Nigeria: ISIS bestialsko morduje chrześcijan w Boże Narodzenie! 11 osób poddano egzekucji

Fot. Twitter
5

ISIS zamordowało 11 chrześcijan w Nigerii. Większości z nich w bestialski sposób ucięto głowy. W Kościele przybyło męczenników w samo Boże Narodzenie.

Państwo Islamskie przeprowadziło egzekucję chrześcijańskich mężczyzn. Za sprawców uważa się separatystów z organizacji Boko Haram, występujących aktualnie  jako Państwo Islamskie. Terroryści udostępnili w sieci film, ukazujący egzekucję. Pierwsza ofiara zginęła od kuli, z kolei następnych skazańców zabijano poprzez odcięcie głów. Nie wiadomo, kim byli zabici, wiadoma jest jedynie ich wiara.

“To wiadomość do Chrześcijan na całym świecie” – mówi w nagraniu zamaskowany mężczyzna. Egzekucji dokonano specjalnie w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia. Według oświadczenia terrorystów, mord miał być odpowiedzią na śmierć Abu Bakra al-Baghdadiego. Ów przywódca ISIS zginął w wyniku operacji amerykańskich sił zbrojnych.

Islam ponownie pokazał swoje prawdziwe oblicze. Nie można nie czuć goryczy i buntu na myśl o bezkarności muzułmanów, którzy bestialsko mordują kolejne, niewinne ofiary. Męczennicy stale udowadniają, iż prawdziwa wiara nie zna lęku. Pytanie tylko, gdzie jest stolica apostolska, gdy dzieją się takie rzeczy? Czasami trudno oprzeć się wrażeniu, iż papież ogranicza się do działalności na terenie Europy, i to jedynie w stosunku do innowierców. Jednocześnie, los mordowanych chrześcijan nie jest zbyt częstym przedmiotem papieskich wystąpień. Nikt nie oczekuje od razu wezwania do krucjaty, nie mniej – można by czasami poświęcić męczennikom chwilę uwagi.

Źródło informacji: pantarhei24.com

Przeczytaj również:

Papież Franciszek w świecie lewicowej nowomowy: odradzający się nacjonalizm stanowi poważny problem!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Robert mówi

  To że bestialsko,zgadzać się może
  To że usrael jest chrześcijański,pożal się Boże To że terroryści są na Manhattanie,zgadza się Panie To od wieków na świecie ci sami dranie,z narodu specjalnej troski. To są prawdziwe pogłoski

 2. Robert mówi

  Niby że Abu Bakra al_ Baghdadiego zabili chrześcijanie z amerykańskiego sztabu generalnego?Nawet jeśli są, a służyć innym generałom muszą,świeć Panie nad jego duszą,jak go już tak skutecznie zoperowali

 3. robert mówi

  1-Podeptany krzyż – kurdyjski prezent na Boże Narodzenie. 2-Jak Erdogan “chroni” chrześcijan. | wolna-polska.pl

 4. Hammurabi mówi

  Przybyło męczenników… Komu ich męka była potrzebna? Bogu?
  Pytanie bez odpowiedzi, bo stwierdzenie, że tak, uwłacza godności człowieka!
  Samo potępienie zbrodni jest niczym. Póki nie zaczną spadać łby w akcie zemsty, póty muzułmanie będą mordowali na wszelkie sposoby “niewiernych”. Jedynie stu za jednego ich otrzeźwi.

 5. klioes vel pislamista mówi

  Najnowszy wierszyk:

  UPAdlinka

  Olga Tokarczuk wciąż Polskę gani
  Za… „kolonializm i niewolnictwo”!
  I chwali… Szwecję. „Akceptowani
  Są w niej uchodźcy. Multi-dziedzictwo!
  Genów raduje mnie mieszaninka.”
  Za Polskę „czuje wstyd“ …UPAdlinka.

  https:

  //www.youtube.com/watch?v=9nDr-nybdBs

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.