Niesamowity film o Polsce i Marszu Niepodległości pokazujący zniewolenie umysłowe Zachodu [WIDEO]

Stefan Molyneux/ fot. screen
14

„Stefan Molyneux, gospodarz programu Freedomain Radio – największego programu o filozofii na świecie – zabiera Cię w fascynującą podróż w głąb prawdziwej Polski. Po dekadach brutalnego ucisku, Polska objawiła się jako światło przewodnie dla europejskich wolności i niepodległości. Przeciwstawiają się Unii, są silni w swojej wierze, zjednoczeni w ich miłości do kraju i wolności, Polacy być może ponownie uratują Europę, jak to tyle razy robili w przeszłości. Dołącz do Stefana Molyneux i do jego poszukiwań w Polsce – i do tego jak tłumaczy skomplikowane związki pomiędzy historią, uciskiem, wiarą i nadzieją stworzyły jeden z najsilniejszych i najbardziej niepodległych narodów europejskich na świecie” – tak brzmi opis filmu dokumentalnego, który w 2018 roku nakręcił w Polsce Stefan Molyneux, historyk urodzony w Wielkiej Brytanii, skąd w wieku 11 lat wyemigrował wraz z rodziną do Kanady.

Film jest niesamowity. Po antypolskim szambie o „faszystach” i „neonazistach” na Marszu Niepodległości, którym nieustannie karmiona jest światowa opinia publiczna, oglądając film Molyneuxa można się popłakać słuchając jego peanów na cześć Polaków, ich bohaterstwa i  dumy narodowej, która na Zachodzie została wyklęta i uznana za najgorszą zbrodnię. Każdy taki film jest na wagę złota, ponieważ trafia do opinii publicznej na całym świecie i odkłamuje ohydną narrację antypolską, w której szerzeniu przodują Niemcy i Żydzi. Ale w tym filmie jest coś, co sprawia, że Polacy powinni go potraktować jako wielkie ostrzeżenie. Ten film pokazuje totalne zniewolenie umysłowe Zachodu, które próbuje się również indukować w Polsce. Dlatego Polacy powinni obejrzeć ten film nie po to, żeby poprawić sobie samopoczucie, ale po to, żeby zobaczyć, jak uprano mózgi ludziom na Zachodzie. Wniosek powinien być następujący: nie pozwólmy, aby nas okaleczono w ten sposób, bo nawet nie zorientujemy się, kiedy zostaniemy takimi zombie jak Molyneux.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jest mi naprawdę żal Stefana Molyneuxa. Ponieważ jestem wyczulona na polit-poprawny bełkot piorący ludziom mózgi, więc szczególnie wstrząsnął mną jego monolog na cmentarzu polskich żołnierzy, którzy zginęli we wrześniu 1939 roku. Po przedstawieniu heroizmu Polaków zdradzonych przez swoich sojuszników i po bardzo emocjonalnej wypowiedzi dotyczącej bestialstw, których Polacy padli ofiarą ze strony obu okupantów, Molyneux przeszedł do dywagacji na temat wojny jako takiej. I tu opadły mi ręce. Według angielskiego historyka przyczyną wojen jest „propaganda nienawiści”.

Skąd pochodzą te groby?” – pyta Molyneux na cmentarzu żołnierzy września’39. „One nie wynikają z natury ludzkiej. One pochodzą z języka, który wchłonęliśmy; z języka, którym mówimy; z nienawiści, którą zasialiśmy mówiąc „ta grupa was wykorzysta”, „ta grupa was oszuka”, „ta grupa odebrała wam to, co było wasze i my to odzyskamy siłą”, „tej grupie należy się śmierć”, „ta grupa to wasi przyjaciele”, „te grupy to wasi wrogowie”. To jest język, który nam jest ciągle wpajany, który jest nam narzucany i to nas zraża. Nie wierzę, że ta nienawiść jest w nas wrodzona (…) Wierzę, że możemy żyć w o wiele większym pokoju, ale żeby żyć w pokoju, musimy być bardzo ostrożni z językiem, którego używamy, by opisać nasza grupę, inne grupy, albo to, czy w ogóle istnieją inne grupy” – wyjaśnia Molyneux.

Ratunku!!! Zachodni intelektualista wygłasza wykład na temat „mowy nienawiści” na cmentarzu polskich żołnierzy. To jest właśnie poziom zidiocenia zachodnich elit, które nie potrafią już wyjść poza lewacki schemat polit-poprawnego bełkotu terroryzującego społeczeństwa i likwidującego wolność słowa. Jeżeli według Molyneuxa przyczyną II wojny światowej była „mowa nienawiści”, to znaczy, że zniewolenie umysłowe Zachodu jest większe niż przypuszczałam. Oni naprawdę wierzą w to, że walka z „mową nienawiści” jest panaceum na bolączki świata. Obłęd!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Góral mówi

  Obejrzałem kilka dni temu cały film, jest świetny, można oczywiście czepiać się szczegółów, ale jak ktoś napisał na YT, Stefan zrobił lepszą robotę niż cała PFN z budżetem liczonym w dziesiątkach mln.
  Czytałem uważnie opinie ludzi ze świata i zostało mi w pamięci jedno zdanie: Każda polska rodzina po 4-5 dzieci i Świat będzie uratowany. Polacy bierzcie się do roboty!
  Cymajta sie tego Chopy! Cosik wsporcia z Niebo i naso robota i tyn Świot bydzie nos!
  Niektóryk z Wos moze to boleć, ale josek jest ewangelik, ale lubie Wosom strone.

  1. George mówi

   To racja! Jest światełko w tunelu. Blade bo blade, ale od czegoś trzeba zacząć.

 2. Romuald mówi

  Nie zgadza się początek tego filmu,obecnie rząd PIS,wbrew deklaracją przedwyborczym wprowadza do Polski islamistów na potgę,nie wspominając o ukraińcach,którzy w większości skrycie ,nienawidzą nas Polaków

  1. Piotr Bein mówi

   Przykład, jak żydłactfo poprzez PiS używa nienawiści jednych przeciw drugim… Z własnej nienawiści do gojów chrześcijańskich i muzułmańskich.
   Ponadto, nienawiść islamistów do infideli radykalizuje żydłacka odmiana islamu — wahabizm. Fanatyzm religijny islamistów w połączeniu z mamoną wytwarza większość ISISowców, Al Kaidowców, Bractwa Muzułmańskiego, Boko Haram itd.

 3. Rozbawiony goj mówi

  Molyneux sam mówił, że jest żydem i wyznawcą zasady „Israel first”.

 4. Piotr Bein mówi

  Pani Katarzyno. Nienawiść kierowana propagandowo na „wroga” to klasyczny wstęp do wojen. Bez wzgl. na czasy i sytuacje polityczne, przed atakiem na „wroga” demonizuje się go, by zaszczepić nienawiść w wojsku i zyskać poparcie swej ludności i sojuszników zewn.
  Ofiary września i cały Holokaust II wś. w tym mniejszościowe Szoa żydowskie to właśnie wynik nienawiści, jaką syjo-żydohitlerowcy wsparci przez ż-banksterię i globalny syjonizm wysypali wspołplemieńcom i Słowianom, obie grupy Untermensch.
  Kto jak kto ale kanadyjski filozof Moleneux daleki jest od polit-poprawności, trza znać całość jego działalności. Jest „prawicowy” w kanadyjskim nurcie niezależnym.

 5. Czesław mówi

  pani Kasiu , niewiele pani rozumie z tego o czym ten pan mówi , smutne i prawdziwe !

 6. Szczur mówi

  Ot przyklad niedojebania mozgowego brytow. Jak mawial jeden z bohaterow popularnej kreskowki:,,ale glupi ci brytowie.”

 7. ikss67 mówi

  W Polsce brakuje uczelni, która będzie centralną kuźnią poolskich elit. Szkoła, która będzie przyjmować w swoje szeregi najzdolniejszych uczniów z całej Polski i spoza granic, Uczniów, którzy udokumentują swoją polskość i patriotyzm i ślubują jej wierność i dążenie całym swoim wysiłkiem aby w przyszłości stanowić władzę w Polsce. Kuźnia przyszłych ministrów, sekretarzy, mężów stanu.
  Jest to dla mnie szokujące, że nie ma mecenatu, który by coś takiego stworzył, przynajmniej na miarę szkoły rycerskiej, lecz na większa skalę. Tak aby rocznie mury uczelni opuszczała przynajmniej setka świetnie wykształconych młodych polskich patriotów dalej celująca w wysokie rządowe posady. Swoją zdolnością i talentem sukcesywnie wymienijąca post zydowskie i sprzedajne elity.

  Adam Kazimierz Czartoryski w przemowie do kadetów z 1766: „Wy tę w najopłakańszym stanie zostającą Ojczyznę waszą powinniście zaludniać obywatelami gorliwymi o jej sławę, o uwiększenie jej mocy wewnętrznej i poważania postronnego, o poprawę rządów w gatunku swym najgorszych. Niech was prowadzi ta zacna ambicja, żebyście odmienili starą postać Kraju”

 8. George mówi

  No cóż… Facet niewiele rozumie. Musiałby pożyć w Polsce ze 30 lat, to może by zrozumiał, ba jak na razie niespójność jego poglądów jest przygnębiająca. Jest za, a nawet przeciw. No ale trzeba go pochwalić, bo się stara, w odróżnieniu od wielu ludzi „Zachodu”, którzy tylko łykają te lewacką propagandowa papkę i nawet nie próbują sięgnąć głębiej. Ciepła woda w kranie im wystarcza.

 9. Jacek Wójcikiewicz mówi

  Prawy i porządny syn Albionu,tak jak Chesterton,zakochany w Polsce,który mawiał,że Polska to jego duchowa ojczyzna.

 10. Jacek Wójcikiewicz mówi

  Droga pani Katarzyno TS,mowa nienawiści to przemówienia Adolfa Hitlera.

  1. michu mówi

   Ale dopiero po 1945 r. można było na naszych ziemiach bezpiecznie o tym powiedzieć, zdaje się, że ze Stalinem jeszcze później a jaki jest obecny etap…. ;).

 11. klioes vel pislamista mówi

  Szmata czy warchlak?

  Szmata, czy warchlak? Oto jest pytanie!
  Sam nazwał szmatą, tych co mieli zdanie
  Inne na temat Sądu Najwyższego.
  A narodowców był wtedy kolegą.

  Lecz, gdy PiS zmienił zdanie i ustawę
  Starą przywrócił, warchlak – to ciekawe! –
  Wsparl PiS swym glosem. Sam więc zwie się szmatą!…
  Szmata, czy warchlak? Nie wiem. Co Wy na to?

  https:
  //dorzeczy.pl/kraj/88609/Andruszkiewicz-nowym-wiceministrem-Chce-sie-wdrozyc-do-nowych-zadan.html

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.