Skandal! OMZRiK i Stowarzyszenie Nigdy Więcej decydują, kto może dostać pozwolenie na broń

założyciel OMZRiK Rafał Gaweł/ fot. screen
12

– Policja wydaje pozwolenie na broń na podstawie opinii skrajnie lewicowych organizacji! Skandal! Mogę prosić Pana, Panie Ministrze Brudziński o komentarz? – pyta na Twitterze Damian Kita, rzecznik Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, załączając skan dokumentu, z którego wynika, że Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych oraz Stowarzyszenie Nigdy Więcej są konsultantami w procedurze wydawania pozwolenia na broń.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

OMZRiK i Stowarzyszenie Nigdy Więcej to organizacje zajmujące się polowaniem na „polskich faszystów” i „antysemitów”, czyli na Polaków, którzy nie podpisują się pod lewicowym bełkotem o zaletach multi-kulti i islamskiego „ubogacania” oraz sprzeciwiają się propagandzie przypisującej Polakom współsprawstwo w Holokauście. OMZRiK został założony przez Rafała Gawła skazanego nieprawomocnym wyrokiem na 4 lata więzienia za wyłudzenia. Działalność Gawła i założonego przez niego ośrodka wielokrotnie opisywaliśmy na naszym portalu, m.in. w artykułach: Obrzydliwa manipulacja oszusta Gawła i jego ośrodka – przeczytaj TUTAJ ; Oszust Rafał Gaweł i jego OMZRiK odpowiedzialni za blokowanie katolickich i patriotycznych stron na Facebooku – przeczytaj TUTAJ ; Fake news i skandaliczny atak OMZRiK w rocznicę Powstania Warszawskiego – przeczytaj TUTAJ ; OMZRiK atakuje Morawieckiego i Andruszkiewicza: „ruch polityczny oparty na nienawiści do uchodźców i Żydów” – przeczytaj TUTAJ

Stowarzyszenie Nigdy Więcej to organizacja, która w ramach „przeciwdziałania rasizmowi, ksenofobii i nietolerancji” próbowała zablokować rozbiórkę obelisku szkalującego żołnierzy Brygady Świętokrzyskiej NSZ. Na szczęście to im się nie udało, ale udało im się doprowadzić do wycofania z Allegro książki Jacka Międlara „Moja walka o prawdę”.

Globkurier [CPS] PL

Jak to możliwe, że takie organizacje decydują, kto w Polsce może dostać pozwolenie na broń? Nie trzeba być Einsteinem, żeby zrozumieć, jakie będą tego konsekwencje. Pod pozorem „przeciwdziałania rasizmowi, ksenofobii i nietolerancji” Polacy całkowicie utracą prawo do posiadania broni. Dlaczego „dobra zmiana” nic z tym nie robi? A może ta sytuacja nie przeszkadza Prawu i Sprawiedliwości? Może PiS uważa łowców „antysemitów” za właściwych ludzi na właściwym miejscu? Trudno uwierzyć, że minister Brudziński nie wie, iż podległa mu policja współpracuje z OMZRiK i Stowarzyszeniem Nigdy Więcej. Mamy nadzieję, że sprawa zostanie wyjaśniona na poziomie interpelacji poselskiej.

Źródło informacji: twitter

Przeczytaj też:

Katarzyna TS: Szokujące wytyczne do walki z antysemityzmem. Promocja judaizmu, przypisy do Biblii i zakaz stanowisk dla „antysemitów”

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. normalny mówi

  koles ma wredna morde jak “don gisu”. co do broni to proste, tylko polacy i koniec kropka. kogo to obchodzi, ze jakis ktos dostal polski paszport, zero broni i tyle. tacy tez nie powinni mie zadnego prawa w jakimkolwiek glosowaniu jesli chodzi o wybory itp. zreszta nie mamy zadnego wplywu na wybory, bo jestesmy za glupi. to juz chyba kazdy powinien wiedziec.

 2. michu mówi

  Kto ma władzę ten decyduje ;).

 3. j-da mówi

  Skąd zdziwienie???? To oczywiste, że o potencjale broni osobistej przez Polaków tak jak i o potencjale “polskiej armii” szczególnie o wojskach obrony terytorialnej będą decydowali zarządcy prowincji Polin

 4. Krzysztof Zieliński mówi

  Jeśli policja ma takich doradców to ja się pytam ile pozwoleń na broń zostało wydanych dla Ukraińców i innych imigrantów przebywających w Polsce? Wiem, że np. w Szwecji opłaca się imigrantom lekcje strzelania. Czy Polska też już szkoli imigrantów w strzelaniu i udostępnia im broń? Pytam na poważnie.

  1. Goj mówi

   Tak, są organizowane kursy samoobrony dla pasożydów. Chyba nawet ten serwis o tym pisał.

 5. z-k mówi

  Przyszły chazarski kaganat Europy Środkowo – Wschodniej musi już teraz zadbać o właściwą reglamentację dostępu do broni. Nieograniczony dostęp do broni będą mieli prawdziwi obywatele kaganatu a ograniczony ukraińska policja, która będzie trzymała za pysk niepokornych Lachów oraz Litwinów – bo też nacjonaliści.

 6. seka67 mówi

  I tu i tu żydzi, a więc odpowiedź na pytanie jest jasna jak gwiazda żydków.

 7. Natan mówi

  Zespół wPrawo – wystarczy w google wpisać/wkeić:
  Europejscy Żydzi domagają się prawa posiadania broni.

 8. Marcin mówi

  Te organizacje nie powinny o niczym decydować tylko być zdelegalizowane. Na działalność tego typu organizacji nie powinno być zgody

  1. michu mówi

   Powtórzę jeszcze raz. Kto ma władzę ten decyduje co jest legalne a co nie, jak wyrazi zgodę to będzie a jak nie wyrazi to nie będzie ;).

 9. Robert mówi

  Paweł i Gaweł w jednym stali domu,Paweł na górze,a Gaweł na dole,razem wspólne wymyślali swawole,jak Amerykanom odebrać broń,Polakom nie dać,poddanych wszystkich na całym świecie,w wybranych spędzić niewolę.Paweł i Gaweł w jednym stali domu,takie sąsiedztwo… bezbronny pie…ole

 10. Donald mówi

  Ten cały Gaweł i jego niby teatr Trzyrzecze działali w taki oto sposób w Białymstoku.W nocy malowali na różnego rodzaju obiektach swastyki,przekreślone gwiazdy dawida(zydowskie),sierp i mlot i w tym samym tonie napisy.A w dzień udawali ludzi i chodzili i to wszystko zamazywali i czyścili swoje głupoty.Za takie głupawe działanie dostali dotację z UM w Białymstoku.Czyli typowi anty Polacy.Wstrętni oszuści ,nieroby i cwaniacy.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.