Niemiecki kontrwywiad zaleca inwigilację dzieci z rodzin muzułmańskich. To „potencjalne zagrożenie, którego nie można lekceważyć”

fot. pixabay.com
4

Autorzy najnowszej analizy Federalnego Urzędu Ochrony Konstytucji (BfV) zwracają uwagę na oznaki świadczące o „szybszym, wcześniejszym i bardziej prawdopodobnym radykalizowaniu się nastolatków i młodych dorosłych” w zamieszkałych w Niemczech rodzin islamskich. Według kontrwywiadu dzieciom „od urodzenia narzuca się ekstremistyczny światopogląd dopuszczający przemoc wobec innych oraz wykluczenie wszystkich, którzy nie należą do tej grupy”. Kontrwywiad dostrzega w tych dzieciach „potencjał zagrożenia, którego nie wolno zlekceważyć”.

W związku z powyższą analizą politycy chadeccy opowiedzieli się za obniżeniem do 14 lat granicy wieku, od której możliwe jest inwigilowanie osób przez kontrwywiad. Za takim rozwiązaniem opowiada się sekretarz stanu w MSW Stephan Mayer z CSU oraz Patrick Sensburg z CDU.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W tej chwili funkcjonariuszom kontrwywiadu wolno obserwować czternastolatków tylko w Bawarii. Minister spraw wewnętrznych Nadrenii Północnej-Westfalii Herbert Reul z CDU rozważa wprowadzenia takiej opcji w swoim landzie.

Źródło informacji i cytatów: dw.com

Przeczytaj też:

„Twierdza Europy!” Powstaje europejska koalicja antyislamska!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Paweł mówi

  Obudzili się z ręką w nocniku!

 2. Robert mówi

  Niemiecki kontrwywiad najpierw sie zaleca,zaś po zalecaniu,zaś zaleca bo zarabia na inwigilowaniu już od zarodka.Wszystko gówno prawda.Inwigilują każdego od samego środka dzięki technologii Remote Neural Monitoring

 3. jan mówi

  Przynajmniej jednego PiS nie można zarzucić,że nie dostrzegał i nie dostrzega islamskiego zagrożenia.Szkoda,że nie wykazał więcej dyplomatycznego sprytu.Czasem warto zrobić krok w tył.Trzeba było zapytać Adamka jak to robi na ringu.Się nie chciało czy się wszystkie rozumy pozjadało?

 4. Artur mówi

  masakra.. obyśmy nie dopuscili do tego u siebie… PiS wariuje od 2 lat chorzy. Prawdopodobnie kierowani są przez inne grube ryby ktore chca zniszczenia chrzescijaństwa w Europie.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.