Niemcy: wielka klęska propagandy? „Flagowy Uchodźca” zamordował i podpalił swojego rywala!

Fot. Twitter
6

Niemiecka lewica musi posiadać choć niewielką dozę argumentów, które przemawiać mają jednoznacznie za przyjmowaniem na ziemie dawnej III Rzeszy osób iście nie aryjskiego pochodzenia. Takim argumentem był przez dłuższy czas Almahdi A (26 l), przez media jednogłośnie okrzyknięty „przykładnym obywatelem”. Jednak nic, co piękne, nie trwa wiecznie.

Zaledwie tydzień temu, Syryjczyk był sztandarowym uchodźcą niemieckiej propagandy, ponadto był, rzecz jasna, „bardzo dobrze zintegrowany”. Na nieszczęście swojej ofiary, integracja okazała się mniej owocna, niż przypuszczano. W zeszłą niedzielę mężczyzna wszedł nocą przez okno do mieszkania swojego rywala. Zabił irackiego fryzjera nożem rzeźniczym.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jak podają niemieckie media, trzy lata temu uchodźca „uciekł” do Nadrenii Północnej-Westfalii, gdzie odbył praktykę, zaangażował się nawet w straż pożarną i „politykę integracyjną. Jak się jednak okazało, zaszczepiony za młodu islam dał o sobie znać i okazał się silniejszy, niż idealistyczne bzdury. Żona Syryjczyka (36 l) miała ponoć „nie chcieć się zintegrować”, jak i utrzymywać z irackim fryzjerem Szahramem (31 l) kontakty wykraczające poza „suszenie i czesanie”. Almahdi zadźgał go zatem we śnie i podpalił zwłoki, aby zatrzeć ślady.

Przykrym jest z pewnością los irackiego fryzjera, który mógł okazać się znacznie bardziej zintegrowany ze społeczeństwem, niż Almahdi. Cóż jednak z tego, gdy brat muzułmanin pozbawił go życia w imię przypuszczeń? Wszakże, według islamskiego prawa, żona Syryjczyka była i jest jego wyłączną własnością. Lata na obcym terenie nie zmieniły wcale wpojonej mentalności. Niepokojące, a przy tym wyjątkowo logiczne wydaje się, iż argumenty euro-entuzjastów same się obalają. Smutne, iż kosztem ludzkiego życia.

Źródło informacji: pi-news.net

Przeczytaj również:

Żydzi protestowali przed kościołem w Brzezince: „Ten kościół to profanacja historii Holokaustu”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. eva mówi

  Co się musi jeszcze wydarzyć żeby niektórzy otumanieni Europejczycy zrozumieli, że ludzie z Afryki i Bliskiego Wschodu nie nadają się do życia w Europie? Te ludy nie szukają pokoju tylko wnoszą ze sobą niepokój na ląd Europejczyków! Tak trudno to zrozumieć?

  1. Zbigniew mówi

   Nawet w tym opisie nie ma prawdy – czesciowa nie jest prawda, lecz oklamywaniem, oszustwem.

   Srodowisko muzulmanskie po prostu gostka dopadlo – nie wychyli sie ani o jote – nie poto co 10 -ty jest imamem aby jakis sie integrowal: wyzbyl sie wiary, swej ojczyzny, swego srodowiska

 2. Hammurabi mówi

  W sumie… Nie ma tego złego… Pod warunkiem, że po odsiedzeniu wyroku zostanie wywieziony do Syrii.

 3. marju73 mówi

  Polecam książkę.
  Przemysław Załuska „21 milionów. Dwie drogi dla Polski”

 4. Alek mówi

  Jak mozna w tej Europie zabic niewinnego czlowieka w lonie matki, to dlaczego nie wolno zabic winnego? Byloby to nielogiczne.
  Najpierw Europa musi sie nawrocic na praedziwa wiare, wtedy bedzie mogla narzucac swe „wartosci” innym. Bo bedzie miec wartosci.

 5. jaxx mówi

  W islamie nie istnieje hołubienie normom moralnym wobec niewiernych. A wobec własnych wyznawców istnieją tylko nakazy i zakazy. CI ludzie sa wychowani w braku poszanowania dla każdego, kto nie jest muzułmaninem. To zawsze prędzej, czy później się wyda i skończy źle dla kazdego , komu wydaje się , że jest inaczej.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.