Narodowcy zapraszają prezydenta Dudę na Marsz Niepodległości [WIDEO]

konferencja Stowarzyszenia Marsz Niepodległości/ fot. twitter
9

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Sejmie narodowcy zaprosili prezydenta Andrzeja Dudę na Marsz Niepodległości, którego hasłem w tym roku jest „Bóg, Honor, Ojczyzna”.

– Chcielibyśmy zaprosić pana prezydenta Andrzeja Dudę, żeby  przemawiał na początku marszu, otwierając w ten sposób marsz; żeby wziął w tym udział, pomimo tego, że nie zadeklarował chęci włączenia nas do komitetu obchodów stulecia odzyskania niepodległości – powiedział Robert Bąkiewicz, prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości. Bąkiewicz wyjaśnił, że zaproszenie wystosowane do prezydenta Dudy jest odpowiedzią środowisk narodowych na rządowe i prezydenckie apele o wspólne świętowanie 11 listopada.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. kici kici KOCUR mówi

  Hasło tegorocznego Marszu BÓG, HONOR, OJCZYZNA. Super, tak powinno być. Jesteśmy krajem katolickim i na pierwszym miejscu zawsze powinien być dla nas BÓG. Ale zobaczycie jak brukselskie lewactwo z powodu tego hasła wpadnie w szał. Nic tych marksistowskich pajaców tak nie drażni jak słowo BÓG.

  1. Kryśka mówi

   Wiadomo co POwie brukselka, wstępem był zeszłoroczny marsz, po kolejnych spokojnych marszach za PiSu, bo POwskie lewaki nie podpalały budki, a POLicja nie prowokowała! A w tym ostatnim były wciśnięte jedynie jakieś lewackie banery, wciśnięte przez inicjatora składającego wieniec na plac u Piłsudskiego! Nie podobało się to lewakom w Brukseli, którzy “już witali się z gąską…”!

 2. sten mówi

  Bardzo ładnie się zachowali – K L A S A ! Panie Prezydęcie piłka po Pana stronie ?!

 3. Normalny mówi

  Bóg, honor, Ojczyzna – kolejne piękne hasło Marszu Niepodległości. Ale tę niepodległość musimy dopiero odzyskać. Propozycja powrócenia do normalności i niepodległości :
  1 Pełna Intronizacja Jezusa Chrystusa Króla Polski , 2 Wprowadzenie penalizacji za antykatolicyzm i antypolonizm oraz likwidacja penalizacji za tzw. antysemityzm, bo jest nadużywana przez Żydów do walki przeciw mówieniu prawdy o nich 3 Anulacja wszelkich długów zaciągniętych przez okupantów byłych i obecnych, 4 Nacjonalizacja dziko sprywatyzowanych, poniżej wartości rynkowych, przedsiębiorstw wraz z gruntami pod nimi a także obcych ośrodków dywersyjno-medialnych, 5 Odszkodowania za zbrodnie na narodzie polskim, za straty materialne i terytorialne od Niemców, Rosjan, Żydów, Ukraińców, Litwinów 6 Wprowadzenie najwyższych kar , bez przedawnień, dla zdrajców, malwersantów, morderców, 7 Ścisła współpraca z kresowiakami i “Polonusami”, 8 Efektywne zagospodarowanie polskich bogactw naturalnych, 9 Znaczące obniżenie podatków, 10 Władza, gospodarka, finanse i handel w Polsce dla Polaków

  1. Hammurabi mówi

   Pierwszy punkt… Myślisz, że życie w państwie wyznaniowym to miód? Jako naród przerabialiśmy to w historii już od rozbicia dzielnicowego i w XIII wieku, dokładniej od 8 września 1253 roku, kiedy to papież Innocenty IV kanonizował Stanisława przez wieki całe, właściwie aż do rozbiorów.
   Nie wierzysz? Zapoznaj się z rolą Kościoła po 1138 roku. Dowiedz się, co Kościół uzyskał na zjeździe w Łęczycy w 1180 roku, Borzykowej w 1210 i w Wolborzu – 1215 a to dopiero początek!
   A drugi punkt? Jak sobie wyobrażasz wprowadzenie tej idei w życie? Zakaz krytyki Kościoła? Przecież każdy głos sprzeciwu wobec tej instytucji zostałby uznany za przejaw “antykatolicyzmu” właśnie. Przecież zaraz dostałby “po łbie” np. Jacek Międlar…

 4. Janusz I mówi

  O pani ambasador Azari niech nie zapomną.

 5. zyz mówi

  Nie wiem czy PAD się wybierze; on urzęduje w kraju POLIN!

 6. Dobromysł mówi

  trzeba wskrzesić Lechistan i skończą się judaszowe rządy – z prawej i lewej strony. Żydy WON

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.