Kolejny atak na wolontariuszy zbierających podpisy na Krzysztofa Bosaka! [WIDEO]

Bartosz Kowara i Bartłomiej Czuchnowski/ Fot. Twitter
6

Dziś w Opolu doszło do kolejnego ataku na działaczy Konfederacji, którzy zbierali podpisy pod kandydaturą Krzysztofa Bosaka na urząd Prezydenta RP. Dwa tygodnie temu, do brutalnej napaści doszło w Poznaniu. Tym się przejawia lewicowa “tolerancja”?

Przed chwilą mieliśmy do czynienia z napaścią na nasze stanowisko. Podeszła do nas para raczej młodych ludzi. Zaczęli rozmawiać. Pytali o podpisy, wlepki, które rozdajemy. W pewnym momencie stwierdził, że gadżety Młodzieży Wszechpolskiej noszą znamiona homofobii – relacjonuje Bartosz Kowara, asystent posła Krzysztofa Tuduja z Konfederacji. Agresywny mężczyzna wywrócił stolik z listami z podpisami pod kandydaturą Krzysztofa Bosaka.

Wsparcie - darowizny

Bartłomiej Czuchnowski z opolskiej Młodzieży Wszechpolskiej informuje, że o zdarzeniu zawiadomiono policję, aby zapobiec dalszym tego typu ekscesom. – Nasz stolik został przewrócony, a co za tym idzie naruszono prawo dotyczące ochrony danych osobowych – zaznacza Czuchnowski i wskazuje, że zostaną podjęte kroki prawne.

To nie pierwszy atak na wolontariuszy z Konfederacji. Pod koniec lutego informowaliśmy o ataku na działaczy z Poznaniu. Zbierając podpisy pod kandydaturą Bosaka zostali zaatakowani gazem pieprzowym oraz uderzeni pięścią w głowę.

Którego z kandydatów popierasz w zbliżających się wyborach prezydenckich 2020?

View Results

Loading ... Loading ...

Zobacz także:

[WIDEO] „Niepełnosprawny? Nie żałujesz, że żyjesz?” Pikieta w obronie życia i skandaliczna reakcja przechodnia. Pełna relacja

Rusza obywatelska inicjatywa ustawodawcza blokująca tzw. marsze równości!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. gojek mówi

  Czy ktoś jeszcze ma wątpliwości, że rozmowa z czerwonymi jest bez sensu?

 2. fajera mówi

  Włóż buty – idź na wybory
  ale głosuj na Bosaka!

 3. Zbigniew mówi

  Niech Bosak zacznie zakladac spoldzielnie mieszkaniowe, to zobaczy jakie beda napasci – to to jest maly pryszcz.

  1. Zbigniew mówi

   Albo odwrotnie: niech sprytnie, pokretnie wspiera developerow – maja 60 mld rocznie zysku, wiec Bosak od razu dostanie pozyczke i wogole.

  2. Zbigniew mówi

   Plywajac posrodku nie bedzie mial wyborcow ani pieniedzy i zadba o to jakies tam Ordo

  3. Zbigniew mówi

   Ciekawi mnie czy aby nie maja mieszkania po gierkowskiej spoldzielczosci, bo jak nie to minimum 3 pokojowe to z odsetkami razem gdzies milion minimum do splaty takze przez dorosle dzieci, ktore usamodzielnia sie w nowej Zelandii np, bo razy 3 po milionie to Bosak nie zarobi w Konfederacji — chyba, ze tak jak Korwin, Tusk ………..

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.