Napaść na wolontariuszy Konfederacji. Zbierali podpisy, zostali zaatakowani gazem pieprzowym

wolontariusze Konfederacji/ fot. Facebook
1

W niedzielę (23.02.2020) w Poznaniu doszło do napaści na wolontariuszy zbierających podpisy na listach poparcia dla Krzysztofa Bosaka w wyborach prezydenckich. Do zdarzenia doszło około godziny 13 na ulicy Półwiejskiej. „Dwóch agresywnych bojówkarzy napadło na członków Konfederacji. Jedna z ofiar, w starszym wieku, została potraktowana gazem pieprzowym. Drugiego członka uderzono pięścią w głowę” – czytamy na Facebookowej stronie „Młodzi dla wolności”. Sprawa została zgłoszona na policję.

„Czym zawinili w oczach nienawistnych fanatyków? Zbrodnią zorganizowania zbiórki podpisów, aby wesprzeć naszego kandydata na prezydenta, Krzysztofa Bosaka. Dzisiejsza napaść to efekt szerzonej od lat w Polsce nienawiści do polityków. Do zostania jej ofiarą wystarczy sam fakt posiadania odmiennych poglądów” – komentuje autor wpisu na FB.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Przyczyną tego zdarzenia nie jest ani żaden „hejt” ani emocje między politykami. Przyczyną jest wieloletnia bierność służb specjalnych wobec rozwoju skrajnie lewicowego środowiska, afirmującego w swoich broszurach i instrukcjach przemoc polityczną. To istota ekstremizmu ideologicznego – napisał na Twitterze Krzysztof Bosak.

Źródło informacji i cytatów: Facebook, Twitter

Zobacz też:

Żenada! Zwolennicy Dudy atakują Bosaka fejkowym zdjęciem. Tacy prawi i sprawiedliwi?

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. fajera mówi

    Włóż buty – idź na wybory
    ale głosuj na Bosaka

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.