Napaść na wolontariuszy Konfederacji. Zbierali podpisy, zostali zaatakowani gazem pieprzowym

wolontariusze Konfederacji/ fot. Facebook
1

W niedzielę (23.02.2020) w Poznaniu doszło do napaści na wolontariuszy zbierających podpisy na listach poparcia dla Krzysztofa Bosaka w wyborach prezydenckich. Do zdarzenia doszło około godziny 13 na ulicy Półwiejskiej. „Dwóch agresywnych bojówkarzy napadło na członków Konfederacji. Jedna z ofiar, w starszym wieku, została potraktowana gazem pieprzowym. Drugiego członka uderzono pięścią w głowę” – czytamy na Facebookowej stronie „Młodzi dla wolności”. Sprawa została zgłoszona na policję.

„Czym zawinili w oczach nienawistnych fanatyków? Zbrodnią zorganizowania zbiórki podpisów, aby wesprzeć naszego kandydata na prezydenta, Krzysztofa Bosaka. Dzisiejsza napaść to efekt szerzonej od lat w Polsce nienawiści do polityków. Do zostania jej ofiarą wystarczy sam fakt posiadania odmiennych poglądów” – komentuje autor wpisu na FB.

Przyczyną tego zdarzenia nie jest ani żaden „hejt” ani emocje między politykami. Przyczyną jest wieloletnia bierność służb specjalnych wobec rozwoju skrajnie lewicowego środowiska, afirmującego w swoich broszurach i instrukcjach przemoc polityczną. To istota ekstremizmu ideologicznego – napisał na Twitterze Krzysztof Bosak.

SKLEP-WPRAWO.PL

Źródło informacji i cytatów: Facebook, Twitter

Zobacz też:

Żenada! Zwolennicy Dudy atakują Bosaka fejkowym zdjęciem. Tacy prawi i sprawiedliwi?

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. fajera mówi

    Włóż buty – idź na wybory
    ale głosuj na Bosaka

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.