Rada Miasta Przemyśla przeciw promocji LGBT! „Wzywamy o wycofanie ich z publicznego dyskursu!” Treść oświadczenia, transmisja z sesji i komentarz [WIDEO]

Za: Twitter
8

Podczas poniedziałkowej sesji Rady Miasta Przemyśla radni przegłosowali uchwałę zakazującą promocję ideologii środowisk LGBT na terenie miasta. Oznacza to, że miasto będzie wolne od tzw. parad równości w istocie będącymi spektaklami pornografii, demoralizacji i antychrześcijańskiego fundamentalizmu. To wspaniała decyzja. Czas na kolejne miasta!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

WESPRZYJ NAS – KLIK

Podczas sesji Rady Miasta Przemyśla z wczoraj (26 sierpnia 2019) podjęto „oświadczenie wyrażające sprzeciw wobec promocji i afirmacji ideologii tak zwanych ruchów LGBT”. Za opowiedziało się 15 radnych. Tylko 3 było przeciw 3, a jeden radny wstrzymał się od głosu.

PRZECZYTAJ I OBEJRZYJ: J. Międlar: Od LGBT do legalizacji pedofilii! „To sposób wyrażania homoseksualizmu. Pedofile są jak rodzice” [WIDEO]

Treść przegłosowanego oświadczenia:

Kierując się dobrem wspólnym, troską o rodzinę oraz dzieci a także poszanowanie zasad Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej, Rada Miejska w Przemyślu wyraża sprzeciw wobec działań zmierzających do promocji ideologii tak zwanych ruchów LGBT, których cele pozostają w głębokiej sprzeczności z zasadą wolności, tradycyjnymi wartościami chrześcijańskimi oraz prawem naturalnym.
Działa postulowane oraz podejmowane w ostatnim czasie przez tzw. ruchy LGBT oraz wspierające je środowiska mają charakter inżynierii społecznej, która w swoim zamyśle stwarza poważne zagrożenia dla porządku społecznego uderzając w jego fundament jakim jest Rodzina.
Ideologia towarzysząca ruchom LGBT proponując alternatywną wizję człowieka oraz nowych norm społecznych, dąży nie tylko do wywierania wpływu na różne sfery życia takie jak oświata, wychowanie, kultura, etyka, ale również ingeruje w sferę prywatną przysposobioną wyłącznie rodzinie.
Jako reprezentanci Wolnego Królewskiego Miasta Przemyśla zasiadający w jego Radzie Miejskiej, mając na względzie dobro polskich i przemyskich rodzin stajemy w obronie naszej szkoły oraz systemu oświaty przed próbami narzucenia szkodliwych i demoralizujących standardów, mających negatywny wpływ na prawidłowy rozwój psychiczny dzieci i młodzieży. Nie zgadzamy się na jakiekolwiek próby ingerowania ideologii LGBT w proces wychowania i kształcenia na każdym jego etapie. Szkoła bowiem nie może stać się narzędziem do ideologicznej ofensywy, ale być miejscem gwarantującym bezpieczeństwo i umożliwiającym właściwy rozwój.

Szanując przyrodzoną i niezbywalną wartość każdego człowieka, protestujemy wobec nachalnego propagowania inicjatyw i treści przez ruchy LGBT i wzywamy o wycofanie ich z publicznego dyskursu.
Jako radni Rady Miejskiej w Przemyślu deklarujemy przywiązanie do zasad, które budują siłę polskich i przemyskich rodzin, a które mają swoje źródło w wartościach chrześcijańskich i naszej polskiej tradycji.

Jak głosowali radni?

Regia Civitas
1. Robert Bal – za
2. Bartłomiej Barczak – za
3. Małgorzata Gazdowicz – za
4. Dariusz Lasek – za

Prawo i Sprawiedliwość
1. Maciej Kamiński – za
2. Daniel Dryniak – za
3. Wojciech Rzeszutko – za
4. Andrzej Berestecki – za

Kukiz’15
1. Tomasz Leszczyński – za
2. Mirosław Majkowski – za
3. Monika Różycka – za
4. Monika Jaworska Żurawska – za
5. Andrzej Zapałowski – za
6. Marcin Kowalski – za

SLD
1. Bogumiła Nowak – za

Koalicja Obywatelska
1. Tomasz Schabowski – PRZECIW
2. Jerzy Krużel – PRZECIW
3. Paweł Zastrowski – PRZECIW
4. Ewa Sawicka – wstrzymała się od głosu

Nieobecni
Wojciech Błachowicz i Grażyna Stojak (KO)
Janusz Zapotocki i Tomasz Kulawik (SLD)

A teraz, trzymając w ręku gotowiec, który uchroni Polaków przed tęczowym fundamentalizmem, pod którym kryje się neobolszewia, idźmy do swoich radnych, by w każdym polskim mieście takie oświadczenie zostało przegłosowane.

Przeczytaj i obejrzyj:

„Tu nie chodzi o rozporek. To totalitarna walka z chrześcijaństwem i wwożenie do kraju czerwonego raka!” Przegląd tyg. (18-24.08.2019)

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Konfederacja ma mój głos! mówi

  Brawo Przemyśl! Tam mają mądrych mieszkańców.

  1. 咲楽 mówi

   rejestrację działalności gospodarczej spółek, odbiera prawa wyborcze czy u

 2. rins mówi

  W tym przypadku koalicja obywatelska jest przeciw obywatelowi, nie głosujcie na nich w następnych wyborach i po sprawie, wyeliminujcie droga demokratycznych wyborów tych którzy narzucają lgbt – wg.mnie ideologię zła

 3. Rick mówi

  Język marksistowski przeniknął do tego artykułu. „Dyskurs” to habermasowska forma „dyskusji”, gdzie nie liczy się prawda, tylko konsensus. Co się uzgodni, to tak jest, bez względu na prawdę. Kulturalny człowiek prowadzi „dyskusję”, a nie wdaje się w „dyskurs”.

  1. Jacek Międlar mówi

   Nie do tego artykułu tylko do oświadczenia przemyskich radnych proszę Pana.

  2. ................................. mówi

   HOMOSEKSUALIZM, Z LISTY CHORÓB, ZOSTAL WYJĘTY I UZNANY ZA NIE CHOROBĘ POPRZEZ (SIC!!!!) GŁOSOWANIE!! NIE BYŁO ZADNYCH MEDYCZNYCH ARGUMENTOW, ZE TO NIE JEST CHOROBA! ZA TO, ZE HOMOSEKSUALIZM JEST CHOROBĄ BYŁO MNOSTWO ARGUMENTOW!! HOMO LOBBY ZA WIELKIE PIENIADZE WPLYNĘŁO NA KOMISJĘ ZEBY PRZEGŁOSOWALA IDEOLOGIĘ BO MERYTORYCZNIE DOWODÓW NA TO, ZE HOMOSEKSUALIZM JEST CHOROBĄ, NIE DAŁO SIĘ NIJAK ODEPRZEC…….!!!! COŚ JESZCZE? A DZISIAJ DOSZLO DO OGŁUPIENIA NARODÓW, ZE HOMOSEKSUALIZM JEST NORMĄ I ZE ZWIAZKOW HOMOSEX BIERZE SIĘ WIĘCEJ DZIECI NIZ Z PAR HETERO…. TO OSIĄGNIECIE NAŁÓKOFE NIEJAKIEJ MONIKI PŁATEK PSEUDONIM PROFESOR BO PRZECIEŻ PRAWDZIWY PROFESOR CZYLI POSIADAJĄCY WIEDZĘ I MORALE NIGDY NIE BREDZIŁBY GŁUPOT!

 4. Jagna mówi

  Brawo Przemyśl! Zostanie więcej kasy dla Przemyślan bo nie trzeba będzie wydawać kasy na ochronę marszy!!

 5. Mieczysław Boński mówi

  Brawo radni z Przemyśla ,czerwone światło dla zboczeńców.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.