„Najwięksi seryjni zbrodniarze w USA – to homoseksualiści!” Kącik kom-kultury [15]

2

Simple Member: – (zapiewającym głosem spikera północno-koreańskiej telewizji) Dzień dobry! Tu „Kącik komunistycznej kultury!”, gdzie przekazujemy najnowsze wieści z frontu ciężkich walk o dominację kom-kultury w konserwatywno-nazistowskich instytucjach oraz faszystowsko-reakcyjnym społeczeństwie. Zaciekle walczymy o supremację w sferze kultury, która kształtuje post-modernistyczno-genderowego człowieka. Dzisiaj rozmawiamy z Paulem Cammeronem, profesorem University of Toronto, konsultantem kanadyjskiej policji oraz FBI i CIA, a także prezesem Global Family Research Institute. Dzień Dobry Panie Profesorze! Wyjaśnię tylko, że numer pańskiego telefonu otrzymaliśmy w dziekanacie Uniwersytetu. Czy ma Pan czas oraz zgadza się na rozmowę?

Paul Cammeron: – (z odcieniem zastanowienia) Tak! Mam akurat wolną chwilę. Czego ma dotyczyć wywiad?

Simple Member: – Od wielu lat prowadzi Pan bardzo ciekawe, longitudinalne oraz obszerne badania nad funkcjonowaniem rodziny we współczesnym społeczeństwie i publikuje specjalne raporty na ten temat. Jakie trendy współcześnie przeobrażają instytucję rodziny?

Paul Cammeron: – Tak! Post-modernistyczne procesy dekonstrukcji niezwykle destrukcyjnie wpłynęły na funkcjonowanie dzisiejszej rodziny. Ruchy postępowo-radykalnego feminizmu, niezwykle hojnie sponsorowanego przez finansowo-ekonomiczne wehikuły, fundacje, etc., będące w gestii rodzin Rothschildów oraz Rockefellerów, zniszczyły tożsamość mężczyzny oraz kobiety. Nachalna promocja zboczeń oraz dewiacji w (szeroko rozumianych) mass-mediach jako wzorca zachowań – przyniosła tragiczne efekty. LGBTQ-gender-feminizm zdiagnozował oraz upowszechnił ponad 60. płci kulturowych! Posługując się tzw. ‘polit-poprawną’ logiką non-binarną okazuje się, że chłopiec może mieć… miesiączkę!* Współczesny człowiek, zatomizowany, zagubiony, pozbawiony pro-społecznego systemu wartości oraz więzi, stracił moralny kręgosłup i zaprzepaścił swój sens istnienia!**

Simple Member: – (niewerbalnie wyrażając zdumienie) Jak to?!

Paul Cammeron: – Tak! Rodzina, rodzice, jak wskazuje rdzeń etymologiczny tych słów, funkcjonalnie była skupiona wokół posiadania dzieci, zapewnienia ciągłości istnienia fundamentu społeczeństwa: dawniej hordy – później rodu oraz rodziny. Czyli ujmując ogólnie cele stojące przed rodziną: zapewnienie bezpieczeństwa, spłodzenie potomstwa oraz zdobywanie pokarmu, szerzej: wszelkich środków zabezpieczających funkcjonowanie rodziny – było związane z zadaniami stojącymi przed mężczyzną oraz społecznymi rolami pełnionymi przez niego. Z kolei zadania kobiety były związane z opieką nad dziećmi oraz przetwarzaniem zdobytych środków, by służyły za pokarm lub usprawniały funkcjonowanie rodziny. Kolejnym wyzwaniem było takie wychowanie dzieci, by były przygotowane oraz przystosowane do funkcjonowania w społeczeństwie. To miłość mężczyzny do kobiety, matki – do dziecka – są potężnymi siłami motywującymi do działania! To branie odpowiedzialności oraz opiekowanie się! Współczesna jednostka – to zdziecinniały egoista, narcyz, toksyczna ‘śnieżynka’, która boi się i jak może unika jakiejkolwiek odpowiedzialności! À propos, gratuluję błyskotliwego wywiadu o tej społecznej patologii, która przez wielu akademickich psychologów oraz socjologów jest celowo zapoznawana!***

Simple Member: – (jakby sięgając do pamięci) Dziękuję! A jeśli chodzi o wychowanie dzieci. Fani ‘Kącika kom-kultury’ znają przykład tzw. ‘kariery’ Drag Kida, czyli Desmonda Napoles vel Desmonda ‘Amazing’ z kraju Ju-Es-Ej.**** Matka dla sławy oraz pieniędzy uczyniła z dziecka dewianta – przebierańca oraz transseksualistę. Można też zaobserwować, jak agresywne, nazi-sfeminizowane kobiety skarżą się, że mężczyźni są coraz mniej męscy i już nie chcą ich, jako życiowych partnerek.

Paul Cammeron: – Tak! Ten proces jest pogłębiany poprzez nasycenie naturalnego środowiska człowieka przez toksyczną chemię, bisfenole, itd. Wskutek tego dochodzi do zakłócenia gospodarki hormonalnej mężczyzn, którzy mają coraz mniej testosteronu, a ich plemniki są coraz słabsze. Nadto nie podejmują oni tradycyjnie rozumianych ról męskich oraz odpowiedzialności. W sugestywnym uproszczeniu: na naszych oczach kończy się pewna społeczna rzeczywistość, bowiem męscy mężczyźni wymierają! Mamy do czynienia z totalną seks-misją!

Simple Member: – Jak ta destrukcja przekłada się na funkcjonowanie rodziny? Może Pan podać jakieś przykłady?!

Paul Cammeron: – Chronologicznie rzecz ujmując – ostatni przypadek, dla którego (dla FBI oraz kanadyjskiej policji), opracowałem profil socjo-patologiczny! To Bruce McArthur. 67-letni homoseksualista, który zabił co najmniej ośmiu mężczyzn o podobnych preferencjach seksualnych oraz poćwiartował ich ciała. Wcześniej był żonaty. Gejowski coming out miał w 1988 roku. Po rozwodzie przeniósł się do Toronto. Ma dwoje dorosłych dzieci.

Simple Member: – Czy wcześniej ktoś coś zauważył? Jak postrzegało go otoczenie?

Paul Cammeron: – Wśród sąsiadów cieszył się dobrą opinią, choć w 2002 roku został po raz pierwszy aresztowany za napaść na mężczyznę świadczącego usługi seksualne za pieniądze. Był zatrudniany w lokalnym centrum handlowym. W okresach świątecznych był w nim także „Świętym Mikołajem”. Zimą często przebierał się za bożenarodzeniowego krasnala. Znajomi oraz przyjaciele opisywali go jako „najmilszą osobę, jaką znali”. Oznacza to, że jako wyrachowany socjopata bardzo skutecznie się maskował!

Oprócz pracy z centrum handlowym utrzymywał się ze świadczenia usług ogrodniczych w wielu posesjach w Toronto, a rośliny, które pielęgnował – dobrze rosły. Sąsiedzi oraz ci, którzy zlecali mu prace w ogrodach, widzieli w nim „sympatycznego i miłego” ogrodnika. Nie mieli świadomości, że wykorzystywał on proceder usług ogrodniczych do ukrywania w donicach poćwiartowanych ciał swoich kochanków. Według ustaleń policji, wśród ośmiu zamordowanych homoseksualistów znaleźli się między innymi: wieloletni partner McArthura, Andrew Kinsman, dwóch Afgańczyków, uchodźca z Iranu, bezdomny, który świadczył usługi homoseksualne, dwóch uchodźców ze Sri Lanki. Zostali oni zamordowani w okresie od 2010 do 2017 roku.

Simple Member: – Kiedy policja zorientowała się, że ma do czynienia z seryjnym mordercą?

Paul Cammeron: – Jeszcze do września 2017 roku policyjni śledczy nie wierzyli, że mają do czynienia z seryjnym mordercą. Impulsem, który zmienił bieg wydarzeń było zaginięcie partnera McArthura, Andrew Kinsmana. W związku z tym, zaczęto systematycznie obserwować ogrodnika. Gdy w styczniu 2018 roku do domu McArthura wszedł młody mężczyzna – policjanci wkroczyli do akcji. Znaleźli mężczyznę przywiązanego do łóżka. Aresztowano McArthura, ustalono jego modus operandi, a służby zaczęły też analizować inne zaginięcia homoseksualistów na terenie całego kraju. Przeprowadzono na dużą skalę poszukiwania ciał.

Simple Member: – Jaki był sposób działania sprawcy?

Paul Cammeron:McArthur po rozwodzie zaczął się rozglądać za uległymi homoseksualistami. 67-latek umawiał się ze swoimi ofiarami za pośrednictwem portali randkowych. Po spotkaniu zabierał ich do swojego domu na przedmieściach. Tam wielokrotnie brutalnie gwałcił, mordował, a zwłoki ćwiartował.

Simple Member: – Co skłoniło homoseksualistę do stania się seryjnym mordercą?!

Paul Cammeron: – W raporcie pt. „Medyczne konsekwencje praktyk homoseksualnych” wskazywałem na liczne niebezpieczeństwa. Wśród nich – fetyszyzacja przemocy przez homoseksualistów. Ma ona miejsce między innymi w praktykach sadomasochistycznych, uprawianych przez blisko 40 procent gejów (wśród mężczyzn heteroseksualnych jest to 5 proc.) oraz około 20 procent lesbijek (4 procent heteroseksualnych kobiet). Uważam, że za 10 procent tragicznych śmierci gejów odpowiadają właśnie praktyki sadomasochistyczne. Nadto homoseksualiści częściej popełniają przestępstwa, zwłaszcza na tle seksualnym, dokonują gwałtów, samobójstw, zażywają narkotyki, biorą udział w bójkach, ryzykownie prowadzą samochód. Oznacza to, że homoseksualiści, jako ludzie o dewiacyjnej seksualności, biorą udział w niebezpiecznych dla zdrowia praktykach. Dla ich dobra oraz dobra osób zamierzających tak się zachować, ważne jest, by nie promować, ani nie legalizować tak destrukcyjnego stylu życia!

Simple Member: – Jak często homoseksualisciseryjnymi mordercami?!

Paul Cammeron:Dane statystyczne są tu jednoznaczne oraz nieubłagane! Sześciu największych seryjnych zbrodniarzy w USA było homoseksualistami, a największą seryjną morderczynią była lesbijka. Aż 44 procent z takich morderców w Stanach Zjednoczonych to homoseksualiści! Jest to znaczna nadreprezentacja, zważywszy że stanowią oni od 1 do 2% całego społeczeństwa.

Simple Member:I tego faktu żadna polit-poprawna walka z ‘mową nienawiści’ nie zmieni! Z Paulem Cammeronem, profesorem University of Toronto, konsultantem kanadyjskiej policji oraz FBI i CIA, a także prezesem Global Family Research Institute, rozmawiał cis-redaktor „Global Review LGBTQ” Simple Member.

RescueBrain: [03.02.2019 20:22] wywiad przeprowadziłem po godzinie 1600 jako cis-sex ‘Simple Member’ z redakcji „Global Review LGBTQ”

* Czytaj felieton: https://wprawo.pl/2019/01/25/policja-w-pojlin-walczac-z-mowe-nienawisci-lamie-prawo-kacik-kom-kultury-%CF%80/

** Czytaj super-eseje:
http://wprawo.pl/2018/06/24/pochwala-glupoty-post-modernizm-czyli-myslenie-nadal-boli-1/

http://wprawo.pl/2018/07/02/post-modernizm-nieprzejrzystosc-oceanu-informacyjnego-czyli-post-truth-2/

http://wprawo.pl/2018/07/10/post-modernizm-smierc-versus-zmartwychwstanie-jako-istotne-wartosci-3/

http://wprawo.pl/2018/07/19/post-modernizm-trans-humanizm-bedziesz-niesmiertelny-gdy-umrzesz-4/

*** Czytaj felieton: https://wprawo.pl/2019/01/30/srebrny-sen-o-jeleniu-narracyjne-przedstawienie-rojen-sniezynki-jako-pomysl-na-sztuke-kacik-kom-kultury-14/

**** O tzw. ‘karierze’ tego dewianta czytaj felietony: https://wprawo.pl/2018/12/20/idea-jest-taka-by-kazdy-mogl-ubogacajac-odbyc-stosunek-kacik-kom-kultury-9/ oraz: https://wprawo.pl/2019/01/07/kadry-decyduja-o-wszystkim-kacik-kom-kultury-11/

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. SKLEP-WPRAWO.PL
  2. zyz mówi

    Czyli (niemal) co drugi seryjny morderca jest pedałem! Super! Nic, tylko dalej promować te zboczenia w szkołach!

  3. zuzia mówi

    I tego faktu żadna polit-poprawna walka z ‘mową nienawiści’ nie zmieni!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.