Na kogo zagłosuję w zbliżających się wyborach? Przegląd tyg. wPrawo.pl [WIDEO]

23

UWAGA! TO NAGRANIE NIE JEST TRYWIALNĄ AGITACJĄ WYBORCZĄ.

W najnowszym przeglądzie tygodnia Jacek Międlar i Katarzyna Treter-Sierpińska pochylają się nad problemem: Jakie przyjąć kryteria w podejmowaniu wyborczych decyzji. To problem, z którym 13 października zderzy się każdy polski obywatel, dlatego tym bardziej zachęcamy do obejrzenia niniejszego nagrania i dyskusji.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Doceń naszą pracę i wesprzyj nas. Dziękuję.
//wprawo.pl/wsparcie
//sklep-wprawo.pl
http://paypal.me/jacekmiedlar
Czytaj nas codziennie i PODAJ DALEJ.

Przeczytaj:

Papież odsłonił pomnik ku czci „uchodźców”! Na czele tłumu stanął… żyd. Dlaczego? – J. Międlar [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. rafal mówi

  Kto nie lubi Korwina niech głosuje na 'trójkę’ Paweł Skutecki na liście warszawskiej!

  1. Tomek mówi

   A kto nie lubi Skuteckiego, bo opowiada pseudonaukowe bzdury (wsparcie tzw. ruchu antyszczepionkowego)?

  2. Piotr mówi

   Warszawska lista jest dość słaba, dla tych którzy nie lubia Korwina i jego rodziny. Ja chyba zagłosuję na „czwórkę” – pani Modelska-Creech. Nie jest to kandydatka moich marzeń, ale z tego co jest w „menu” coś trzeba wybrać. Najważniejsze, żeby Konfederacja, jako jedyna partia spoza okrągłostołowej kliki, znalazła w sejmie. Więc nie ma co za bardzo wybrzydzać.

  1. michal mówi

   nr 10 na liście 4 to ta laska z kliku „Krolowo”

 2. robert mówi

  ,,Myślę, więc NIE głosuję” – czyli krótkie słowo przedwyborcze. Bojkot wyborów 2019. | wolna-polska.pl

  1. Piotr mówi

   Czyli głosuję w ten sposó na PiS. Brawo!

  2. Walko mówi

   Czyli nie głosuję na nic, a nie na PiS. Nie odpowiada mi, że podsuwają mi swoich kandydatów, którzy mają Polskę w głębokim poważaniu.

 3. Karina mówi

  Pani Katarzyna ma rację. Nie może być tak że konfederaci będą działać przeciw ludziom ich zdrowiu i życiu!

  1. Piotr mówi

   Pani Katarzyna jest pieniaczką. Nie zagłosuje na Konfederację, ze względu na projekt ustawy pana Mentzena, choć pan Mentzen podkreśla, że jest to jego autorski projekt. Nie jest to ani projekt partii KORWiN, ani tym bardziej Konfederacji. A poza tym Konfederacja nie będzie rządzić. Będzie pełnić jedynie rolę konstruktywnej opozycji. Jeżeli więc pani Katarzyna tylko z tego powodu podgryza Konfederację, to życzę powodzenia w szukaniu bytów idealnych. Tyle, że międzyczasie PiS tak na może urządzić, że wiatraki będa najmniejszym z naszych problemów.

 4. marju73 mówi

  CW24 Musisz to wiedzieć (587).
  Biliony leżą pod ziemią. Można zastosować proponowany tu bojkot wyborów, ale to nie przeszkodziło przestępcom magdalenkowym opchnąć to co na powierzchni wypracowały miliony Polaków.

 5. Spostrzegawczy mówi

  Żydzi i szabesgoje boją się Konfederacji jak diabeł święconej wody.

 6. Zulu-Tango-Tango mówi

  Kurwin et consortes to – szukając odpowiednika – Petru-Jachira po prawej stronie, rozwalająca od lat wszystko po drodze. Może i w mediach „błyska” [jak mucha złotym zębem…] bon motami, ale z tego dobrego dla Polski niewiele. Narodowcy: program społeczno-gospodarczy w części skopiowany od PiSraela, a w części dyletancko-infantylny – wniosek: brak zaplecza intelektualnego! Po prawej stronie widoczny jest kryzys przywództwa: ciągle ci sami ludzie (zmiana następuje tylko pod względem miejsca na liście) od lat próbujący dostać się na synekury w samorządzie lub parlamencie i otrzymujący po tysiąc kilkaset głosów [z drobnymi wyjątkami, które potwierdzają regułę] – nie mają większej wiedzy, kręgosłupa moralnego i pogłębionej refleksji o tym, co się dzieje w Kraju i co tej sytuacji należy robić. Gdy uzyskają kilka miejsce w najbliższych wyborach to albo zostaną wykorzystani [jako pożyteczni idioci] w działaniach parlamentarnych, które szkodzą Polsce [vide: zagadnienie związane z kopalniami węgla i innymi kopalinami, energią elektryczną czy wiatrakami – p. Mentzen] lub też się sprzedadzą za synekury [vide: p. Andruszkiewicz]. Lepiej już niech P[artia] i[nteresów] S[yjonistów] odpowiada za wszystko, wtedy bowiem będzie widoczna zdrada i odpowiedzialność za nią nie będzie rozmyta. Sądzę więc, że szkoda głosu i na Konfederację, i wszystkich innych politykierów.

 7. ziemianka mówi

  Konfederacja nic nie zaszkodzi w żadnej sprawie, bo nie będzie miała takiej mocy w parlamencie. Będzie jednak reprezentowac prawe skrzydło i choćby w sprawie 447 będzie robić to, co dotychczas, choćby w osobie pana Winnickiego. Poza tym można zagłosować na przedstawicieli Polonii, na panią Mirę Modelską-Creech lub pana Rosowskiego z listy warszawskiej Konfederacji. Można ich wprost zapytać o stanowisko w sprawie wiatraków. Jeśli jest jakiś nacisk na Konfederację, to jest też na inne, ” łatwiejsze” partie i sprawa wiatraków jest pewnie przesądzona. Pan Mentzen się wygłupił, a Konfederacja nie chce tego eksponować tuż przed wyborami, licząc, że mało kto to zauważył. Nie widzę lepszego wyjaśnienia roboczego i głosuję na Konfederację.

 8. Teresa mówi

  Po raz kolejny nie mamy na kogo głosować.4 komitety to ci co już byli-elity które nas okradają,okłamują już od lat.Wybory nic nie zmienią.Jedyny komitet antysystemowy,spoza układu,ale też nie jest wolna od zdrajców,od pasożydów.Kilku judaszów już od niej odeszło,np Jakubiak.Okazuje się że Liroy też chyba zwąchał się z lewactwem.Teraz jakieś doniesienia że Korwin jest za sprzedażą lasów polskich,że chce oddać Żydom miliardy,nie wiem czy to prawda.Zyjemy w czasach powszechnego oszustwa,już nie wiadomo co jest prawdą,wszystko jest zmanipulowane,przekłamane.Choć może nie pójście do wyborów też jest złym pomysłem.Zagłosuję na Konfederację,choć bez przekonania.Konfederacja jest jak kiedyś Solidarność,było tam wielu uczciwych ludzi,polskich patriotów,ale na czele stał TW Bolek,a w jego otoczeniu pewno i inne Bolki,bi na bank nie był jedynym.Teraz też jest podobnie,w Konfederacji jest wielu uczciwych ludzi,polskich patriotów,ale są i Bolki.Pomimo tego zagłosuję na nich,wierzę że tym razem Bolki nie zwyciężą w tej Konfederacji.

 9. mrfreddie mówi

  Argumenty pani Sierpińskiej są bałamutne. Czy będą wiatraki czy nie, to zależy od PiS. Skoro twierdzi pani, że PiS i tak chce znieść ustawę antywiatrakową, tak samo jak pozostałe partie, układowe, to jaki jest sens nie głosowania na Konfederację? Tym bardziej, że projekt pana Mentzena jest to jego autoraksa wizja. Nie jest to ani oficjalny element programu partii KORWiN, ani tym bardziej wspólna platforma programowa Konfederacji. Ja tu widzą złą wolę pani Katarzyny. Efekt będzie taki, że do sejmu wejdą tylko ugrupowania „bandy czworga”, i tak nas wyrolują, że wiatraki będą najmniejszym z naszych problemów.

 10. antyPOPiS mówi

  Namawianie do bojkotu wyborów, to granie na utrwalanie dotychczasowego układu. Jeszcze parę lat temu PiS udawał U€_realistów, po czym zdradził Polskę podpisując traktat lizboński, i zaczął robić za U€ entuzjastów, choć gdy w U€_parlamencie głosują PiSraeliccy wyrobnicy, to zawsze w interesie osi USa/iSSrael, bez względu czy godzi to w Polskę czy UE_kibuc. Oddanie walkowerem władzy cynicznym żydo_sługusom, oznacza że jutro będziemy nie tylko płacić „program 447+”, ale też wszystkie patologie społeczne które dzisiaj Kaczyński pragmatycznie piętnuje dostaną ochronę prawną, czego dowodzi „ichnia” dotychczasowa anty Polska działalność …

  1. czytacz mówi

   Dowcip polega na tym, że za 447 na pewno będziemy płacić [ustne ustalenia są już od dawna poczynione, gdyż zydzi z polskiego „deep state” = POLIN w tej kwestii porozumieli się z przedstawicielami 'holocaust industry’], problem tylko polega na: 1) zalegalizowaniu tego procederu przez tubylczy parlament; 2) by tubylcy się nie zbuntowali i nie zrobili rewolty. Póki co, „kosher business” powoli nabiera realnych kształtów, a i tubylcy – tresowani bejsbolem „pedagigiki wstydu”, „anty-semityzmu”, „imposybilizmem bicia zydowskiej głowy na polskim tyłowiu”, etc. – nie buntują się, nie reagują i wiele wskazuje, że będzie tak dalej. To oznaczałoby, że socjo-technika wolnego gotowania żaby jest skuteczna.
   ‏שלום־עליכם‎ szolem-alejchem = „pokój wam”.

 11. pytek mówi

  Jacku! Wyliczasz, kto Ci pomógł [bezpośrednio].
  A pośrednio – też się liczy, czy nie? Zobacz choćby: >Cezary „Trotyl” Gmyz Konto zweryfikowane @cezarygmyz 24 wrz WięcejCezary „Trotyl” Gmyz podał/a dalej Agnieszka S-M Brawo. Ale mam pytanie czy @PK_GOV_PL i @PolskaPolicja podejmują jakiekolwiek starania by tego notorycznego oszusta Gawła sprowadzić do Polski by odsiedział prawomocny wyrok?<.
  Czy "uruchomienie" dwóch instytucji publiczno-prawnych [które nie zadziałały "wprost"] – liczy się, czy też nie?!

 12. michal mówi

  nr 10 na liście 4 to ta laska z kliku „Krolowo”

 13. Biały 79 mówi

  Mimo iż ma pani rację. Nie jest to wystarczający argument aby nie zagłosować na Konfederację. Są większe problemy i zagrożenia dla Polski. Teraz to już jest walka o być albo nie być Polski na mapie świata. Trzeba wyrwać nasz kraj z objęć folksdojczów, zdrajców , sprzedawczyków oraz żydowskiej złodziejskiej hieny!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.