Muzułmanie żądają interwencji Sejmu RP. Twierdzą, że w Polsce są zagrożeni jak społeczność żydowska w przedwojennych Niemczech

fot. pixabay.com
8

Muzułmanie mieszkający w Polsce skierowali pismo do marszałka Kuchcińskiego, w którym apelują o „podjęcie działań mających na celu ochronę mniejszości muzułmańskiej na terytorium RP”. Pod pismem podpisali się przedstawiciele Ligi Muzułmańskiej w RP, Muzułmańskiego Związku Religijnego, Muzułmańskiego Stowarzyszenia Kształtowania Kulturalnego i Stowarzyszenia Studentów Muzułmańskich w Polsce.

„Wysoce nierzetelny przekaz medialny dotyczący islamu, który przybrał niesłychaną dotychczas skalę, budzi ogromny niepokój wśród muzułmanów. Ten bezprecedensowy i narastający atak przywołuje ma myśl sytuację społeczności żydowskiej na terenie przedwojennych Niemiec. Dalsze przedmiotowe wykorzystywanie islamu w debacie politycznej i utrwalanie postaw antymuzułmańskich w przekazie medialnym w celu osiągnięcia korzyści politycznych może doprowadzić do niezwykle niebezpiecznej eskalacji – mających już miejsce – postaw ksenofobicznych względem muzułmanów. Powyższe w konsekwencji może doprowadzić do ataków na społeczność muzułmańską w formie przemocy fizycznej. Już dziś zauważamy wzrost agresji werbalnej oraz incydentów ukierunkowanych na naruszenie nietykalności cielesnej wyznawców islamu oraz dewastacji ich miejsc kultu. Liczymy na to, że również i nasze prawa, w tym przede wszystkim prawo do organizowania życia religijnego i prawo do bezpieczeństwa w przestrzeni publicznej będą poszanowane” – napisano w piśmie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jaki jest cel listu, w którym polscy muzułmanie przyrównują się do społeczności żydowskiej w przedwojennych Niemczech? Czyżby Polska wprowadziła antyislamskie ustawy norymberskie? Czy muzułmanie nie mają równych praw z katolikami, protestantami, prawosławnymi, wyznawcami judaizmu lub ateistami? Czy są prześladowaną mniejszością? Nie są. Niepokojący ich „przekaz medialny” na temat islamu to zasługa agresywnej muzułmańskiej inwazji na Europę oraz islamskich ataków terrorystów skierowanych przeciwko „niewiernym”. Sorry, ale wyznawcy Allacha sami zapracowali na taki przekaz.

O co więc chodzi? O to samo, co z rzekomym antysemityzmem wyssanym z mlekiem matki-Polki. Chodzi o skonstruowanie kolejnej pałki ideologicznej, która posłuży do bicia Polaków po głowach, tym razem jako antyislamskich „nazistów”. Ten list to po prostu prowokacja. Tak samo, jak prowokacją były modły muzułmanów na warszawskim podwórku.

Źródło: ndie.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Bogi mówi

  Uważam że wysadzenie „meczetu w Warszawie też byłaby dobrą prowokacją, a jeszcze lepszą gdyby w środku była Liga Muzułmańska.

 2. test24 mówi

  Jest kilkadziesiąt krajów islamskich ze wszystkimi odłamami islamu i masą wariantów klimatu. Naprawdę, nie musicie mieszkać w Polsce. Nikt was tu nie trzyma.

 3. janek mówi

  Jak nie pasuje Polska to wyjazd…..

 4. Claire mówi

  Najwieksza prowokacja bylo postawienie meczetu na terenie Reduty Ordona bez zgody Polakow. Jaka antypolska swolocz podjela taka decyzje?

 5. pawel mówi

  czyli ostatnie modly byly prowokacja… nikomu nie przeszkadzali chodz liczyli na awanture to przyszlo na kolejny etap…list

 6. Andrzej mówi

  I niech tak będzie niech sie tak boja by nasz kraj omijali szerokim łukiem. My nie damy naszych Kobiet na pastwę ich chamstwa i agresji. Tu jest Polska, jak kto woli Lechistan. A Polacy nie dadzą sobie w kasze dmuchać. To nasz 27 mln. Naród był podczas II wojny światowej 4 armia walcząca z Niemcami zaraz po takich potęgach jak Ameryka, Anglia i sowieci. Gdyby to przeliczyć na proporcje w stosunku do liczby ludności to nie wiem, czy nie okazałoby się iż to Polacy dali największy wkład w pokonanie hitleryzmu i faszyzmu.

 7. Polak Mały mówi

  Ciapaci wypierdalać z Polski !!

 8. Jacek Ratajczyk mówi

  Muzłumanie nie mają i niemogą mieć praw jak wyznawcy religii, gdyż islam to nie religia a totalitarny system polityczny i jako taki powinien zostać zdelegalizowany

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.