Musimy płakać! | J. Międlar [WIDEO]

Koreańczycy płaczą po śmierci Kim Ir Sena
13

Obłęd, który zapanował w Polsce, jak człowiek, który lekceważył polski interes narodowy, postulował liberalizację „prawa” aborcyjnego i miał w nosie szerzenie wartości katolickich, a teraz jest – dosłownie – wynoszony na ołtarze, przywołuje tragikomiczne obrazki z Korei Północnej. Jak obywatele tamtego kraju – pod groźbą pozbawienia wolności – są zmuszani do płaczu nad komunistycznym wodzem. Ten matrix buduje zarówno zdegenerowane lewactwo, ale także hierarchia Kościoła katolickiego oraz Prawo i Sprawiedliwość, a zwłaszcza Joachim Brudziński, który z „polowania” na internautów, spośród których niektórzy jedynie w mocnych słowach skrytykowali Adamowicza, uczynił sobie promo dla resortu i policji. Co będzie jutro? Za kraty będą wsadzani wszyscy ci, którzy nie ronią łzy po zamordowanym polityku? A abp Sławoj Leszek-Głódz? Ten człowiek, który dobrej reputacji u lewicy po prostu nie ma, wykorzystuje śmierć człowieka do poprawienia swojego PR-u. W tym celu Adamowiczowi wystawia fałszywe laurki i zapewnia mu miejsce spoczynku w kościele mariacki, przy którym – za zgodą kurii (jeszcze za czasów abp. Tadeusza Gocłowskiego) – umieszczono symbol paramasońskiej organizacji Rotary International.

Sytuację w jakiej się znaleźliśmy, polityczną indoktrynację w szkołach oraz dlaczego teza o „żyjącym Adamowiczu” jest skandaliczna, komentuję w dzisiejszym filmie pt. „Musimy płakać!”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

MOJA KSIĄŻKA na http://sklep-wprawo.pl
Wsparcie finansowe: http://paypal.me/jacekmiedlar http://wprawo.pl/wsparcie http://jacekmiedlar.pl/wsparcie Portal: http://wprawo.pl
Blog: http://jacekmiedlar.pl
Sklep: http://sklep-wprawo.pl
POLECAM kalendarz, smycze, płyty, książkę, CZAPKI ZIMOWE na http://sklep-wprawo.pl

Obejrzyj:

Nienawiść po zabójstwie Pawła Adamowicza | J. Międlar [WIDEO]

Przeczytaj:

J. Międlar: Hodowanie konfidentów i szkolny ołtarzyk dla Adamowicza

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Normalny mówi

  Najwyższy czas, aby Polacy się organizowali. Mamy wreszcie na kogo głosować. Jest Grzegorz Braun ze swoim ludźmi. Jest Ruch Narodowy ze swoimi ludźmi. Są inne środowiska patriotów, tradycyjnych katolików. Walka w pojedynkę nic nie da. Szkoda zdrowia, energii, sił. Czas na błyskawiczną organizację. Wróg atakuje, bo niedługo wybory, a los niepewny. Europa się budzi i zaczyna właściwie identyfikować wspólnego wroga wolnych narodów A zarazem wspólnot prawdziwie katolickich.

 2. Ania mówi

  Jednym słowem POPIS broni swoich i swoich pozycji. O hierarchach, którzy dawno oderwali się od swoich korzeni i powołań nie wspomnę.

 3. Robin mówi

  Płacz Kargul,płacz bo i ja płaczę

 4. Robert B. mówi

  Takie gówniane sceny mają miejsce tylko w TVN. Ja chodząc po mieście nie widzę takiej histerii z powodu śmierci człowieka, który… aniołem nie był. Żadne zasztyletowanie tego nie zmieni.

 5. stan mówi

  Co ludzi z drugiego końca Polski obchodzi śmierć gościa z Gdańska?.Do tego zmusza się mnie do wylewania lez i zalu za obca mi osoba.Czysta Korea Pln.Smiejemy się z nich ze na rozkaz płaczą ale w Polsce dzis mamy to samo

  1. Hammurabi mówi

   Rozważnej i stonowanej wypowiedzi pana Brauna warto posłuchać choćby po to, by ja przeciwstawić pełnym hipokryzji wystąpieniom łże-polityków i łże-Polaków!
   Kreatur zwierających szeregi by już całkiem zagłuszyć nie tylko politycznych adwersarzy ale przede wszystkim zwykłych Polaków i takich jak pan Braun, znanych szeroko i tak bardzo dla nich niewygodnych!
   Zbliżają się wybory w trakcie których obywatele Polski w drodze głosowania wybierają swych przedstawicieli.
   Zbliżają się wybory do Parlamentu Europejskiego.
   To, co się teraz dzieje, ta histeria na pokaz, te płacze i marsze, to nic innego jak harce przed walną bitwą przy urnach wyborczych.
   Czy wyobraża sobie Pani, ponowny wybór po stokroć skompromitowanych posłów i europosłów?
   A jednak zostaną wybrani. Znów niejaki Boni, czy jakaś tam Róża i inne „persony” psim swędem uzyskają mandaty wbrew temu, co się słyszy na polskich ulicach, w domach i na spotkaniach.
   To fenomen, głupota wyborców lub… wielki szwindel, przystrojony barokowymi zdobieniami wykonywanymi już dziś przez wspomnianych harcowników.

 6. Mieczyslaw mówi

  Jeszcze przed smiercia byl kombinatorem wedlug PIS , 30 kont 20mieszkan ponoc prokuratura prowadzila
  sledztwa a teraz wedlug przekazu TV PIS i TVN czlowiek krysztal to wszystko jest zalosne. Zamordowany prezydent przykre to nie powinno sie stac ale dziennikarze politycy powinni zachowac umiar w laurkach

 7. enforcer one mówi

  KARANIE ZA PRAWDĘ?….Każda decyzja instytucji czy administracji musi mieć podstawę prawną! JEŚLI TAKOWEJ NIE MA JEST BEZPRAWIEM, Z KTÓRYM NALEŻY WALCZYĆ! NIECH podadzą tą podstawę prawną! KONSTYTUCJA JEST NAJWYŻSZYM PRAWEM. DEDYKUJĘ TO TYM 105 PROKURATOROM! JAK NA RAZIE KONSTYTUCJI NIE MOŻNA ZMIENIĆ!
  Art. 54. Zasada wolności poglądów
  Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r.
  1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
  2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjne
  • Zgodnie z obowiązującym prawem KPA ,”każda instytucja publiczna lub organ egzekucyjny zobowiązani są, do podania formalnych merytorycznych względów podstawy swoich czynności prawnych,”
  • Wg art. 5. k.c. ” Nie można czynić ze swego prawa użytku, który by był sprzeczny ze społeczno -gospodarczym przeznaczeniem tego prawa lub z zasadami współżycia społecznego. Takie działanie lub zaniechanie uprawnionego nie jest uważane za wykonywanie prawa i nie korzysta z ochrony.”
  • Pierwszą zasadą, o której mowa w Kodeksie jest zasada praworządności. Oznacza ona, iż przestrzeń w jakiej poruszają się organy i w jakiej działają jest ściśle określona przepisami prawa; mogą one działać tylko na podstawie obowiązujących przepisów.
  • Ponieważ prawo administracyjne reguluje stosunki pomiędzy państwem a obywatelem na organy administracji publicznej został nałożony obowiązek stosowania zasady uwzględniania interesu społecznego oraz słusznego interesu obywateli oraz zasady pogłębiania zaufania administracji publicznej. W każdym stadium postępowania administracyjnego organ administracji publicznej ma obowiązek informować stronę o przysługujących jej prawach. Nie mogą zachodzić sytuacje, iż strona zostanie pokrzywdzona ze względu na swoja nieznajomość prawa (zasad informowania strony i innych uczestników postępowania została określona w art. 9).
  • W postępowaniu administracyjnym ma zastosowanie także zasada czynnego udziału. Artykuł 10 zapewnia możliwość uczestnictwa strony w każdym etapie postępowania, zapewnia także prawo wypowiedzi oraz możliwość przedstawiania dowodów. Od powyższej zasady przewidziane są wyjątki – artykuł 10 § 2 pozwala na odstąpienie od tej zasady w przypadku spraw niecierpiących zwłoki, zagrażających życiu a także w celu uniknięcia niepowetowanej szkody. Na organy administracji został nałożony także obowiązek uzasadniania podjętych przez siebie decyzji (zasada przekonywania – art. 11).
  • Postępowanie administracyjne powinno przebiegać szybko i sprawnie, zwłaszcza w przypadku zebrania całego materiału dowodowego (zasada szybkości i prostoty postępowania).

  • art. 73 KPA
  • § 1. W każdym stadium postępowania organ administracji publicznej obowiązany jest umożliwić stronie przeglądanie akt sprawy oraz sporządzanie z nich notatek i odpisów.

  OJ MILIONY POLAKÓW KOCHAJĄCYCH OD ZAWSZE [od stuleci] Wolność, będą WALCZYĆ ORAZ bardzo, bardzo głośno krzyczeć! NIE UDAŁO SIĘ TO ROZBIORCOM, OKUPANTOM, A CZY BRUDZIŃSKIEMU TO SIĘ UDA?

 8. Czesław mówi

  Papież Franciszek zdradził katolików w Chinach a biskupi Nycz – HGW i Głódż-Adamowicz zdradzili katolików w Polsce, ośmieszyli ich w oczach ateistów, lewaków. Teraz lewacy mogą głosić tezy o LGBT oficjalnie powołując się na „autorytet” Adamowicza

 9. enforcer one mówi

  PAMIĘTAM JAK W SWOIM KLUBIE CHRONIONY PRZEZ OCHRANIASZY ZGINĄŁ W MAFIJNYCH PORACHUNKACH -SZEF TRÓJMIEJSKIEJMAFII PS. NIKOŚ! I CO ARCYBISKUP GOCŁOWSKI POCHOWAŁ GO JAK KRÓLA W KATEDRZE OLIWSKIEJ – WYSTRÓJ KWIATAMI KATEDRY, CZERWONE DYWANY, WIEŃCE, KONCERT ORGANOWY ! DOBRZE ,ŻĘ GO W TEJ KATEDRZE NIE POCHOWANO! OBURZENIE SPŁECZEŃSTWA BYŁO TAK WIELKIE( SĄ GRANICE, KTÓRYCH NIE MOŻNA PRZEKROCZYĆ – TU PRZEKROCZONO) ,ŻE W TEJ SPRAWIE NAPISANO NAWET SKARGĘ DO JPII . UDZIELIŁ ODPOWIEDZI SŁOWNEJ, ŻE ZAJMIE SIĘ TĄ SPRAWĄ JAK WYZDROWIEJE , ALE NIE ZDĄŻYŁ! CZY ZNOWU TRZEBA PISAĆ DO OJCA ŚWIĘTEGO O PROPAGOWANIU ABORCJI, LGTBQ, INDOKTRYNACJI DZIECI I MŁODZIEŻY I INNYCH „GRZECHAĆH” -KILKUDZIESIĘCIU AFERACH P. ADAMOWICZA[ NP PROMOCJA AG] ? ZBRODNIĘ POTĘPIAM I MODLILEM SIĘ ZA JEGO DUSZĘ! WYDAJE MI SIĘ,ŻE OBOWIĄZUJE TUTAJ STARA RZYMSKA ZASADA -„CHLEBA I WIDOWISK”?

 10. Anonim, bo się boję mówi

  Tragiczne. Naucz się wymowy, znaczenia słów, a potem rób pseudo reklamę czapek i swojej Panienki „na żywo” ;D

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.