Morawiecki premierem, PiS zamierza przejąć MN, a Daniels i AJC maczają w tym paluchy [WIDEO]

9

Sztucznie wykreowana „antyfaszystowska” debata publiczna po obchodach odzyskania przez Polskę niepodległości nie jest owocem jakiegoś dziwnego przypadku, ale jest to owoc realizacji misternego planu. Perorowanie środowisk lewicowych i demoliberalnych mediów o jakichś hasłach antysemickich czy faszystowskich, które rzekomo miały miejsce podczas marszy niepodległości w Warszawie i Wrocławiu, nikogo już przecież nie dziwi. Mamy w pamięci słowa reporterki TVN-u, która relacjonując warszawski marsz kilka lat temu, z przerażeniem w głosie mówiła o „faszystowskich hasłach typu Bóg, honor i Ojczyzna”. Zaskakuje jednak żywe zaangażowanie sporej części przedstawicieli obozu rządzącego w tę narrację, którzy podobnie jak marksiści kulturowi bełkoczą o nadciągającej nazistowskiej fali, domagają się delegalizacji narodowych organizacji, a w haśle „nasze ulice, nasze kamienice” czy „Polska dla Polaków, Polacy dla Polski” widzą zezwierzęcony hitleryzm. Co niebezpieczne, czynią to wszystko pod przykrywką walki o dobre imię Polski na arenie międzynarodowej, a wielka rzesza polskiej prawicy takiej retoryce daje wiarę… CAŁY TEKST

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tekst: https://wprawo.pl/2017/12/07/pis-zamierza-przejac-marsz-niepodleglosci-ajc-jonny-daniels-maczaja-tym-paluchy/
Wsparcie finansowe: http://jacekmiedlar.pl/wsparcie http://paypal.me/jacekmiedlar
https://wprawo.pl/wsparcie
Blog: http://jacekmiedlar.pl
Strona na FB: http://facebook.com/wprawoPOLSKA
Twitter: http://twitter.com/jacekmiedlar http://twitter.com/wprawopl
BLUZY, KOSZULKI I CZAPKI: https://wprawo.pl/sklep

Pozostałe filmy na http://vimeo.com/jacekmiedlar, na portalu, na kanale Jacek Międlar na YT z zainstalowaną wtyczką ZMIENIAJĄCĄ IP NA IP ZAGRANICZNE lub na http://cda.pl/Jacek_Miedlar.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jacek mówi

  Jacek – problemem niektórych ludzi jest, nie zrozumienie słowa „nacjonalizm”, przejrzyj tlumaczenia np. Slownik jezyka Polskiego : nacjonalizm «postawa i ideologia uznająca interes własnego narodu za wartość najwyższą» a np.Sciaga.pl : „postawa, a także forma ideologii, opierająca się na faworyzowaniu i wywyższaniu cech własnego narodu z równoczesną niechęcią do innych narodów; w skrajnych przypadkach może przerodzić się w ksenofobię, szowinizm”.

  Widzisz manipulacje pomiędzy PWN a taka Sciaga.pl ? manipulacja zaczyna się własnie tak i wprowadza zamieszanie w głowach bardzo młodych ludzi a na domiar złego daje paliwo dla przeciwników patriotyzmu i nacjonalizmu…Ps.Twoja wypowiedz o Morawieckim sa kompletnie bledna, podpowiem Ci, wybór Morawieckiego to cześć przyszłej kampanii i walki o następne wybory Prezydenckie i problem z Duda.

 2. Zdzisław mówi

  Po owocach go poznacie. Owoce gospodarcze jakie przyniósł Polsce Morawiecki dają mu legitymację od samej Bożej Opatrzności. To, że jest atakowany przez głupców, zazdrośników i przeciwników Boga, świadczy na jego korzyść. Módlmy się za niego i Trumpa. Króluj nam Chryste!

  1. Ania mówi

   Przepraszam, ale czy Pan na pewno dobrze się czuje ?! Można być zaprogramowanym i zindoktrynowanym, ale aż tak ?!

 3. Karolina mówi

  Chciałam zapewnić pana Jacka Międlara o swoim wsparciu , niech pan się trzyma i nie poddaje .Pamiętam oczywiście o panu w modlitwie .Niech Bóg pana Błogosławi i ochrania.

 4. Spostrzegawczy mówi

  Morawiecki – nowy fartuszkowy namiestnik sanhedrynu na Judeopolonię.

 5. Viola mówi

  zydostwo opanowalo swiat,zyja na nasz rachunek,organizuja nam wojny,rewolucje,ciamajdany itd.Okradanie i oszukiwanie pod kazdym niewolniczym wzgledem.Wiekszosc cymbalow idzie jak cma do ognia nie zdajac sobie sprawy jak sa manipulowani przez pejsatych oszustow itd

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.