Minister Szumowski miesiąc temu: „Maseczki nie pomagają! Nie zabezpieczają przed wirusem”. Za tydzień nakaz zakrywania ust i nosa [WIDEO]

Łukasz Szumowski/ fot. screen
8

W czwartek (9.04.2020) minister zdrowia Łukasz Szumowski poinformował, że w związku z epidemią koronawirusa od przyszłego czwartku będzie obowiązywał nakaz zakrywania ust i nosa. Obowiązek dotyczy wszystkich, którzy znajdują się na ulicach, w urzędach, sklepach czy miejscach świadczenia usług oraz zakładach pracy. 

Tymczasem jeszcze 26 lutego 2020, w rozmowie z Robertem Mazurkiem, tenże minister przekonywał, że maseczki, które głównie służą zakrywaniu ust i nosa, nie pomagają. Na pytanie czy alkohol pomaga w zwalczaniu koronawirusa odpowiedział:
One nie pomagają. One nie zabezpieczają przed wirusem, one nie zabezpieczają przed zachorowaniem. Naprawdę nie pomagają – powiedział minister i zapewniał, że skuteczne jest za to mycie rąk i zachowanie odległości od innych.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zatem w jakim celu wprowadzono od przyszłego czwartku nakaz zakrywania ust i nosa? Czyżby minister cierpiał na tak głęboką demencję?

Przeczytaj:

Krystyna Pawłowicz potwierdza! Wybory korespondencyjne to bezprawie i łamanie zasady tajności [WIDEO]

Interesujący wywiad z wybitnym naukowcem: „Koronawirus nie jest szkodliwy. Epidemia to wynalazek”. Epidemiolodzy zawiadomili prokuraturę! Kim jest dr Montanari?

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Krzysztof mówi

  Banda Hipokrytów , „Namaszczony przez Matkę Teresę”
  Ich wartość” mniej niż zero”

 2. Dawid mówi

  Jawnie i na bezczelnego robią nas w bambuko. Jak długo jeszcze?Jak widzę tych ludzi którzy już teraz jeżdżą samochodami w maseczkach to po prostu nie wierzę…Pewnie jakby tym ludziom otoczyć ich osiedla drutem kolczastym i powiedzieć aby nie wychodzili bo zachorują to też by się na to zgodzili.

  1. marju73 mówi

   Jeszcze by robili przelewy na zakup tego drutu kolczastego.

 3. Magdalena mówi

  Czy Minister Zdrowia sobie z nas kpi. Przeciez wiadomo ze czlowiek musi oddychac i musi byc wymiana powietrza. Zakrywanie ust i nosa powoduje ze ponownie wdychamy w siebie dwutlenek wegla ktory wydychamy. Ludzie juz w maseczkach narzekaja ze ciezko jest oddychac. I to jest dbanie o zdrowie. Niech sie Pan lepiej zastanowi nad rozporzadzeniami ktore sa wydawane. Spacery do lasow i parkow to nawet lekarze zalecaja. Poza tym niech Pan nie zapomina ze nad Panem jest jeszcze Bog ktory wszystko widzi. Natura to najlepsze lekarstwo pochodzace od Boga. A za zniewalanie ludzi napewno Bog sie zajmie tymi co innych krzywdza i ich ograniczaja. Mamy wolny wybor i nikt nie jest potezniejszy od naszego Pana Boga.

 4. Mieczyslaw mówi

  Zamykanie lasow a teraz Maseczki ten rzad rozwalil naszych przedsiebiorcow

 5. Teresa Maria mówi

  Już pytałam i zapytam ponownie, kiedy nakażą nam zakładać kagańce na pyski. I jak to niewolnicze społeczeństwo wykona ten nakaz ?. Jestem przerażona stanem umysłu naszego społeczeństwa.

  1. AS mówi

   Nad stanem umysłu naszego społeczeństwa, w szczególności Narodu pracowano co najmniej kilkaset lat. Przed zaborami, w czasie zaborów, w czasie kilkuletniej niepodległości, w czasach sanacji (26-39), w wojnę i bardzo starannie po II wojnie światowej. Trudno się z tym pochodzić, ale też trudno odrzucić rzeczywistość.
   Pozdrawiam najserdeczniej.

  2. polak mały mówi

   DOKŁADNIE!!!
   Bardzo trafne spostrzeżenie, wspominał o tym p. profesor Feliks Koneczny, nie tylko w „Cywilizacji żydowskiej” również w „Państwo i prawo”, przyczyna niepowodzeń to niszczenie takiego „ducha polskiego” należy zawsze działać oddolnie, wtedy każda rzecz nabiera właściwej wagi i rangi. Cywilizacja łacińska opiera się byciu tzw. organizmem możliwym do samouleczenia, w przypadku cywilizacji żydowskiej to jest zasada mechanizmu – i jej efekty mamy akurat teraz!
   Aktualnie jest także niszczona rodzina i więzi społeczne, efekty będą niedługo widoczne, ktoś bardzo się postarał, kompletny brak logiki, myślenia abstrakcyjnego mnie to od wielu lat nie dziwi u „ludzi władzy”, co będzie następne – obowiązkowe wodery?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.