Minister Niedzielski otrzymał kolejną nagrodę! Tym razem w konkursie „Perspektywy Medycyny”

minister zdrowia Adam Niedzielski/ fot. Twitter
11

W poniedziałek (17.04.2023) minister zdrowia Adam Niedzielski otrzymał nagrodę specjalną w konkursie „Perspektywy Medycyny” organizowanym w ramach Kongresu „Zdrowie Polaków”. Organizatorami Kongresu są: Fundacja „Po Pierwsze Zdrowie”, Światowe Centrum Słuchu, Polska Akademia Nauk, Rada Główna Instytutów Badawczych, Instytut Narządów Zmysłów i Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Impreza objęta jest patronatem m.in. marszałka Senatu, ministra zdrowia, ministra rodziny i polityki społecznej, ministra edukacji i nauki, rzecznika praw pacjenta, rzecznika praw dziecka oraz ZUS i NFZ.

Prezesem Rady Programowej Kongresu jest prof. Henryk Skarżyński, twórca i dyrektor Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu oraz Światowego Centrum Słuchu w Kajetanach, od roku 2011 Konsultant Krajowy w dziedzinie Otorynolaryngologii. Członkami Rady Programowej są m.in. Bartłomiej Chmielowiec, czyli Rzecznik Praw Pacjenta, który zakazał leczenia amantadyną i wszczął postępowanie przeciwko doktorowi Włodzimierzowi Bodnarowi leczącemu pacjentów z Covid-19;  prof. Krzysztof Filipiak, który postulował, żeby lekarze odmawiający szczepienia się na C19 „pożegnali się z zawodem”; prof. Robert Flisiak, który uparcie zalecał stosowanie remdesiviru w leczeniu Covid-19 pomimo badań WHO stwierdzających jego nieskuteczność; prof. Andrzej Matyja, który atakował lekarzy za podpisanie apelu w sprawie dobrowolności szczepień; prof. Jarosław Pinkas, czyli Główny Inspektor Sanitarny, który był jedną z twarzy kowidowej hucpy i stwierdził, że „maseczki są po to, żeby przypominać o pandemii” oraz „musimy wygenerować emocjonalne zapotrzebowanie na szczepionkę”; dr Michał Sutkowski, który na antenie TVN przeprowadzał kuriozalny eksperyment z psikaniem aerozolem na maseczkę.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Celem konkursu „Perspektywy Medycyny” jest promowanie ekspertów, liderów i zespołów, które przyczyniają się do podnoszenia poziomu polskiej medycyny, wspierania pozytywnych zmian w ochronie zdrowia w Polsce, poprawiających jakość opieki medycznej i popularyzację postaw prozdrowotnych.

Organizatorzy poinformowali, że minister Niedzielski otrzymał nagrodę „na wniosek i z inicjatywy pacjentów”, a została ona przyznana za „uruchomienie programów wsparcia realizacji procedur wysokospecjalistycznych, które zlikwidowały kolejki oczekujących niesłyszących pacjentów, co pozwoliło im m.in. wyjść ze świata ciszy oraz realizować pasje życiowe w zawodach medycznych”. Nagrodę wręczyli mu absolwenci kierunków medycznych z wszczepionymi implantami słuchu.

Minister, który swoimi decyzjami przyczynił się do ok. 200 tysięcy nadmiarowych zgonów w ramach tzw. walki z pandemią, nie tylko nie odpowiedział za tę hekatombę, ale odbiera kolejne nagrody. Tygodnik „Wprost” przyznał mu nagrodę „Wizjoner Zdrowia”. Stowarzyszenie „Brygada Inki” przyznało mu medal Inki. A teraz  został uhonorowany nagroda specjalną „Perspektywy Medycyny”. To jest tak niemoralne i tak obrzydliwe, że niedobrze się robi, gdy się na to patrzy.

Źródło informacji: Twitter, kongres-zdrowiepolaków.pl, wp.pl

Zobacz też:

Katarzyna TS: Zbrodnia nagrodzona

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Ed mówi

  Czy ktoś się spodziewał, że takich czasów doczekamy? Ile Polaków żyje skromnie nawet bardzo biednie? Ile choruje systematycznie po szczepieniu- głównie młodych?

 2. Hammurabi mówi

  Niedzielski otrzymał nagrodę „na wniosek i z inicjatywy pacjentów”… Zapewne tych co to w liczbie 200 tysięcy zameldowali się u św. Piotra i tych zmuszonych do szczepienia pod groźbą utraty pracy!
  poważnie zaś, to chciałbym dożyć chwili, kiedy kamery pokażą tych „profesorów” (i nie tylko ich) pocących się jak Chlebowski w aferze hazardowej z tą jednak różnicą, że nie uda się im wywinąć i trafią za kraty na resztę swych lat, z ich ministerialnym pupilem na czele.

 3. husar mówi

  ten morderca powinien siedzieć dawno w pudle za 250000 istnien które przez niego umarły pod drzwiami szpitali/

 4. Flex mówi

  Jak to mawia Ferdek Kiepski „są rzeczy o których się nawet fizjologom nie śniło”. Jak widać są w Polsce Fizjologowie którzy nie tylko „śnią”, ale i realizują jak ww. Pan Prezes Dyrektor.

 5. finka mówi

  Dno moralne ten syntezator mowy, mam nadzieję, że w końcu trafi za kraty za spowodowanie 250 tys. nadmiarowych zgonów i w kryminale będzie kontemplował te nagrody.

 6. piotr mówi

  Nigdy nie przyjmuj preparatów od ludzi, którzy mówią, że ziemia jest przeludniona. Oni nie troszczą się o nasze zdrowie, im chodzi o przejęcie kontroli nad światem rzekomo w trosce o nasze bezpieczeństwo i zdrowie. Zielony komunizm, operacja Covid są przygotowaniem na przyjście antychrysta, żeby nikt nie mogł skutecznie stawić mu opór. Za wszystkim stoją lucyferianskie elity. Poczytajcie „apokalipsę św. Jana”, znamię bestii, obraz bestii.

 7. Michu. mówi

  Minister Niedzielski przez politykę covidową nie zasługuje na nagrody. Lepiej niech odejdzie, a nie się obnosi , bo nie ma powodu do dumy .

 8. Wladca mówi

  Niedzielski to wiadomo,pajacuje za pieniadze,ale polskie profesory?“Nie plec bzdur,jak polski profesor.Gdzie Indziej tez sa profesory,ale jezeli ktos jest chamem,to i ja tez?

 9. Shadow mówi

  Dupolizy do kwadratu i dno moralne- to te kolegia od nagród. Ani rozsądku, ani godności osobistej, ani przyzwoitości nie mają, przyznając nagrody zbrodniarzowi.

 10. Hammurabi mówi

  @Shadow
  Za to miernoty wiedzą gdzie leżą konfitury i potrafią dostępu do nich bronić jak lwy!
  A to zawieszą prawa wykonywania zawodu (Hubert Czerniak) a to odbiorą je dożywotnio jak prof. Frydrychowskiemu, autora ponad 160 prac naukowych…

  *z tego co słyszałem, dupowłazy z sądów lekarskich w ramach łaskawości swojej, postawiły warunek ponownego… egzaminu lekarskiego dla profesora Frydrychowskiego.

 11. Boł mówi

  Cóż to nic nowego, że zwyrodnialcy sami siebie nagradzają i poklepują po pleckach. Jakby III Rzesza wygrała, to hitler też by dostawał nagrody od takich samych „wizjonera dekady. Tu nie jest problem, że źli i ohydni ludzie robią złe i ohydne rzeczy (dziwne by było jakby było inaczej) – problemem jest to, że tych złych jeszcze nie potraktowaliśmy jak hitlera.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.