Katarzyna TS: Zbrodnia nagrodzona

minister Niedzielski odbiera medal Inki od Mariusza Birosza/ fot. Twitter
19

W poniedziałek (13.03.2023) minister zdrowia Adam Niedzielski pochwalił się na Twitterze, że otrzymał medal Inki, czyli wyróżnienie przyznawane przez Stowarzyszenie Brygada Inki. Jak poinformował Niedzielski, stowarzyszenie „od lat łączy działalność patriotyczną z działaniami na rzecz zdrowia przez organizację zbiórek krwi”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Medal Inki to kolejna, po „Wizjonerze Zdrowia”, nagroda dla ministra, który w ramach tzw. walki z pandemią wprowadził system odcinający pacjentów od lekarzy, czym doprowadził do 200 tysięcy nadmiarowych zgonów. To, co zrobił Niedzielski, jest po prostu zbrodnią. Ale zamiast kary minister otrzymuje zaszczytne tytuły i odznaczenia, którymi chwali się w mediach społecznościowych. Czy ten człowiek ma sumienie? Czy mają sumienie ci, którzy go nagradzają?

Przyznanie Niedzielskiemu tytułu „Wizjonera Zdrowia” było dla mnie tak oburzające, że skomentowałam to felietonem pt. „Skurwysyństwo”. Wobec przyznania Niedzielskiemu medalu Inki zwyczajnie zabrakło mi słów. Człowiek, który pod pretekstem wirusa o śmiertelności na poziomie ułamka procenta, wdrożył śmiercionośny system nieleczenia skutkujący największą liczbą zgonów Polaków od czasu zakończenia II wojny światowej, otrzymuje medal, którego patronką jest zamordowana przez komunistów  Danuta Siedzikówna, sanitariuszka V Brygady Wileńskiej. Co to za stowarzyszenie, które pozwala sobie wykorzystywać Inkę do takich celów?

Stowarzyszenie Brygada Inki powstało w 2017 roku w miejscowość Czarne w województwie pomorskim. Jego statutowym celem jest propagowanie najnowszej historii Polski ze szczególnym uwzględnieniem losów Danuty Siedzikówny oraz innych Żołnierzy Wyklętych, a także pielęgnowanie i propagowanie postaw patriotycznych oraz wartości chrześcijańskich wśród młodego pokolenia. Prezesem stowarzyszenia jest inżynier Mariusz Birosz, absolwent Politechniki Szczecińskiej i współzałożyciel drużyny harcerskiej w powiecie człuchowskim. Birosz jest członkiem Prawa i Sprawiedliwości i przewodniczącym Klubu Gazety Polskiej w Czarnem. W 2018 roku z ramienia PiS bezskutecznie ubiegał się o stanowisko burmistrza. W wyborach parlamentarnych w 2019 roku Birosz kandydował na posła z 21 miejsca i otrzymał 657 głosów. Oczywiście z takim wynikiem do Sejmu nie wszedł, ale przecież nie od razu Rzym zbudowano. Jakoś trzeba się wyróżnić w tym tłumie chętnych do zaistnienia w świecie polityki. Można np. przyznać nagrodę ministrowi i już jest się czym pochwalić na Facebooku. U ministra byłem, rękę mu ściskałem, miałem aparat Zorka 5 i zrobiłem kilka zdjęć.

Tak oto Inka została wykorzystana do podlizania się ministrowi, który doprowadził do hekatomby Polaków i zamiast posypać głowę popiołem chwali się medalem wręczanym osobom, które „zachowały się jak trzeba”. Otóż ani Niedzielski nie zachował się jak trzeba, ani Birosz nie zachował się jak trzeba. Obaj zachowali się obrzydliwie i żaden z nich nie powinien być przykładem do naśladowania.

Powtarzam i będę to powtarzać przy każdej możliwej okazji: minister Niedzielski jest odpowiedzialny za śmierć 200 tysięcy Polaków, którzy umierali dlatego, że pozbawiono ich dostępu do leczenia. Umierali zarówno z powodu ciężkich schorzeń, których nie leczono ze względu na pozytywny wynik testu na kowid, jak też z powodu zapalenia płuc, którego nie leczono, tylko zamykano chorych w izolacji, a gdy trafiali do szpitala było już za późno. Szczegółową analizę tego śmiercionośnego systemu wprowadzonego w ramach tzw. walki z pandemią, znajdziecie w mojej książce „Kowidowe getta”.

Ale wina Niedzielskiego nie polega tylko na tym, że doprowadził do hekatomby. Polega też na tym, że po tym, co zrobił, tkwi na stołku jakby nic się nie stało. Mało tego, ma czelność przyjmować nagrody, jak gdyby one faktycznie mu się należały. To jest pokaz amoralności i cynizmu, wobec którego normalny człowiek jest bezradny. Jakie jest przesłanie tej hucpy z nagrodami dla Niedzielskiego? Przesłanie jest takie: zbrodnia nie została ukarana, zbrodnia została nagrodzona. I to jak! Medalem Inki! Czy tak ma wyglądać „pielęgnowanie i propagowanie postaw patriotycznych oraz wartości chrześcijańskich wśród młodego pokolenia”? Panie Birosz, wstydu Pan nie ma.

Zostawmy już inżyniera Birosza jego losowi i wracajmy do ministra Niedzielskiego. I teraz rzecz najważniejsza: nikt nikogo nie zmusza do tego, żeby został prezydentem, premierem lub ministrem. Nie chcesz, nie pchaj się na stołek. Ale jeśli już tam się wepchniesz, to musisz na siebie przyjąć nieodłączną część pełnionej funkcji, a jest nią odpowiedzialność. Jeśli od twoich decyzji zależy los milionów ludzi, to nie jest to zabawa, w której można zawołać „pobite gary” i bez konsekwencji zacząć zabawę od nowa. Odpowiedzialność oznacza, że za błędy trzeba odpowiedzieć. Po tym, jak swoimi decyzjami Niedzielski doprowadził do 200 tys. nadmiarowych zgonów, absolutnym minimum powinno być podanie się do dymisji. Absolutnym minimum!

Zamiast owego minimum minister Niedzielski udał się w czwartek (16.03.2023) na wywiad do Roberta Mazurka w Rozmowie RMF, gdzie odpowiedział na pytanie, dlaczego obecnie (gdy dzienna liczba zakażeń koronawirusem wynosi kilka tysięcy) nie stosuje się takich samych metod walki z pandemią jak trzy lata temu (gdy dzienna liczba zakażeń wynosiła kilkaset). Oto jak wyjaśnił to Niedzielski: Wtedy niewiele wiedzieliśmy o tym wirusie i traktowaliśmy go jako wielki znak zapytania nie wiedząc jaka będzie śmiertelność, jakie będą skutki. Drugi element najważniejszy, różnicujący to, że wtedy byliśmy populacją w sensie zdrowotnym i odpornościowym kompletnie nieprzygotowaną na tego wirusa, a teraz mamy 90% ludzi, którzy mają przeciwciała.

Niewiele wiedzieliśmy o wirusie? Przecież już pod koniec stycznia 2020 roku odpowiedź była pod ręką dzięki 3711 pasażerom wycieczkowca „Diamond Princess”, którzy zostali wystawieni na działanie koronawirusa, poddani kwarantannie i przebadani. 20 marca 2020 roku sprawę opisał Piotr Wielgucki (Matka Kurka) na swoim portalu kontrowersje.net w artykule pt. „Bóg zesłał ludziom arkę „Diamond Princess”, a ludzie wyskoczyli za burtę”. Jaki był wynik tego zesłanego przez Boga eksperymentu? Oddajmy głos Wielguckiemu:

Spośród 3711 „królików doświadczalnych” zaraziło się zaledwie 712, co daje 19% populacji, 81% machnęło na „wirusa” ręką. 318 zarażonych nie miało żadnych objawów, kompletnie nic, a to nam mówi, że 45% zarażonej populacji w ogóle wirus nie rusza. 387 pasażerów miało lekkie objawy, charakterystyczne dla klasycznego przeziębienia i oni zostali wyleczeni dostarczając informacji, że 54% spośród zarażonych po zażyciu polopiryny i kilkudniowej, góra kilkunastodniowej kuracji, wraca do roboty. Jedynie 7 z 3711 osób zmarło, co wskazuje na śmiertelność nie większą niż 0,18% i choćby nie wiem jak wszyscy utytułowani i domorośli epidemiolodzy się zapierali, to ten wskaźnik jak w mordę strzelił jest wskaźnikiem śmiertelności zwykłej grypy. Tyle wiemy dzięki darom niebios, ale dziwnym sposobem prawie nikt z tej wiedzy nie chce korzystać. Dlaczego? Dlatego, że ta wiedza i drogocenne wskaźniki psują „zabawę” w globalną „pandemię” i jeszcze dodatkowo „zabawę” w „kwarantannę”.

Wniosek jest oczywisty: gdyby nie zrobiono absolutnie nic, nie byłoby tylu zgonów, do ilu doszło na skutek tzw. walki z pandemią. Ale gdyby nie zrobiono nic, to politycy nie mogliby odgrywać roli zbawców narodów i nie dałoby się wcisnąć ludziom maści na szczury w postaci kowidowych szczepionek, na które wydano krocie, a które dziś zalegają w magazynach, bo nie ma już chętnych na kolejne dawki tego eliksiru, po którym można dostać zakrzepicy lub zapalenia mięśnia sercowego.

Dziś w całej Unii Europejskiej leży w magazynach ponad 400 milionów niewykorzystanych dawek szczepionki na Covid-19. Polska ma ich 25 milionów i odmawia przyjmowania kolejnych dostaw powołując się na siłę wyższą w postaci wojny na Ukrainie, która stanowi obciążenie dla polskiego budżetu. Co z tego wyniknie? Czy nadal będziemy musieli płacić za nikomu niepotrzebny specyfik? Minister Niedzielski poinformował, że w tej sprawie trwają rozmowy na poziomie Komisji Europejskiej, która negocjowała zakupy szczepionek w imieniu państw członkowskich. Oczywiście producenci cudownego eliksiru domagają się kasy, którą w kontraktach zagwarantowali im politycy. A wystarczyło wyciągnąć wnioski z tego, co wydarzyło się na „Diamond Princess” i postąpić odpowiedzialnie. Czyli jak? Czyli zachowywać się tak, jak podczas każdego sezonu grypowego i normalnie leczyć ludzi zamiast ich testować i odcinać od lekarzy.

To, co zrobiono w ramach tzw. walki z pandemią, jest zbrodnią. Zbrodnia nie może być nagradzana. Zbrodnia musi być ukarana. Mam nadzieję, że prędzej czy później, tak właśnie się stanie. I oby było to prędzej, a nie później.

Jeśli podobają się Państwu moje felietony i chcielibyście wesprzeć moją działalność publicystyczną, możecie to zrobić dokonując przelewu na poniższe konto PayPal. Będzie to dla mnie nie tylko wsparcie w wymiarze finansowym, ale również sygnał, że to, co robię, jest dla Państwa ważne i godne uwagi. Z góry dziękuję. Katarzyna Treter-Sierpińska https://www.paypal.me/katarzynats

Zobacz też:

Katarzyna TS: SKURWYSYŃSTWO!

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Agnieszka mówi

  Całe to zdarzenie , to obrzydlistwo

 2. Flex mówi

  Ja tego wybitnego, covidowego ekonometrę, wyróżniłbym tablicą w złoconych ramach zamontowaną nad drzwiami jego gabinetu w MZ. A na niej wypisana złotą czcionką kwintesencja jego działań, wyrażona słowami Stalina: „Kiedy umiera jednostka to jest tragedia, ale kiedy miliony to tylko statystyka”. Póki co, skończyło się na kilkuset tysiącach. Ale kto wie jaki byłby wynik, gdyby Putin atakiem na UA, nie zabił rykoszetem covidowego szaleństwa. Miejmy nadzieję, że inicjatywa Grzegorza Brauna Norymberga 2,0 zbierze rzetelne materiały dowodowe, by wytoczyć odpowiedzialnym za odcięcie Polaków od leczenia i paraliż służby zdrowia skuteczne prawnie procesy. Ale na sprawiedliwe wyroki przyjdzie nam poczekać, aż trzecia władza zacznie służyć obywatelom, a nie władzy 1 i 2 oraz swoim partykularnym interesom!

 3. verizanus mówi

  Przecież gdyby nie UZASADNIONE spodziewanie się nagrody (w jakikolwiek sposób, głównie kasa na którą się do US składamy) to by tego nie robił. Gdyby była UZASADNIONA obawa przed karą (DOLEGLIWĄ) to by nie ryzykował. ;).

 4. Boł mówi

  Kółeczko wzajemnej adoracji – wzajemnie sobie dają nagrody i kase. To jest układ zamknięty mafijny – zorganizowana grupa przestępcza!

 5. Jozef mówi

  Zyd niedzielski morderca… otrzyma tez kare…
  Od INKI i Krola Polskiego BATOREGO wy zydy sie odczepcie …mordercy JEZUSA

 6. Shadow mówi

  Jestem ciekawa jak długo jeszcze p. Birosz będzie musiał zmywać z siebie gówno Niedzielskiego, po wyjściu z jego dupy. A że właził tam bez mydła, to śmierdzi niemiłosiernie. Przepraszam wrażliwych.

 7. Grażyna mówi

  Jak można łączyć INKĘ z typem odpowiedzialnym za 200 tys. nadmiarowych zgonów Polaków. To Himalaje perfidii.

 8. Jurek mówi

  Cały ten rząd jest do wymiany. Bo jak nie to za parę lat Polska zbankrutuje jak Grecja. PiS-owcy niestety, nauczyli sie grać na emocjach, żerują w takich dziedzinach jak religijność (ponowny zamach na Ojca Świętego) i patriotyzm. Zrobili sobie kult wyklętych, lustrowali dziadków „komunistów”, straszą robakami, Tuskiem, Niemcami i Putinem. Naród musi się bać, bo jak przyjdą nie-Polacy (z PO) to będzie bieda. A bieda już niestety jest, bo 20 procent inflacji to nie bieda? A drakońskie mandaty (rekordowe wpływy z mandatów, Policja jest bogata), nowe podatki, skandaliczne podwyżki prądu i cen paliw (Orlen-rekordowe zyski, PGE rekordowe zyski). I co z tego że parę rzeczy zrobili dobrze, jak tylko sobie (sekta PiS) przypisują te sukdesy? Dewoci uwierzyli w narrację, że przed 2015 roku wszystko było złe. Przeciez wybór jest nie tylko pomiędzy PiS i PO. Głosujmy na mądrych ludzi. Z Konfederacji, Lewicy, PSL, partii Hołownii. Każdy sposób jest dobry, żeby upuścić trochę krwi PiSiorom, hydrze o stu głowach. Polska zginie jak wygrają wybory. Nic nas już nie uchroni przed upadkiem. Jedna partia i jeden Kościół to zagłada dla naszej Ojczyzny! Jeszcze Polska nie zginęła! 🙂🇵🇱

 9. Быдлошевский Л.З. mówi

  Głosujmy naadrych ludzi. Z konfederacji, Lewicy, PSL, Partii Holowniki. – 😂😂😂💀💀💀⚰️⚰️⚰️

 10. Negro mówi

  Zamiast promować swoje książki i ograniczać swoją działalność do pisania artykułów na portalu, licząc na to że kogoś to ruszy, to może zacznijcie działać. Trzeba uruchomić swoich ludzi w terenie powiadomić lokalne media, a nie uprawiać w kolko ten masochizm i samobiczowanie jak to jest wszędzie źle i nic nie da się z tym zrobić.

 11. Piotr mówi

  Z tego stowarzyszania to zwykłe śmieci, szkoda słów…Ja już jestem starym człowiekiem, ale błagam was młodzi o opamiętanie!

 12. nie sięgają nam do pięt mówi

  No cóż..niedzielski nie ma sukcesów w stawianiu opieki zdrowotnej na nogi, to na pokrzepienie serca dostaje wsparcie od drugiego tego samego pokroju osobnika. Nie wolno się denerwować, gdyż o to im chodzi, chcą zniewolić obywateli m.in. pogardą. Zapominamy, że naszym orężem musi być kpina a nie nerwy. Moim zdaniem to zdarzenie mogło być też wymuszone, wyszantażowane i miało być perwersyjne. Dlatego ich zabijać trzeba kpiną, memami, satyra to potężny oręż.

 13. Быдлошевский Л.З. mówi

  „Polowa pracujacych Polakow oglada telewizje 138 godzin miesieczczne . o 27 godzin wiecej niz niepracujacy Amerykanin zyjacy zzapomogi .Polacy leza na wersalkach wpatrzeni w telewizory wielkosci tapczanu i domagaja sie darmowej kasy . Dobrobyt , nadmiar kasy i wolnego czasu zepsuly morale Polakow ktorzy znygusieli i maja postawy roszczeniowe .”

  Połowa PRACUJACYCH Polaków gapi się w głupi baniak ponad 2 godziny dziennie. Dzień w dzień.
  Nie mówię o 10 milionach emerytów bo zegarka braknie …..

  Jak powiesz żeby radio wyłączył to bierze go wariacja i mówi że coś ważnego bardzo będzie i nie wyłączy tylko sciszy….

  Jak 20 lat temu odwiedzałem Kolegów chyba 5- ciu to KAZDY miał baniak huczący w uszy i mimo wielu moich próśb NIE WYLACZYLI BANIAKA więc szybko poszedłem i mogli oglądać te ważne informacje do syta i do woli i do totalnego zidiocenia …..

  ❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗💓💓💓

 14. finka mówi

  Łapy Niedzielskiego ociekają krwią Polaków, powinien zza krat wypowiadać swoje mądrości, ale czego oczekiwać w państwie, gdzie rządzi premier oskarżony publicznie o agenturę Stasi i na oczach wszystkich wprowadza najbardziej szkodliwe dla Polski pomysły UE, a komendantem policji jest typ nielegalnie przewożący przez granicę granatnik, którym część komendy rozwala. Takie mamy „elyty” , osobnik z Czarnego, który nagrodą dla cyborga pluje na grób Inki wpisuje się w ten model. Takich czasów dożyliśmy ale nie poddamy się tej bandzie nieudaczników i wrogów Polski, która dorwała się do władzy.

 15. Dumny Polak mówi

  Jak bym mial czym rzygac, to …..

  Wczesniej, czy pozniej ten nikczemny zdrajca Polski i masowy morderca, bedzie musial spojrzec sobie w lustrze w morde i sila rzeczy, bedzie musial spojrzec na swoja parszywa morde, za swoje 30 srebrnikow!

  Wyjatkowo nikczemna kanalia!

  Wlasciwie, jedyna poza, jaka daloby sie tutaj zaprezentowac, to niedzielak tkwiacy na palu, z wytrzeszczalymi oczami, wszystkie inne zdjecia z tym bydlakiem, sa nieodpowiednie, aby je publikowac!

  Po drugiej stronie, tacy, jak urban, jaruzel i stado innych kanalii, przygotowali mu juz odpowiednie lozeczko, aby sie rowniez i on spotkal z wdziecznoscia tych wszystkich Rodakow, ktorzy mu swoje odejscie stad, zawdzieczaja!
  Ja bym sie na jego miejscu juz az tak nie cieszyl!
  Te 30 srebrnikow spadna mu bardzo bolesnie na jego smierdzace nogi
  Tak sie zeszmacic!

 16. Hammurabi mówi

  Szanowni Państwo czas zmienić optykę i nabrać dystansu, by zobaczyć więcej.
  „Szczepionka Pfizera zarobiła ponad 26,4 mld dolarów w pierwszych dziewięciu miesiącach 2022 roku a Moderna sprzedała swoją szczepionkę o wartości ponad 13,5 mld dolarów w tym samym okresie” – podaje Reuters na podstawie źródeł amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych.
  „Grupy farmaceutyczne Pfizer, BioNTech i Moderna dzięki sprzedaży szczepionek przeciwko COVID-19 osiągają łączny zysk w wysokości 65 000 dolarów na minutę, czyli więcej niż 1000 dolarów na sekundę” – podała People’s Vaccine Alliance (PVA), koalicja organizacji prowadzących kampanię na rzecz szerszego dostępu do szczepionek.
  Pieniądze w tej wielkości są warte „grzechu” niedomówień, kłamstw i przekupstwa.
  Sztucznie wywołana psychoza strachu w świecie (w Polsce przykłady kolejek stojących w ulewnym deszczu do punktów „zbawienia”, czy przepychanki celebrytów poza kolejność jak np. Janda& consortes) z jednoczesnym sekowaniem każdego kto ośmielił się włączyć myślenie i karaniem za to samo lekarzy to był tylko początek.
  Prawdziwe żniwa rozpoczęły się w chwili zakupów „preparatów” na zapas. Te wrzaski o poszkodowanych krajach Afryki, ten płacz nad wykupem produktu bez dzielenia się z mniej zamożnymi, to był chwyt marketingowy na który nabrał się cały świat a jak jednak nie, to na skutek perswazji w „$” ochoczo do oszołomionych dołączał nawet pozwalając filmować przyjmowanie… placebo.
  Do takich „okoliczności przyrody” jak ulał pasowały mniejsze, lokalne „inicjatywy” polegające na wmawianiu społecznościom zbawiennych skutków maseczek, rękawic nitrylowych czy kombinezonów medycznych na których produkcji można było nieźle zarobić, że już o respiratorach i niszczącej płuca pacjentów patologii z ich stosowaniem nie wspomnę.
  W ten świadomie wywołany pożar w burdelu jakim jest świat a zwłaszcza unia europejska działania takich „tuzów” jak Niedzielski wpisują się bez pudła tym bardziej, że zagwarantowana bezkarność w połączeniu z niejawnymi kontami bankowymi, skutecznie niweluje każdy głos sumienia.
  Przecież warszawska prokuratura odmówiła wszczęcia śledztwa wobec niego, gdyż jej zdaniem minister zdrowia Adam Niedzielski nie podlega orzecznictwu polskich sądów karnych!
  Prokuratura powołuje się na art. 17 &1 pkt 8 kpk, który ma następujące brzmienie: „Nie wszczyna się postępowania, a wszczęte umarza, gdy sprawca nie podlega orzecznictwu polskich sądów karnych”… Czyli mamy ministra „dyplomatę”, biznesmena i figuranta o wiele mocniejszych od oficjalnego „polskiego” wymiaru.
  Chcącym więc dochodzić sprawiedliwości pozostaje droga Gavrila Principa z tym, że jak dobrze trafią mogą wywołać podobne reperkusje jak Gawril…

 17. Dumny Polak mówi

  Hammurabi, nikt tutaj nie ma ochoty, ani czasu na te twoje pol-satyra, pol- bez sensu, wywody, z ktorymi nigdy nie wiadomo co poczac!
  Tak, jakbys chcial rozmydlic caly sens tutejszej dyskusji, albo swiadomie wyprowadzic je w szczere pole…
  Poszukaj, czy cie czasem nie ma gdzie indziej, hammurabi, co!?
  Tutaj chyba, dzieki tobie, nikt nie stanie sie ani krztyny madrzejszy!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.