Michał Szutowicz wypuszczony z aresztu. Sąd uwzględnił zażalenie obrońcy „Margot”

Michał Szutowicz atakuje kierowcę furgonetki pro-life/ fot. screen
41

W piątek (28.08.2020) Michał Szutowicz, który pobił kierowcę furgonetki pro-life, opuścił tymczasowy areszt zwolniony decyzją warszawskiego sądu. Informację podał na Twitterze poseł Lewicy Krzysztof Śmiszek. – Sąd odwoławczy w Warszawie zwolnił Margot z aresztu tymczasowego. Areszt nie jest karą, tylko ostatecznym środkiem zapobiegawczym! Halo, panie Ziobro, pora się obudzić! – napisał Śmiszek.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– Potwierdzam, że Michał Sz. został zwolniony przez sąd z aresztu. Nie znamy jeszcze uzasadnienia tej decyzji. Ale prokuraturze nie przysługuje zażalenie na decyzję sądu, a zatem Michał Sz. pozostanie na wolności – przekazała Onetowi Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie Aleksandra Skrzyniarz.

Sąd uchylił Michałowi Sz. „Margot” środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Jako pełnomocnik pokrzywdzonych złożę wniosek do prokuratora o zmianę zarzutów i zakwalifikowanie czynu jako usiłowanie rozboju – art.13 par. 1 w zw. z 280 par. 1 kk (od 2 do 12 lat) – poinformował na Twitterze Bartosz Lewandowski, dyrektor Centrum Interwencji Procesowej Ordo Iuris dodając, że chodzi o nieudane wyrwanie telefonu pokrzywdzonemu.

Szutowicz, podający się za kobietę o imieniu Małgorzata i używający przezwiska „Margot”, trafił do aresztu 7 sierpnia. Do zatrzymania doszło przy pomniku Kopernika na Krakowskim Przedmieściu podczas przemarszu środowisk LGBT pod figurę Chrystusa, którą pod koniec lipca sprofanował Szutowicz zawieszając na niej tęczową flagę. Aktywiści LGBT atakowali policję i próbowali zablokować radiowóz, w którym przewożono Szutowicza.

ZOBACZ: „Margot” trafił do aresztu. Policja zatrzymała aktywistę LGBT podczas demonstracji na Krakowskim Przedmieściu [WIDEO]

W obronie tęczowego agresora stanęli m.in. rabin Schudrich i ks. Boniecki podpisując się pod poręczeniem przygotowanym przez Paulę Sawicką ze Stowarzyszenia Otwarta Rzeczpospolita. List w obronie chuligana podpisali też artyści, w tym Agnieszka Holland i Olga Tokarczuk.

ZOBACZ: Rabini i księża poręczają za tęczowego chuligana: „Moralnym obowiązkiem jest pomóc Margot”

ZOBACZ: Artyści stają w obronie tęczowych chuliganów i wysyłają list do KE. Wśród sygnatariuszy Tokarczuk, Holland i Almodovar

Źródło informacji: Twitter, Onet

Zobacz też:

Tak działa propaganda! Dziennikarz poszukuje kandydatów do wywiadu o „tragicznej sytuacji” osób LGBT w Polsce

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. antyPO✡PiS mówi

  Tak właśnie w praktyce „walczy” PiSrael z lewacką, marksistowską sektą LGBT.

  Dewiant, bandyta Michał Sz. ps. Margot , który ma zarzut pobicia wolontariusza oraz zniszczenia prywatnego mienia już jest na wolności.

  1. Jaca mówi

   A betonowy elektorat pisu nadal ślepo broni swojej kochanej partii i złego słowa nie powie. Ręce opadają, na to wszystko. Z takim społeczeństwem niczego nie zmienimy na lepsze 🙁

  2. Krzysztof mówi

   @Jaca. Kogo kto tu broni? Zapomniałeś napisać że połowa elektoratu konfederacji okazała się zwolennikami LGBT za przykładem Bosaka żeby głosować nie na PIS ale na MNIEJSZE ZŁO. Ciesz się że to MNIEJSZE ZŁO nie zostało prezydentem Polski bo wtedy mogło być jeszcze gorzej i dopiero z takim społeczeństwem można zapomnieć o prawdziwej nadziei o lepsze jutro. Mam nadzieję że za trzy lata elektorat Bosaka zmądrzeje i wystawi rachunek za ogłupienie.

  3. AntyPO🔯PiS mówi

   Ten sam SB-cki troll (Arcyparch, teraz Krzysztof) dalej powtarza kłamstwa na temat Konfederacji, która nie poparła żadnego z kandydatów lewicy, czyli Dudy i Trzaskowskiego.

   To typowa UB-cka szkoła, powtarzać kłamstwa. To samo robi lewactwo na temat polskich bohaterów z NSZ i AK.
   ******************************************************************************
   Tak gwoli przypomnienia dla ciebie trollu kilka faktów o „walce” PiS z LGBT!

   • Minister Piontkowski z PiS-u odwołał kuratora oświaty z Łodzi za krytykę 👹 LGBT na antenie katolickiej telewizji ✝ TRWAM.

   • Radna z PiS-u Iwona Orzełowska, pod koniec maja zagłosowała przeciwko uchwale o Samorządowej Karcie Praw Rodzin (SKPR). Następnie udzieliła wywiadu dla portalu 🏳‍🌈 queer.pl w którym zaatakowała Kościół oraz Polaków.”

  4. Krzysztof mówi

   @AntyPo-PIS. Konfederacja to największa kompromitacja tych wyborów. Wybór był jednoznaczny: albo Duda albo Trzaskowski, przy czym nie głosowanie na Dudę to głos na Trzaskowskiego. I tego nic nie zmieni. Nie było trzeciej drogi. Jak ktoś zdecydował się na I turę to respektuje reguły wyborów i wiadomo było „na wejściu”, że „na wyjściu” będzie taki wybór: jeden z dwóch. Zatem, choć nie wprost aktyw Konfederacji przed II turą poparł LGBT, in vitro, aborcję, eutanazję, seksedukatorów w szkołach. Wyniki wyborów pokazały, że przynajmniej połowa zwolenników Konfy za tym się opowiedziała. Rację miała p. Godek kiedy mówiła przed wyborami parlamentarnymi, że Konfederaci sprawę aborcji traktują tylko instrumentalnie. Jeśli zarzucasz mi kłamstwo to przypomnę ci również trolu słowa Bosaka: ” Głosowałem na mniejsze zło, głos połowy moich wyborców nie był głosem na Trzaskowskiego, ale głosem przeciw PIS i prezydentowi Dudzie…”
   Czy nie jest to żenujące?

  5. AntyPO🔯PiS mówi

   @ArcyParchu vel Krzysztof 👎

   SB-cki trollu z PiSraela możesz jedynie kłamać, ale nie zmienisz faktów o postkomunistach z PiS-u.
   Nie miało żadnego znaczenia czy wygra Trzaskowski czy Duda, gdyż obaj wywodzą się z lewackiego PO🔯PiS-u. Dlatego liderzy Konfederacji nie poparli żadnego z nich. W rezultacie 2/3 wyborców Konfederacji zbojkotowało wybory i nie poszło do urn, a 1/3 niestety zagłosowała na socjalistę Dudę jako mniejsze zło. Takie są fakty trollu!

   *******************************************************************
   I teraz ponownie przypominam ci kłamco FAKTY o PiS, które dowodzą, ze PiS niczym nie różni się od PO i SLD. Racz się do nich ustosunkować kłamco!
   • Minister Piontkowski z PiS-u odwołał kuratora oświaty z Łodzi za krytykę LGBT w telewizji Trwam
   • Radna z PiS-u Iwona Orzełowska, pod koniec maja zagłosowała przeciwko uchwale o Samorządowej Karcie Praw Rodzin (SKPR). Następnie udzieliła wywiadu dla homoseksualnych zboczeńców z portalu 🏳‍🌈 queer.pl w którym zaatakowała Kościół oraz Polaków!!!
   • PiS nie wypowiedział konwencji stambulskiej legalizującej ideologie LGBT w przestrzeni publicznej
   • PiS zezwala na organizowanie „tęczowych piątków” w szkołach państwowych przez aktywistów LGBT
   • PiS pozwala neomarksistom z Antify i LGBT legalnie działać na uczelniach państwowych
   • PiS nie poparł ustawy antyaborcyjnej zabraniającej aborcję eugeniczną
   • PiS zagłosował przeciwko ustawie STOP🔯447

   Różnimy się trollu tym, ze ja podaję FAKTY, a ty posługujesz się kłamstwami. I na tym kończę z tobą ty żydowska, antypolsko onuco polemikę!

   Spadaj trollować na forum GW tow.Szechtera, tam docenią twój antypolonizm, który wyssałeś już z mlekiem matki.

  6. Krzysztof mówi

   @AntyPO-PIS. Trolu w twoim przypadku tylko pilna terapia psychiatryczna wydaje się ratunkiem przed dalszym rozszczepieniem osobowości. No chyba, że to jest jakiś syndrom trzaskowski, tylko kierunek odwrotny, tzn. wczoraj liberał dzisiaj na marsz niepodległości by poszedł albo wczoraj narodowiec ale tęcza taka kolorowa i miła, byle PIS nie rządził, reszta nie ważna, cel uświęca środki i wszelkie maski. Karnawał kłamstwa trwa?! Tylko to nie zabawa…a kac potrwa kilka lat! Powodzenia parchu!!!:):);)

  7. Zdzislaw mówi

   Czasami diabeł pozwala ludziom żyć bez problemów, łatwo i przyjemnie, ponieważ nie chce, aby zwrócili się oni do Boga, do źródła światła rozjaśniającego mrok. Ich grzech jest jak więzienna cela, ale miła i wygodna i wydaje się, że nie ma żadnego powodu, żeby ją opuszczać, żeby coś z tym zrobić, ponieważ drzwi od celi są szeroko otwarte. Aż pewnego dnia czas się skończy, ostatnia strona księgi życia zostaje zapisana, drzwi się zatrzaskują i nagle okazuje się, że jest już za późno.
   Ważne by w tych chwilach próby, naszą siłą była moc naszej wiary. Bóg kocha każdego z nas osobno i jest z nami, nawet w najciemniejszych momentach naszej rozpaczy.

  8. antyPOPiS mówi

   @Krzysztof, jesteś wzorcowym kacaPiSkim matołem. To że matematyka była największa przeszkodą zwolenników kulasa w ukończeniu szkoły podstawowej nie dziwi, gdyby umieli liczyć, na warchołów dojnej zmiany by nie głosowali. To nie Bosak, tylko Wilk popierał wybór większego zła, i miał rację. Wybory się skończyły i koryciarska mafia rzuciła się do dojenia Państwa na niespotykaną skalę, przebijając wszystko co do tej pory widzieliśmy. Nowo bolszewia kulawego Mojżesza Polin-PiS zadłuża Polskę i Polaków w myśl zasady: by złotówkę można było ukraść bezkarnie, sto trzeba roztrwonić. Gdyby Maliniak przegrał, kulawy dziad leżałby na OIOMie, i mielibyśmy przygotowania do nowych wyborów parlamentarnych…
   PS. To kacaPiSka mafia rzuciła koło ratunkowe PO-lszewii umożliwiając zmianę kandydatki na prezydenta, i dzisiaj dewianci lgtb lewactwa&trzaskowskiego odwdzięczają się kurduplowi zadymami zboków, odwracającymi uwagę od q.restwa polityczno-gospodarczego PiSowskich żydo-pachołków …

 2. Marcin Malik mówi

  Będąc w Indiach śmiałem się ze „świętych krów”, które tamowały ruch uliczny i srały gdzie popadnie. W Polsce jest to samo.

  1. Jaca mówi

   Prawda, choć smutna i szokująca.

  2. Tomasz mówi

   U nas jest gorzej. Już szybko wyjaśniam: w Indiach krowy nie są święte przez kanonizację i ludzie do nich się nie modlą. One są po prostu nietykalne i szanowane, ponieważ Hindusi nie magazynują jedzenia i w okresie suszy, nieurodzaju, biedy itd są one jedynymi żywicielami rodziny. A wątpliwe jest, żeby nasze święte krowy taką postawę przyjęły. Te nasze krowy raczej wywołują biedę i nieurodzaj. Bardziej pasujące określenie do nich bezkarne bestie spiskujące przeciw obywatelom. Tak, to są spiskowcy w moim mniemaniu.

 3. kici kici KOCUR mówi

  Do uwolnienia tego zboka przyczyniła się zapewne desperacka chęć otrzymania pożyczki z UE o którą nasz nieszczęśliwy rząd zabiega a warunkiem jej otrzymania jest puszczanie płazem przestępstw sodomitów a ludzi którzy o nich mówią prawdę przykładne karanie. Wspomnę tu pana kuratora z Łodzi.

 4. Hammurabi mówi

  Przecież to było do przewidzenia. Temida lekko się nadęła i… puściła bąka.
  Rozumiem, że teraz w podobny sposób „wyrocznia” będzie traktowała wszystkich bandziorów, tak? Przecież mamy podobno równość wobec „prawa”.
  Wychodzi na to, że sprawa doszła już dalej, niż do „trzeciego szeregu”. Inaczej mówiąc chcesz sprawiedliwości, to… Bierz przykład z Adama Słodowego.

  1. AntyPO🔯PiS mówi

   PiS miał 5 lat na uchwalenie ustawy DEKOMUNIZACYJNEJ sądy i MSZ !!! Zastanów się, dlaczego lewicowy PiS tego nie uczynił.

 5. michałwpłećkichał mówi

  typ jest już znany z imienia, nazwiska i wyglądu. jedyna możliwość unikania odpowiedzialności to chowanie się jak szczur albo emigracja a więc spokój na ulicach i nie utrzymywanie kolejnego więźnia z podatków.

 6. Antyparch mówi

  Cimoszewicza,parcha najsztuba po wypadkach nie aresztowano. Ale sedziowie ciesza sie poparciem 🏳️‍🌈trzaskowskiego i wilka z konfederacji. Walesa tez wg sadu nie jest kapusiem. Istne pole minowe,zydowskie sadownictwo utworzone przez andrejewa a zakonserwowane przez geremka,kuronia,michnika. Krzyku eurozydokonuny juz nikt nie pamieta,jak sie za sedziow brano? Jakos nie slyszalem bosaka,wilka,kuleszy,aby rozpedzic te holote.

  1. AntyPO🔯PiS mówi

   Arcyparchu, twój PiSrael mógł już odkomuszyć sądy w 2015 roku uchwalając ustawę DEKOMUNIZACYJNĄ zabraniająca komunistom z PZPR i SB pracy w sądach, MSZ, wojsku i policji! Dlaczego tego nie uczynił PiS mający przecież przewagę w sejmie i senacie? Pewnie, dlatego że w szeregach PiS-u jest wielu POstkomunistów, np. tow.Piotrowicz, tow.R.Czarnecki, tow.Jasiński, tow. Saryusz-Wolski. Pod rządami PiS-u czerwona złodziejska oligarchia z PZPR,SB i WSI jest tak samo bezkarna, jak pod rządami PO-PSL i SLD. Wszak kruk krukowi oka nie wykole.

   Konflikt pomiędzy PiS i PO jest sztuczny i wytworzony pod publikę, aby naiwni ludzie myśleli, że te ugrupowania się czymś różnią. PiS i PO zawsze w kluczowych sprawach głosują jednakowo, tak było w sprawie ustawy STOP🔯447 czy ustawy o nowelizacji zmiany i ustawy o IPN. I z tego powodu PiS również nie wypowiedział ustawy Stambulskiej legalizującej ideologię LGBT w przestrzeni publicznej.

   Jedynie prawicowa Konfederacja jest ugrupowaniem nie wywodzącym się z okrągłego stołu. Konieczność dekomunizacji struktur państwa polscy patrioci, narodowcy wielokrotnie podnosili nawet w czasie kampanii prezydenckiej. Konfederacja wielokrotnie domagała się usunięcia z MSZ ucznia tow. Geremka, czyli ministra Czaputowicza – który bezpodstawnie oskarżył Polaków o mord żydów w Jedwabnym.
   To twój Duda bredził, że każdy Polak jest spokrewniony z żydami. To Duda nazwał Polskę państwem POlin. To wszystko twój lewicowy PiSrael.

   PS. Widzisz parchaty prowokatorze, jak łatwo obnażyłem twoje kłamstwa.

 7. niepłakałemzamichałgot mówi

  usiłowanie rozboju + naruszenie nietykalności cielesnej + uszkodzenie mienia a 'noblistka’ go broni. przynajmniej nasz pokojowy noblysta się nie udziela.

 8. Antyparch mówi

  Gdzie byl bosak i prawdziwi,ideowi patrioci jak slomka z miernikiem protestowali przed budynkiem SN a gersdorf grozila im rozjechanie samochodem?

  1. AntyPO🔯PiS mówi

   Może, dlatego że Adam Słomka odwołuje się do socjalistycznego, przedwojennego PPS-u, a Konfederacja to ugrupowanie prawicowe z silnym narodowo-konserwatywnym skrzydłem.
   Prawica nie przepada za socjalistami ze względów światopoglądowych. Nie da się pogodzić „wody z ogniem”. 😉

  2. AntyPO🔯PiS mówi

   A gdzie był twój PiSrael?
   Pewnie tam, gdzie towarzysze z PZPR/PiS: tow.Piotrowicz, tow.Czabański, tow.Jasiński,tow.R.Czarnecki czy tow.Saryusz-Wolski

  3. AntyPO🔯PiS mówi

   A gdzie był twój PiSrael?

  4. Antyparch mówi

   W dvpue tak jak i parchy od bosaka.

  5. Zbigniew mówi

   Panie Antyparch!

   Niepotrzebnie pan sie denerwuje – Bosak to zwykly glupi gadula i nic wiecej a jak pan sie wkurza to AntyPopis ma racje.

 9. Zbigniew mówi

  Ci sedziowie moga takze nalezec do jakiejs sekty:

  „Ale i tu nie przypisuje morderczych zakusów ogółowi – stawia hipotezę wykształcenia się w łonie judaizmu aszkenazyjskiego zdegenerowanej sekty, w której zbrodniczych praktykach ujście znalazła głęboko zakorzeniona nienawiść do chrześcijaństwa.””

  1. Zbigniew mówi

   USA mialaby teraz komunistycznych wrogow chcacych zawladnac calym swiatem juz razem Chiny i Rosje a UE to juz jest faktycznie III Rzesza.

   Mamy jeszcze „zydow” takze tworzacych i wykorzystujacych sekty.

   Nie mozemy tak doslownie brac tego do siebie, ze tylko nas atakuja – tak po prostu jest – i tak jest lepiej niz byc sowiecko chinska kolonia a UE zbyt duzo zyskuje z nas ale takze zbyt duzo straci jak sie tej przynaleznosci pozbedziemy i oczywiscie zostaniemy w Europejskiej strefie Gospodarczej a za przynaleznosc do strefy Schoegen zaplacimy tylko czesc cel jakie pobierzemy.

   Stawka jest duza, gdyz zachodnioeuropejskie firmy wyprowadzily z Polski prawie pol Biliona na same ulgi podatkowe.

   Przynaleznosc do UE jest wymuszona warunkami swobodnego rabunku a nam nic nie daje w zamian.

 10. Antyparch mówi

  Dzimbor do chlewa z listy pisu startowal,cuvw ideowa,smiec,tfuuuu

 11. Antyparch mówi

  Efromovich pod koniec 2012 r. otrzymał polskie obywatelstwo. Panie Jacku,da sie cos wiecej wycisnac o nim?

  1. Zbigniew mówi

   ?

 12. Antyparch mówi

  Nie będzie innego wyjścia, tylko zagryźć zęby, przekreślić obecnego prezydenta i postawić krzyżyk przy Rafale Trzaskowskim – tak Jacek Wilk z Konfederacji odpowiedział na pytanie o to, co zrobi, jeśli Krzysztof Bosak nie znajdzie się w II turze wyborów

 13. Antyparch mówi

  Wilk syty i kałolicja z 🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈trzaskowskim cala.

 14. Zbigniew mówi

  Dla mnie Korwin jest ciekawym przypadkiem polityka jak nieugotowany sledz, trudny do uchwycenia.

  W wojsku, jako szczeniaczek wychowany samodzielnie na ulicy centrum duzego miasta, rodzice sie dorabiali,(taki polski Brooklin) mialem taki przypadek, ze nowy kucharz zaoferowal nam takie sledzie – sledz mojego kolegi ze stolu, z odgrzionym ogonem, wyladowal dokladnie na blacie okienka wydawania „potraw” i narobil sporo zamieszania. Afera wrecz polityczna.
  Wszyscy wiedzieli, ze tylko ja potrafie tak rzucac nozami a sledzie sa latwiejsze. Wszyscy patrza na mnie, oficer dyzurny biegnie do mnie a dzieciak mial zwyczaj jedzenia surowych ryb, slonych bo jak koza i gryzie swojego sledzia z luboscia, na talerzu kolegi lezy odgryziony ogon. Dzieciaczek jak kot zabiera sie za trzeci straciwszy zupelnie zainteresowanie aktualnymi wydarzeniami politycznymi w sowiet union.

  Wszyscy wiedzieli a nikt nie mogl uwierzyc, gdyz szczeniaczek takie sledzie sobie przekaszal pomiedzy posilkami. Prowadzac kompanie prosilem aby sobie poszli a ja wracalem i stojac przed oknem wydawania z mina glodnego kocura zawsze cos dostalem a inni chodzili glodni.

  Teraz wiem, ze Jod w tych sledziach, byl bardzo pomocny w przetrwaniu tej mlodosci.

  Pomimo tego dopiero rozumiem Korwina – przynaleznosc do UE jest takie jak oddanie dobrego, prosperujacego gospodarstwa z pracownikami w zamian za mozliwosc sasiedztwa na pelnym prawie swiadczenia uslug dla sasiadow.

  Po prostu obled, gdyz te prawo nam sie stale odbiera, robi sie z tego dyskryminacje np w transporcie, uslugach serwisowania aut, rabuje kraj z ludzi a nasyla imigrantow w rosnacej ilosci az do 480 tys w tamtym polroczu, ich firmy na uslugi consultingowe przez 11 lat wyslaly do EU nieopodatkowane prawie pol biliona €, w tamtym roku juz 78 mld – dane z ministerstwa finansow uzyskane przez Konfederacje.

  Ten Efromovich i inni miliarderzy – bankruci wydoili od glupcow kupujacych mieszkania za 500 tys PLN i dlugi za drugie tyle, prawie Bilion €.

  Pomimo to o POLSKI RYNEK USLUG trwa zacieta walka pomiedzy Rosja (paliwa) Niemcami (wodor), USA rynek energetyczny, budowlany i samochodowy (brak 13 mln mieszkan a wiec powrot emigracji nagle wzmocni zyski z tego rynku uslug o zyski z 13 mln pracownikow potrzebnach na swiecie) Izrael ………….. .

  Korwin dobrze powiedzial i tak robil w UE: Ten rabunek mozna zamienic na zyski likwidujac wplywy 15-tki z UE.

  Dobrze mowil: opracowac koncepcje takiej zamiany w kazdej branzy (Branzowe Federacje) i wdrazac.

  PIS z Morawieckim nie sa do tego zdolni.

  Korwin tak.

  1. Zbigniew mówi

   „Po prostu obled, gdyz te prawo nam sie stale odbiera, robi sie z tego dyskryminacje np w transporcie, uslugach serwisowania aut, rabuje kraj z ludzi a nasyla imigrantow w rosnacej ilosci az do 480 tys w tamtym polroczu, ich firmy na uslugi consultingowe przez 11 lat wyslaly do EU nieopodatkowane prawie pol biliona €, w tamtym roku juz 78 mld – dane z ministerstwa finansow uzyskane przez Konfederacje.”

   To jest przestrzen jak krag w ktorym po uswiadomieniu sobie jego istnienia mozemy sie poruszac swobodnie i wykorzystywac jego dynamike a nie siedziec i plakac.

   Naprzyklad:
   – bardzo zle, wrecz straszne to naplyw takiej ilosci imigracji z drugiej strony robi z emigracji duza wolna do zagospodarowania nadwyzke.
   – Pieniadze w skali morderczej sa w obrocie – mozna w ten obrot sie wlaczyc – to jest rzeka 80 mld € miesiecznie liczona wg roznicy w zarobkach – kazdy chce zarabiac wiecej.

   Jeszcze nie tak dawno moje wyliczenia tych 80 mld miesiecznie za fantastyke, jakas teorie spiskowa bo skad tyle pieniedzy w Polsce?

   I co teraz??

   Brak wyobrazni i 5 lat w plecy?

   Jest jeszcze tego wiecej, ale jak sobie placa setki mld za uslugi konsultingowe a na mnie chca oszczedzic, to niech sobie placa dalej – tak juz wierze, ze tacy platnicy nie maja wyobrazni i nie rozumieja waznych uwag.
   Juz lece i grzecznie doradzam.

   Jak nie bede doradzal, to nie bede w UE – to bede w Europejskim Obszarze Gospodarczym z CHF a nie w €………… ……….. co niektorym nie podoba sie wykropkowywanie, ale placenie panu Jackowi za przegladanie portalu to nie laska?

   Nawet za to nie zaplaca.

   To sa glupcy i latwo ich wykiwac, bo niesamowicie pazerni

  2. Zbigniew mówi

   Jest problem jak na dzikim zachodzie – zatrzymac stado pedzacych bizonow – glupich wyborcow pedzacych nie wiadomi gdzie?

   Po tej probie moze przetrwac tylko taki sledz…………. ktory doleci tam gdzie trza: kucharz zakonczyl kariere a mielismy potem dobre jedzonko a szczeniaczek nie przyjmowal gratulacji, gdyz byloby to przyznaniem sie do winy — a jak klamiesz, oszukujesz, to sam o tym nie mozesz wiedziec.

   No czym innym mozna bylo rzucic – gadaniem, protestami, glupim Bosakiem ……………

   No moze ktos ma jakis pomysl, ale go nie widac.

  3. Zbigniew mówi

   Kolesiowi kobity tak dozarly wymaganiami, ze zmienil upodobania smakowe i powtarzal: pieprzyc wszystko

   Pieprzyc stado Bizonow i stada zwierzat pedzonych przez „Zlodziei Bydla” na rzez.

  4. Zbigniew mówi

   Ten Margot to tez jakis przyglupi imigrant – tak sie dac wrobic w prowokacje, ze sadziowie ze smiechu nie wiedzieli co z tym zrobic………………..

   Za glupote mozna karac?

   Trzeba aby nie narazic sie na posmiewisko?

   Wyliczcie sobie panstwo ile ten glupek bedzie placil za wszystkie potrzebne ubezpieczenia dopoki nie wymarza mu tej sprawy – zarobi to?
   Jezeli zarobi wiecej, to bedzie mial wieskze stawki ubezpieczen.

   Sad w Polsce jest o tyle glupi, ze nie moga mu przyznac renty z ktorej moglby placic odszkodowanie dla poszkodowanego – i tak zostalby z gola dupa a gdzie utrzymanie i wyksztalcenie dzieci, zona, mieszkanie, samochody, wakacje ……………………. .

   Czy sa jakies wiezienia dla tak glupich? Moze o obostrzonym rygorze – np obowiazek nauki i dodatkowej pracy?

   Zalozmy pozytywna strone jego glupiej pustej czaszki i bedzie mial pieniadze np partnera na placenie ubezpieczen.

   Tak ale kto mu pozniej wyplaci odszkodowanie majac takie papiery w reku?

   Wysmieja takze w sadach

  5. Zbigniew mówi

   Jednak ten system trzeba zmienic i nie karac, lecz uznawac za niepelnosprawnego – znalezsc srodki na renty.

   Konfederacja musi zaproponowac przejrzenie wszystkich spraw juz ukaranych i zastosowac abolicje, amnestie.

   Mozna tylko jak to uwiarygodnic?

 15. Tomasz mówi

  U nas jest gorzej. Już szybko wyjaśniam: w Indiach krowy nie są święte przez kanonizację i ludzie do nich się nie modlą. One są po prostu nietykalne i szanowane, ponieważ Hindusi nie magazynują jedzenia i w okresie suszy, nieurodzaju, biedy itd są one jedynymi żywicielami rodziny. A wątpliwe jest, żeby nasze święte krowy taką postawę przyjęły. Te nasze krowy raczej wywołują biedę i nieurodzaj. Bardziej pasujące określenie do nich bezkarne bestie spiskujące przeciw obywatelom. Tak, to są spiskowcy w moim mniemaniu.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.