Tak działa propaganda! Dziennikarz poszukuje kandydatów do wywiadu o „tragicznej sytuacji” osób LGBT w Polsce

parada LGBT w Gdańsku/ fot. twitter
7

Waldemar Krystek („Gej przeciwko światu”) opublikował na Twitterze screen wiadomości zamieszczonej na zamkniętej grupie LGBT na Facebooku. To wiadomość od dziennikarza, który poszukuje kandydatów do wywiadu o „tragicznej sytuacji” osób LGBT w Polsce. Dziennikarz chciałby, żeby jego rozmówca mieszkał w tzw. strefie wolnej od LGBT, ale jeśli taki się nie znajdzie, to wystarczą „aktywiści z zewnątrz”.

– A tak polscy aktywiści LGBT i zagraniczni szur-naliści kreują spaczony obraz Polski: – szur-nalista pisze do aktywistki, – „kto nam potwierdzi, że Polska jest zła?!, – aktywistka podaje info na zamkniętej grupie LGBT. I jakiś histeryk się zgłasza, i się kręci materiał pod tezę – skomentował Krystek.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Mój komentarz: Tak właśnie robi się antypolską propagandę. Z dziennikarstwem nie ma to nic wspólnego. Dziennikarz chciałby porozmawiać o sytuacji osób LGBT w Polsce. Propagandysta chce porozmawiać o „tragicznej sytuacji” osób LGBT w Polsce. Rzeczywistość w ogóle go nie interesuje. Gdyby interesowały go fakty, to wiedziałby, że w Polsce nie ma żadnych stref wolnych od LGBT. Poszukiwanie rozmówcy z nieistniejącej strefy pokazuje, do jakiego stopnia ideologia LGBT spustoszyła umysły i wypaczyła rzeczywistość.

Ten dziennikarz nawet nie zająknie się o agresji aktywistów LGBT i dokonywanych przez nich profanacjach, tak jak miało to miejsce podczas parady w Gdańsku, gdzie obscenicznie kpiono z Najświętszego Sakramentu (na zdj.). Dla tego dziennikarza jest to zapewne słuszna metoda walki o tolerancję. Przecież sytuacja osób LGBT w Polsce jest „tragiczna”. On ma to tylko udowodnić. Realia nie mają żadnego znaczenia.

Źródło informacji: Twitter

Zobacz też:

„Dewiacje nie przejdą”. Billboardy w Białymstoku rozjuszyły tęczowych agresorów

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. antyPO🔯PiS mówi

  PiS zapowiadał przeprowadzić REPOLONIZACJĘ mediów już w 2015 roku! I co z tego wyszło? Retoryczne pytanie!

  Ale zamiast repolonizacji postkomunistycznych, antypolskich mediów, PiSrael płaci żydom w ramach ustawy
  Just🔯447!!! Jak podaje raport USA, pisowski rząd wypłacił już żydom z tego tytułu 28.5 mld zł.!!!!

 2. Antyparch mówi

  🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈bosaka spytajcie. i trzaskowskiego.

  1. LOL mówi

   może ktoś tego idiotę odstrzelić?

  2. antyPO🔯PiS mówi

   Przecież to minister Piontkowski z PiSraela odwołał kuratora z Łodzi za krytykę LGBT. Krótka pamięć Arcyparchu? 🤣

 3. Uther Lightbringer mówi

  Przepraszam, ale on nie ma nazwisko Krystek, tylko Krysiak.

 4. Włościanka mówi

  Ja i moja koleżanka mogłybyśmy udzielić wywiadu. Ona ma 50 lat a czuje, że ma 60 i już należy jej się emerytura. Nawet dzwoniła do ZUSu ale nie chcieli z nią gadać. A ja jestem biedna ale czuję, że należy mi się wielki majątek. Że nie wspomnę o kolegach którzy też by chcieli 5 lat wcześniej emeryturę. To niech ten dziennikarz się ruszy i nam pomoże!

  1. Szczur mówi

   Hahahaha 😀

   Dobre 😀

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.