Merkel w sojuszu z Antifą i pacyfikacja protestów w Niemczech. Agnieszka Wolska w telewizji wRealu24 [WIDEO]

Agnieszka Wolska i Piotr Szlachtowicz/ fot. screen
1

Kolejna porcja ważnych informacji, które na antenie wRealu24 przedstawiła mieszkająca w Niemczech polska dziennikarka Agnieszka Wolska. To ona, jako pierwsza, poinformowała o  ustaleniach niemieckiego lekarza dr Wolfganga Wodarga dotyczących fałszywej pandemii SARS-CoV-2.

ZOBACZ: Fałszywa pandemia? Niemiecki lekarz przeciw koronawirusowej histerii [WIDEO]

W środę (20.05.2020) Agnieszka Wolska omówiła niemiecko-francuski plan utworzenia funduszu w wysokości 500 mld euro, który ma być sposobem na odbudowanie europejskiej gospodarki. Co kryje się za tym pomysłem? Czemu ma służyć gigantyczne zadłużenie, jakie w imieniu państw członkowskich ma przeprowadzić Komisja Europejska? Celem jest dalsze pogłębianie integracji i budowania superpaństwa, a plan zadłużania UE jest forsowany przez George’a Sorosa. Plan Merkel-Macron został skrytykowany przez Austrię, Danię, Holandię i Szwecję. Głosy sprzeciwu pojawiły się też w samych Niemczech.

Kolejnym tematem rozmowy były trwające w Niemczech protesty w związku z obostrzeniami wprowadzonymi w ramach walki z koronawirusem. Manifestanci protestują nie tylko przeciw obecnemu ograniczeniu praw obywatelskich, ale również przeciw planom powszechnego szczepienia i wprowadzeniu certyfikatów odporności. Według planów rządowych tylko osoby zaszczepione będą mogły normalnie funkcjonować dzięki uzyskanym certyfikatom!

Jaka jest reakcja władz na te protesty? Propaganda przedstawia ich uczestników jako zwolenników teorii spiskowych i wyśmiewa. Jednocześnie zezwala się Antifie na organizowanie zgromadzeń i zatrzymuje osoby zaatakowane przez agresywnych lewaków. Pojawili się też „nieznani sprawcy”, którzy podpalili ciężarówkę ze sprzętem nagłaśniającym, który miał być użyty podczas jednej z demonstracji.

– Wygląda to tak, jakby Antifa została obudzona i ma być tym zbrojnym ramieniem, które ma służyć do spacyfikowania i zastraszenia protestujących. Ci młodzi ludzie są bardzo agresywni – mówi Wolska i dodaje, że władza napuszcza ich na demonstrantów, których nazywa „trucizną”. Policja nie reaguje na agresywne zachowanie tzw. antyfaszystów, ale nęka spokojnych uczestników protestów.

KONIECZNIE POSŁUCHAJCIE jak fizycznie i propagandowo pacyfikuje się protesty w Niemczech. Ten sam mechanizm stosowany jest w Polsce, co szczegółowo wyjaśnia Agnieszka Wolska.

Ostatnim tematem rozmowy była rytualna pedofilia w Niemczech. Wolska opowiedziała o wynikach dziennikarskiego śledztwa, które ujawniło satanistyczne i pedofilskie praktyki sekt działających w RFN.

Źródło informacji i cytatów: YouTube

Zobacz też:

SZOK! W Szwecji uśmierca się starszych pacjentów z COVID-19. „Eutanazja pod pozorem opieki paliatywnej”

 

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. Jurek Ogórek mówi

    Bojówki faszystowskie, terror wrowadzany w każdą dziedzinę życia, inwigilacja na niespotykaną skalę…oto atrybuty IV Rzeszy !!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.