SZOK! W Szwecji uśmierca się starszych pacjentów z COVID-19. “Eutanazja pod pozorem opieki paliatywnej”

fot. twitter
4

W środę (20.05.2020) szwedzki dziennik „Dagens Nyheter” opublikował szokujące informacje na temat terapii stosowanej w domach opieki wobec starszych osób chorujących na COVID-19. – Osobom starszym z zapaleniem płuc rutynowo podaje się morfinę oraz midazolam, które hamują oddychanie. To jest aktywna eutanazja, jeśli nie coś gorszego – mówi prof. geriatrii Yngve Gustafson.

Inny lekarz i naukowiec ze Szpitala Uniwersyteckiego Karolinska w Sztokholmie, pragnący zachować anonimowość, potwierdza, że w szpitalach oraz domach opieki podaje się chorym na COVID-19 „paliatywny koktajl” ze środkiem uspokajającym i przeciwbólowym. – Teraz widzę, że coraz częściej stosuje się eutanazję pod pozorem opieki paliatywnej – mówi w rozmowie z „Dagens Nyheter”.

– Wielu pacjentów z Covid-19 jest leczonych w sposób, jak w przypadku ludzi z nieuleczalnym rakiem, którym pozostało niewiele życia. Gdy jest stosowany u pacjentów z niedoborem tlenu, zdecydowanie przyspiesza ich śmierć. Krewni często nic o tym nie wiedzą, gdyż obowiązuje zakaz odwiedzin. Aspekty etyczne nie są podnoszone, ale uważam, że jest to nielegalne i że niektórzy z tych pacjentów mogliby przeżyć, gdyby zastosowano u nich tlenoterapię – wyjaśnia lekarz.

Gazeta opisuje przypadek 81-letniego Jana Anderssona zakażonego SARS-CoV-2, któremu lekarz zaordynował „opiekę paliatywną” z morfiną. Zrobił to bez zgody pacjenta. Nie poinformował też jego rodziny. Gdy syn Anderssona dowiedział się o „terapii”, którą zastosowano wobec jego ojca, natychmiast zażądał odstawienia morfiny. Starszy pan szybko wyzdrowiał.

W Szwecji 90% zgonów związanych z koronawirusem dotyczy osób powyżej 70 roku życia, a połowa z nich mieszkała w domach opieki dla osób starszych. Informacje przedstawione przez dziennik „Dagens Nyheter” rzucają nowe światło na wysoką liczbę zgonów (3831) wśród osób zakażonych SARS-CoV-2 w tym kraju. Do tej pory słyszeliśmy, że przyczyną jest brak surowych obostrzeń przyczyniający się do masowych zakażeń, a te z kolei przekładają się na wysoką śmiertelność. Teraz okazuje się, że to nie COVID-19 jest mordercą, ale zastosowana „terapia paliatywna”, która zabija staruszków. Szansę na dalsze życie odebrali im lekarze, a nie wirus!

Źródło informacji: PAP

Zobacz też:

Koronawirus: wadliwe testy, zabójcza terapia. Szokujący raport niemieckiego lekarza

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Marcin Malik mówi

  W Szwecji brakuje mieszkań dla muzułmańskich imigrantów, dlatego wirus jest jak dar z nieba aby szybciej wymienić starych Szwedów na młodych Arabów. Moim zdaniem Szwecja umiera dla multi-kulturowości.

  Czytałem, że w pewnym małym mieście szwedzcy nauczyciele skarżyli się, że nie mogą porozumieć się ze swoimi uczniami gdyż ci nie mówią po szwedzku, ale tylko po arabsku. W wielu miejscach w Szwecji nauczyciele nie mogą nawet przekazać zachodniego światopoglądu, gdyż dzieci czytają tylko Koran w oryginale. Ten wirus to dla nich dar od Allaha.

  Widzicie. Arabowie nie muszą wydawać miliardów na F35 aby podbić Europę.

 2. BP mówi

  Jeśli rząd ogłosi obowiązkowe szczepienia to nikt nie powinien mieć wątpliwości, że chce wymordować starszych Polaków. Hitler to niegrzeczny chłopczyk w porównaniu z prezesem Pis, który decyduje o wszystkim.

  1. Gienek mówi

   Ręce opadają na na takie porównanie. Ty bolszewicki zakłamany gnomie. Bodaj byś sczezł za ten komentarz. nienawistniku z totalnej opozycji.

  2. Marta mówi

   Szok..wszyscy idźcie się leczyć 😄

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.