“Mazowiecki oddał polski Lwów!”. Pytania i odpowiedzi – J. Międlar

Jacek Międlar / Fot. wPrawo.pl
25

W dzisiejszym filmie odpowiadam na Państwa pytania oraz wyjaśniam dlaczego w ostatnim czasie mniej publikuję niż zwykle. Opowiem m.in. o tym czy głosowałem na PiS, jakiego pochodzenia są żony prezydentów RP po ’89 oraz w jaki sposób Tadeusz Mazowiecki vel Icek Dikman oddał polski Lwów.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– BLUZY, KOSZULKI, KALENDARZE I CZAPKI: https://wprawo.pl/sklep
– Wsparcie finansowe: http://paypal.me/jacekmiedlarhttps://wprawo.pl/wsparcie
– Kanał na CDA: http://CDA.pl/Jacek_Miedlar
– Portal: http://wPrawo.pl
– Blog: http://jacekmiedlar.pl
– Twitter: http://twitter.com/jacekmiedlar 
http://twitter.com/wprawopl
Tekst i film o Jonathanie Danielsie: https://wprawo.pl/2018/02/23/j-miedlar-sluzby-armii-zbrodniarzy-walki-mowa-nienawisci-tajemnicza-droga-tredowatego-jonny-danielsa/
https://wprawo.pl/2018/02/28/jonathan-jonny-daniels-ludobojstwo-okupowanej-palestynie/

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. aalfa.oomega mówi

  JUDE chcą od nas wyszlamować kasę [1 bln PLN], a prawdę mają gdzieś! A w przyszłości: skoro Polin ma być europejskim węzłem logistycznym – to chcą nim [po zawłaszczeniu] zarządzać! O przyszłości Unii Europejskiej, mocarstwa USrael [i jego XXI-wiecznym kondominium nad Wisłą: JUDEOpolonii], dżihadzie i 3. wojnie światowej – zob.: ‘2021, Moonwars’ (na: docer.pl)

 2. Zbulwersowany mówi

  Panie Jacku, daj Boże , przyszły Prezydencie Wolnej Polski, ze Lwowem i z Wilnem w granicach, słucha się Pana z największym zainteresowaniem. Mam nadzieję, że Pana książka, na którą czekam z niecierpliwością, okaże się prawdziwym bestsellerem i da asumpt do zarówno wytrącenia Polaków z letargu jak i do przywrócenia wartości narodowych i katolickich w Polsce i w Kościele. Z Panem Bogiem !

  1. michu mówi

   Trzeba by przekonać naprawdę wiele ludzi. Gdyby Jacek Międlar naprawdę miał szansę zostać prezydentem, groźby zionących miłością i tolerancją specjalistów od hejtu mogłyby się spełnić…

 3. Andrzej, zwykły mieszkaniec tego kraju mówi

  Moja propozycja na tytuł książki to cytat z pierwszych minut filmu “Chcę wyjaśnić”

  1. michu mówi

   Albo zamiast “Moja walka” “Mój bój” 😉

 4. Joanna D'Arc mówi

  o tak! Drogowskazy to coś na co czekam z zaciekawieniem.

 5. Constancja mówi

  “Czy wolno dzisiaj milczec?”, “Prawda o zmroku”, “Kamienie jeszcze nie przemowily bo ja mowie”, “Zycie w Prawdzie”, “Walka o Prawde”….oto jakie mi tytuly przyszly do glowy sledzac postawe ks. Jacka.
  A ksiazke zamowie, niezaleznie od tytulu.

  1. michu mówi

   Albo np “Zwycięstwo jest po naszej stronie” (takie zabarwienie przyszłości także eschatologicznej, ale z wizją na dalsze pokolenia już tu na ziemi, z nadzieją, że może już w tym pokoleniu)

  2. Constancja mówi

   “Bog i tak zwyciezy”, moze tak lepiej, bo jesli sie pod Niego nie podczepimy i nie bedziemy Mu posluszni to nie mamy zadnych szans. Ksiazka ma byc tez dla niewierzacych, wiec ten tytul raczej nie przejdzie.
   “Wolnosc tylko w Prawdzie”, a moze tak.

 6. Halina mówi

  Panie Jacku, tytuł “Moja walka” nie ma żadnej szansy, jest zbyt niebezpieczny. Hitler i jego “Mein Kampf” zostaną natychmiast wyciągnięte jako “bron- działo propagandowe”. Moja propozycja “Zburzyć mity”. Pana książka nie ma szans zeby zostac opublikowana. Z tymi tematami przeróżne lobby nie dopuszczą do publikacji. Za dużo prawdy.

  1. Jacek Międlar mówi

   Jak nie zostanie opublikowana skoro ja publikuję :P?

 7. extera mówi

  Od 31:20 min. mam wątpliwość czy tak powinien wypowiadać się ksiądz? Tym bardziej osoba publiczna. Przysięga złożona Bogu nadal zobowiązuje. Tyle negatywnych zdań, że przykro tego słuchać. Nawet jeśli wiedza na ten temat jest dostępna to hipotetyczna brutalność, negatywna postawa jest nie na miejscu, to wlewanie innym trucizny do serc.

  1. Normalny mówi

   Czy Pani zrozumiała, o co chodzi Panu Jackowi ? Obawiam się ,że nie. Pan Jacek jedynie dał próbkę inwektyw, jakimi jest nieustannie obrażany i znieważany przez pomiot szatański. Te negatywne zdania są rzucane w Pana Jacka, a nie ze strony Pana Jacka. Proszę więc kierować nie do Pana Jacka krytyczne słowa, ale do tych, którzy je artykułują. Chce Pani z niewinnego zrobić winowajcę tak jak Żydzi uczynili to wobec Syna Bożego ? Co za przewrotność w ocenie.

  2. Extera mówi

   Powtarzanie inwektyw jest niepotrzebne i ogranicza zasięg odbiorców pana Jacka. Osoby, które obrzucają nas inwektywami nie mogą nas dotknąć, ani obrazić, nie są partnerami do wymiany opinii. Wiele osób nie mogłoby wykonywać swojej profesji, gdyby takie słowa odnosili do siebie osobiście. Na pewno nie można ich powtarzać w trosce o dobro innych. A na koniec oskarżenie, wspaniale.

  3. michu mówi

   Jacek Międlar tylko cytował ludzi zionących miłością i tolerancją. Tacy też są. Nawet Biblia opisuje przecież działania ludzi będących pod wpływem złego ducha. Chyba dobrze, że to zrobił, bo tak to by mu zarzucali negatywną postawę i zatruwanie serc, a wielu nie wiedziałoby jaka jest prawda.

  4. Extera mówi

   Jeśli pan Jacek nie radzi sobie z przykrymi zdarzeniami, zamiast złymi słowami truć umysły widzów, powinien korzystać z mądrości przysłów polskich. Na tę okazję, mam jedno: Psy szczekają, a karawana idzie dalej.

 8. Grzegorz mówi

  Komentarze zostawię dla siebie. Kiedy zacząłem pisać, to zniknęło mi 3/4 komentarza. Grzegorz

 9. Arkadiusz mówi

  Proponuje tytuł książki “Moja nadzieja”

  Część biograficzną można nazwać Moje życie, część publicystyczno, polityczno, społeczną ” moja nadzieja”

 10. rychu mówi

  Żyd jak widzi kase to żadna argumentacja do niego nie dociera to sa dzieci złotego cielca. Wybijcie sobie z głowy jakiekolwiek dialogi i proby porozumienia .Jak dasz żydowi kase to bedzie twoim przyjacielem .

 11. sciana mówi

  sa w tej ksiazce kkrzypce, a byla w niej waltornia? jesli nie to proponuje tytul “BEZ SRZYPIEC I BEZ WALTORNI”.

 12. Paweł mówi

  Książki Pana Albina Siwaka są bardzo ciekawe, przeczytałem ich kilkanaście. To po nich kilka lat temu mi się otworzyły oczy na pewne kwestie odnośnie stosunku żydów do Polaków, które jakoś podświadomie wyczuwałem choć to nie potrafiłem ich nazwać. Książki te napisane są dosyć prostym “robotniczym” językiem, przez co nie ma tu czegoś takiego jak przerost formy nad treścią. Wiele informacji zawartych w tamtych książkach potwierdziły się w publikacjach innych ludzi.

 13. Jacek mówi

  Wspomniał Pan o fotografii to może mam pomysł nt, książki do rozwagi fotografie nazywa się malowanie światłem może tak być tytuł pozdrawiam

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.