MARZEC ’18, czyli żydówka wyrzucona ze spotkania dla Polaków. Musisz zobaczyć to WIDEO

Marzec '18 - Jacek Międlar
7

W ubiegłą sobotę (17 marca 2018 roku) w mieście Kalisz spotkałem się z polskimi patriotami i nacjonalistami. Organizatorem wydarzenia był Mateusz Antolczyk, prezes Stowarzyszenia Głos Kaliszan. Poza interesującą dyskusją z obecnymi na spotkaniu Polakami oraz obserwacji KOD-cyrku, który rozstawił się pod budynkiem, w którym miała miejsce moja konferencja, byliśmy świadkami historycznego wydarzenia. Żydówka czy szabes gojka Hila Marcinkowska z Forum Żydów Polskich, mieniąca się „obrończynią demokracji”, wolą demokratycznej większości, ze spotkania ze mną została wyprowadzona przez policję. Jak to było dokładnie i czy możemy mówić o Marcu ’18?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poniżej publikuję kilka zdjęć z prelekcji:

– Wsparcie finansowe: http://paypal.me/jacekmiedlar https://wprawo.pl/wsparcie

– BLUZY, KOSZULKI, KALENDARZE I CZAPKI: https://wprawo.pl/sklep

– Kanał na CDA: http://CDA.pl/Jacek_Miedlar

– Portal: http://wPrawo.pl – Blog: http://jacekmiedlar.pl

– Twitter: http://twitter.com/jacekmiedlar  http://twitter.com/wprawopl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Spostrzegawczy mówi

  Chcą demokracji to mają demokrację. Gdyby wszyscy Polacy sięgnęli po rozum do głowy to może rzeczywiście mielibyśmy demokrację w tym dobrym, a nie w paranoidalno-antypolskim wydaniu. Może przy najbliższych wyborach to się zmieni i Polacy wybiorą swoich. Ale do tego niezbędna jest ścisła kontrola przy urnach i komputerach wyborczych.

 2. jacek mówi

  brawo Panie Jacku, pełny szacun !

 3. Ania mówi

  A co robi PIS ?! Choć nie zgadzam się z autorem, że młodzieżowe polskie organizacje narodowe mają cokolwiek wspólnego z kacapami. To nie ta tradycja !

  http://www.bibula.com/?p=100542

 4. Bo mówi

  Panie Jacku nie moze Pan sie tak miotac w swoim przekazie a na tym spotkaniu pwinien Pan tlumaczyc slowa ktore Pan uzywa np empiryczny, radykalny, wytlumaczyc co to jest „adhortacja” i ” Amoris laetitia”— FRANCISZEK -POSYNODALNA ADHORTACJA APOSTOLSKA AMORIS LAETITIA— ludzie nie rozumieja o czym Pan mowi. Prosze tlumaczyc o co chodzi. Co to znaczy posynodalna bo tego nie rozumieja albo mowic prostszymi slowami aby dotarlo do ludzi bez wyksztalcenia takiego jakie ma Pan tzn. chodzi o seminarium i takze aby Pan dotarl do ludzi o niskim wyksztalceniu–do ludzi prostych. PROSZE mowic do ludzi prostszym jezykiem i tlumaczyc bo nie bada przychodzic na spotkania z Panem. Tak sie Pan rozwinal w tej pierwszej czesci spotkania ze przesuwalam dalej nie sluchajac wszystkiego. To co Pan mowil nie wzbudzilo mojego zainteresowania. Nie moze Pan byc chaotyczny, nie moze Pan uzywac sluch jakby Pan przemawial do ludzi o wyksztalceniu semiranyjnym. Ludzie Pana nie rozumieli.

 5. Bo mówi

  w ostatnim zdaniu napisalam „sluch” powinno byc „słow”

 6. Bo mówi

  cd. Nie moze Pan byc chaotyczny, nie moze Pan uzywac slow jakby Pan przemawial do ludzi o wyksztalceniu semiranyjnym. Ludzie Pana nie rozumieli i siedzieli jak na ‚tureckim kazaniu’ a jeden starszy Pan zasnal. Bardzo prosze byc bardziej merytorycznym, mowic zwiezle i jezykiem zrozumialym dla wszystkich

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.