SKLEP-WPRAWO.PL

Marsz Niepodległości jako impreza nazistów. Skandaliczny film podczas uroczystości w Jerozolimie

kadr z filmu pokazanego na Światowym Forum Holokaustu/ fot. screen
3

Podczas Światowego Forum Holokaustu, którego kulminacyjne obchody odbyły się w czwartek po południu (23.01.2020) w Jad Waszem, Polacy zostali po raz kolejny opluci i znieważeni przez Żydów. Podczas celebry pokazano film, w którym zestawiono przedwojenny niemiecki nazizm i Holokaust z dniem dzisiejszym i przykładami antysemityzmu oraz neoznazimu. Wśród obrazków z nazistowskimi flagami i ze swastykami na kirkutach oraz pokazującymi napaści na Żydów na ulicach znalazły się kadry z Marszu Niepodległości pod biało-czerwoną flagą. Pokazano tez baner Młodzieży Wszechpolskiej.

Wiceprezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, Tomasz Kalinowski zapowiedział, że sprawa trafi do sądu. – Na Światowym Forum Holocaustu doszło do znieważenia Polski i Polaków. Patriotyczny Marsz Niepodległości zrównano z aktami neonazistowskimi. Jako Stowarzyszenie Marsz Niepodległości będziemy dochodzić sprawiedliwości przed sądem – napisał Kalinowski na Twitterze.

Źródło informacji: Twitter

Zobacz też:

Putin przywitany przez Israela Katza! „Z przyjemnością witam pana.” Ciągnie swój do swego!

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. SKLEP-WPRAWO.PL
  2. marju73 mówi

    Żmijowe plemię to i język żmijowy.

  3. anonim mówi

    Tak oczywiście polscy patrioci z flagami polskimi, nie mówiący źle o Polsce, kochający swój kraj to naziści wg logiki żydowskiej. Dla nich najlepsze jest bydło tarzające się w błocie, na spędzie organizowanym przez owsiaka pod nazwą przystanek woodstok zgodnie z filozofią róbta co chceta. Polscy patrioci to zagrożenie dla tych podłych hien, żerujących na ogłupiałych masach, bo mają świadomość i kręgosłup moralny i odróżniają dobro od zła.

  4. wróg ludu mówi

    Nacjonalizm żydowski – cacy i chroniony prawnie, bo jego krytyka to „antysemityzm”. Nacjonalizmy inne – niedobre… Oto ich „logika” i prawda etapu oraz „moralność sytuacyjna”…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.