Ludobójcza koalicja! Jest wniosek o nakaz aresztowania premiera i ministra obrony Izraela. Broni ich Joe Biden

Premier Izraela Benjamin Netanjahu i minister obrony narodowej Yoav Galant
3

Prokurator Międzynarodowego Trybunału Karnego w Hadze wniósł o nakaz aresztowania dla premiera Izraela Benjamina Netanjahu, ministra obrony tego kraju Joawa Galanta oraz trzech przywódców Hamasu.

Prokurator Międzynarodowego Trybunału Karnego w Hadze, Karim Ham jest przekonany, iż Netanjahu, Galant oraz przywódcy Hamasu – Jahja Sinwar, Mohammed Deif i Ismail Hanije – są winni zbrodni wojennych oraz zbrodni przeciwko ludzkości dokonanych w Izraelu oraz w Strefie Gazy, dlatego złożył wniosek o nakaz aresztowania dla wyżej wymienionych.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Netanjahu i Gallant mieliby odpowiadać m.in. za eksterminację w Strefie Gazy, wywoływanie głodu jako metody prowadzenia konfliktu, jak również uniemożliwianie dostaw pomocy humanitarnej dla ludności cywilnej oraz umyślne obranie jej za cel w trakcie wojny, zaś przywódcy Hamasu za atak na cywilów z Izraela, który przeprowadzono 7 października 2023 r. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku Galant publicznie przyznał, że Izrael nie przestrzega i nie będzie przestrzegał „zasad wojennych” w walce z Palestyńczykami.
Znieśliśmy wszystkie zasady wojny. Nasi żołnierze nie będą za nic odpowiadać. Nie będzie sądów wojskowych. Zniosłem wszystkie ograniczenia, odzyskaliśmy kontrolę nad tym obszarem i przechodzimy do pełnego atakumówił Galant. Od października 2023 roku, w wyniku żydowskiej ofensywy zamordowano ponad 34 tysiące palestyńskich cywilów – w większości kobiet i dzieci, a do ucieczki zmuszono 2,3 miliona Palestyńczyków.

Pamiętajmy, że Izrael i USA nie są członkami Międzynarodowego Trybunału Karnego, jednak instytucja ta stoi na stanowisku, że sprawuje jurysdykcję nad Gazą, Wschodnią Jerozolimą oraz Zachodnim Brzegiem po tym, jak w 2015 roku palestyńscy przywódcy formalnie zgodzili się na przestrzeganie zasad założycielskich Trybunału.

PRZECZYTAJ: Niemcy odpowiedzą przed Trybunałem Sprawiedliwości za wspieranie żydowskiego ludobójstwa na Palestyńczykach!

Po wniosku prokuratora Khana, komentarz w sprawie wydał prezydent USA Joe Biden, który opowiedział się po stronie ludobójców z Izraela.
Jesteśmy razem z Izraelem, aby wyeliminować Sinwara i resztę rzeźników Hamasu. Chcemy, aby Hamas został pokonany. Współpracujemy z Izraelem, aby tak się stałopowiedział prezydent USA.

Całą sytuację na swoim profilu X skomentował red. Jacek Międlar.
Izrael przeprowadza ludobójstwo! Mimo to w 2022 skazano mnie na 10 mcy ogr. wolności za słowa: „przedsiębiorstwo Holokaust”,”żydzi instrumentalnie wykorzystuję historię holokaustu”,”żałosny filosemityzm władz”, „Jedwabne- jądro antypolonizmu” – napisał Jacek Międlar, i zamieścił zdjęcie książek o Żydach oraz nazwiska oskarżyciela i sędzi w sprawie. – Poznajcie nazwiska. Prokurator: Małgorzata Szymańska Sędzia: Magdalena Gabriel.

Książki dostępne na https://sklep-wprawo.pl
Książki dostępne na https://sklep-wprawo.pl

Przeczytaj także:

Niemcy odpowiedzą przed Trybunałem Sprawiedliwości za wspieranie żydowskiego ludobójstwa na Palestyńczykach!

Trybunał Sprawiedliwości ONZ nakazuje Żydom zaprzestanie aktów ludobójstwa w Strefie Gazy!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. ROMAN mówi

    na razie jest to tylko wniosek, nie nakaz…

  2. gal mówi

    Nic mu na razie nie grozi temu obłąkanemu talmudycznemu szatanowi, dopóki bastion żydostwa z USA i GB będą stać po jego stronie.

  3. ROMAN mówi

    Białoruś to wolny kraj w porównaniu z okupantami w Palestynie…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.