Niemcy odpowiedzą przed Trybunałem Sprawiedliwości za wspieranie żydowskiego ludobójstwa na Palestyńczykach!

Napis w Warszawie
5

Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości (MTS) ogłosił, że we wtorek (30.03.2024 r.) wyda orzeczenie w sprawie Niemiec, oskarżonych przez Nikaraguę o ułatwianie dokonywania ludobójstwa w Gazie przez Żydów.

Niemcy stanęły przed MTS za wspieranie izraelskiego ludobójstwa na Palestyńczykach w Gazie.
We wtorek (30 kwietnia 2024 r. – przyp. red.) Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości wyda postanowienie w sprawie wniosku o wskazanie środków tymczasowych złożonego przez Nikaraguę w sprawie dotyczącej rzekomego naruszenia niektórych zobowiązań międzynarodowych w odniesieniu do okupowanego terytorium palestyńskiego”czytamy w oświadczeniu Trybunału.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Nikaragua wszczęła postępowanie przeciwko Niemcom przed Trybunałem w Hadze, oskarżając Berlin o ułatwianie ludobójstwa w Gazie poprzez udzielanie Izraelowi wsparcia politycznego i wojskowego. Na początku kwietnia br. Nikaragua zwróciła się do Trybunału o wydanie środków zabezpieczających wobec Niemiec, tak aby wstrzymały eksport broni do Izraela i uchyliły decyzję o zawieszeniu finansowania Agencji ONZ ds. uchodźców palestyńskich, czyli UNRWA.

Przypomnijmy, że Niemcy są jednym z największych zwolenników izraelskiej ofensywy wojskowej w Gazie, pomimo rosnącej presji społecznej. Kanclerz Olaf Scholz wielokrotnie powtarzał, że jego kraj ponosi szczególną odpowiedzialność za Izrael ze względu na nazistowską historię.

Książka "Polska w cieniu żydostwa" Jacka Międlara dostępna na https://SKLEP-WPRAWO.PL
Książka „Polska w cieniu żydostwa” Jacka Międlara dostępna na https://SKLEP-WPRAWO.PL
Flaga ruchu syjonistycznego przyjęta w 1891 roku, od 1948 roku flaga państwa Izrael
Flaga ruchu syjonistycznego przyjęta w 1891 roku, od 1948 roku flaga państwa Izrael

Przeczytaj także:

Trybunał Sprawiedliwości ONZ nakazuje Żydom zaprzestanie aktów ludobójstwa w Strefie Gazy!

Dworczyk przyznaje rację ws. Ukrainy: “Byliśmy zbyt naiwni” [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Demokryta mówi

  Ten skrzywdzony naród w drugiej wojnie światowej obecnie morduje inny naród na zasadzie okropnego ludobójstwa. Bo to naród wybrany…

 2. gal mówi

  Syjonistyczny NOWOtwór w Palestynie powstał na kanwie III Rzeszy, te same metody, ta sama ideologia ,,rasy panów” (talmud o gojach). Zresztą ,,post hitlerowskie Niemcy” zwane RFN najbardziej ochoczo wspierały powstanie panstwa izrael.

 3. Ewa-Maria mówi

  Polska też powinna być pociągnięta za to samo co Niemcy.

 4. Dość mordów i wojen! mówi

  „Kanclerz Olaf Scholz wielokrotnie powtarzał, że jego kraj ponosi szczególną odpowiedzialność za Izrael ze względu na nazistowską historię”. –
  Niemcy mordowali w obozach żydów, to teraz pomogą żydom wymordować Palestyńczyków.. Serbów też nie oszczędzili w wojnie na Bałkanach. Czy ja śnię? Czyli Niemcy mordowanie innych nacji mają w swoim DNA. Coraz więksi durnie dochodzą do władzy.

 5. ifAmericansKnewORG doceniam mówi

  Ewo-Mario, zgadzam się z Tobą – ku prawdzie,
  nierządy w Warszawivie są syjonistyczną agenturą nie wiem jak pozyskaną (korek, worek, rozporek oraz niewątpliwie DNA plemienia żmijowego u nie jednego z tych politykierów).
  A dlaczego do tego dopuszczamy?!

  CIECIA ERPE trwa nadal dzięki temu, że ludzie są chciwi mimo, że deklarują się katolikami, a gdy im pasuje to przywołują husarię, Westerplatte, czy Witolda Pileckiego… ale nic z tego nie przechodzi do życia – banda tchórzliwych potakiewiczów.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.