Minister obrony Izraela: „Znieśliśmy zasady wojenne. Nie będzie sądów wojskowych”

Minister obrony Izraela: “Znieśliśmy zasady wojenne. Nie będzie sądów wojskowych”
8

Minister obrony Izraela Joaw Galant oświadczył we wtorek, że wojska jego kraju przechodzą do „pełnego natarcia” na Strefę Gazy. Galant przemawiał do izraelskich żołnierzy na granicy z palestyńskim terytorium.

Znieśliśmy wszystkie zasady wojny. Nasi żołnierze nie będą za nic odpowiadać. Nie będzie sądów wojskowych. Zniosłem wszystkie ograniczenia, odzyskaliśmy kontrolę nad tym obszarem i przechodzimy do pełnego ataku – powiedział Galant. – Będziecie mieli możliwość zmiany tutejszej rzeczywistości. Hamas chciał zmian w Gazie i będzie je miał, ale o 180 stopni inne, niż myślał – mówił izraelski minister. – Będą żałować tej chwili. Gaza nigdy nie wróci do tego, co było – podkreślił Galant. – Kto przychodzi, by dekapitować, mordować kobiety, ocalałych z Holokaustu to wyeliminujemy go ze wszystkich sił i bez kompromisów.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jednocześnie izraelska armia podała, że bierze udział w wymianie ognia z Hamasem w południowym Izraelu, w pobliżu kibucu Mefalsim.

Skandaliczne stanowisko Izraela skomentował prof. Andrzej Zapałowski: Czekam na stanowisko Unii Europejskiej, Organizacji Narodów Zjednoczonych, Watykanu, Międzynarodowego Trybunału Karnego oraz Gazety Wyborczej i innych tytułów z nią powiązanych. Albo są Konwencje Genewskie albo ich nie ma.

Przeczytaj także:

[FOTO] Palestyna w ogniu! Świat przywykł już do zbrodni na narodzie palestyńskim?

“Polska w cieniu Ukrainy”. Debata z udziałem dr Kulińskiej, Międlara, Korczarowskiego i Pikuły [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Boł mówi

  Te dranie już używają bomb fosforowych zakazanych przez Konwencję Genewską, co udowodniono i opublikowano przez niezależne organizacje. Skurczysyny robią tam w Palestynie wprost ludobójstwo i wcale się z tym nie kryją!
  Gdzie jest ONZ i cały świat „demokratyczny” tak lubiący upominać innych o mniejsze rzeczy?!

 2. W K mówi

  Ludobójca ogłosił, że będzie ludobójcą.

 3. anonim mówi

  Mnie to akurat nie dziwi ze ten talmudyczny syjonista mowi takie rzeczy. Wv koncu hodowany jest w duchu pogardy do gojow ktorych uwaza za zwierzeta czy wrecz robactwo. Z mlekiem matki wyssal nienawisc, ktora niczym piana z ust przy wsciekliznie leci mu calymi strumieniami. To bandyckie i zbrodnnicze plemie wichrzycieli. Plemie luchwiarzy, pkemie wywrotowcow i niszczycieli kultury. Mam nadzieje ze skonczy niedlugo w ogniu piekielnym doslownie i w przenosni.

 4. anonim mówi

  I co humanisci i gryzipiorki nadal uwazacie ze parchy to ludzie przestrzegajacy prawo miedzynarodowe. To to wyznanie nazisty z wycieta skorka na praciu. Niech dra teraz swe mordy te lewaki ,,sto faszyzmowi i nazizmowi”. Nie nie beda drzec bo sa na kroplówkach syjonistow.

 5. anonim mówi

  To parszywy talmudyczny stwor, a wczesniej kto strzelal do dzieci Palestynskich jak do kaczek.

 6. Hammurabi mówi

  Jakoś nieodparcie przypominają mi się obrazki żydowskich dzieci opisujących wybuchowe „podarunki” dla swoich rówieśników za muru, czy kilku bohaterskich żydów rozpartych na kanapie wyniesionej na widokowe miejsce i obserwujących skutki ostrzału. Przypominają się mi relacje z zawodów żydowskich snajperów trenujących na cywilach i dzieciach.
  Nie… Pewnie to jakieś omamy, bo to plemię tak miłujące pokój…
  Chociaż słowa „Nasi żołnierze nie będą za nic odpowiadać. Nie będzie sądów wojskowych. Zniosłem wszystkie ograniczenia” jednak coś mi przypominają.
  Już byli i to stosunkowo niedawno podobni do tych „bohaterów” mordercy. Wyzuci z ludzkich uczuć sadystyczni zbrodniarze, jedni z narodu „panów” w twarzowych mundurkach od Hugo Bossa, drudzy z krainy upodlenia jednostki w waciaki ubrani a jeszcze inni ze zwichrowanym człowieczeństwem, za to z widelcem w herbie.
  Brak sądów, nawet tych wojskowych też już był. Byli za to psychopatyczni kaci. Był Wasilij Błochin, Andriej Rubanow, Mitrofan Syromiatnikow, Piotr Soprunienko, Piotr Karcew…
  Oni również za nic nie odpowiedzieli. Dożyli w spokoju swoich dni.
  Pewnie na to samo liczą podwładni Joawa Galanta ale tu się przeliczą.
  Arabowie to nie Polacy, którzy dając się ogłupić puszczają płazem zbrodnie dokonane na nich przez Niemców, Rosjan, Ukraińców, Litwinów, Słowaków czy Czechów. Tolerują nawet takich pieniaczy jak Władysław Frasyniuk, Jan Lityński czy Stefan Niesiołowski robiących sobie z tragedii źródło poklasku gawiedzi, Tej samej gawiedzi, co to upojona sączonym przez „Wyborczą” i TVN jadem patriotów zrównuje z neofaszystami i nazistami.
  Z Arabami Żydom tak łatwo nie pójdzie! Będą się musieli do końca swoich dni oglądać za siebie.

 7. anonim mówi

  A wuj sam powinien pierwszy drzec morde przez megafon o braku denokracji, zbrodniach ilamaniy prawa. Tak sie mendy boja o to plemie ze juz wyslali nosniki demokracji czyli lotniskowce. Domkracja zostala zachwiana bo zandarm i bandzior z Bliskiego Wschodu dostal w pysk ,,aj waj szelmy… „. Dobrze ze Arabowie i Persowie sa jeszcze ostatnia szansa dla Normalnego Swiata i powstrzymuja to zbrodnicze nienawistne plemie.

 8. Reakcjonista mówi

  Żmijowa rasa panów zdolna jest, jak pokazała historia, do wszystkiego. Po II w.ś. zniszczono pomnik A.R. w moim, rodzinnym mieście, farbą napisano – za Katyń żydowskim pachołkom.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.