Lesbijka żądająca prawa do swobodnego zabijania nienarodzonych dzieci zwyzywała funkcjonariuszy SG od „morderców, którzy wyrzucają dzieci do lasu”. Sprawą zajmie się prokuratura [WIDEO]

17

Marta Lempart –  faworyzowana przez wrocławski sąd awanturnica, która razem z ojcem za bezcen przytuliła kamienicę w centrum Wrocławia. Teraz zaangażowała się w robienie awantury wokół migrantów forsujących polską granicę od strony białoruskiej. Po niedzielnym (10.10.2021) wiecu Tuska publicznie znieważyła funkcjonariuszy Straży Granicznej w słowach: „mordercy wyrzucający dzieci do lasu”. Słowa są tym bardziej żałosne, bo padły z ust lesbijki żądającej prawa do swobodnego zabijania nienarodzonych dzieci. Sprawa trafi do prokuratury.
PRZECZYTAJ: Znieważył i groził śmiercią Jackowi Międlarowi! 8 miesięcy ograniczania wolności dla „anonimowego” kompana Marty Lempart

– Złożyliśmy zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa z art. 226 § 1 Kodeksu karnego przez Martę Lempart, która publicznie znieważyła funkcjonariuszy Straży  tuż po manifestacji na Placu Zamkowym w Warszawie. Nazwanie funkcjonariuszy Straży Granicznej „mordercami wyrzucającymi dzieci do lasu” podczas i w związku z pełnieniem obowiązków służbowych polegających na obronie polsko-białoruskiej granicy przed przekroczeniem jej przez migrantów, jest przejawem znieważenia oraz szargania ich dobrego imienia. Zachowanie tego typu godzi w honor i szacunek należne funkcjonariuszom publicznym, a także prowadzi do antagonizowania społeczeństwa wobec funkcjonariuszy Straży Granicznej – informuje Ośrodek Monitorowania Antypolonizmu, którego prezesem jest radny Szczecina Dariusz Marecki (Solidarna Polska).

Nie mamy żadnych wątpliwości, że wulgarna awanturnica Marta Lempart wzywająca do palenia kościołów powinna gnić w areszcie.To osobnik niebezpieczny dla polskiej państwowości i harmonii życia społecznego. Dlatego w tym miejscu rodzi się pytanie: Kiedy zajmą się nią odpowiednie służby, które z pieczołowitością ścigają polskich patriotów?

Za: Facebook - Ośrodek Monitorowania Antypolonizmu
Za: Facebook – Ośrodek Monitorowania Antypolonizmu

Przypomnijmy, że kryzys na granicy z Białorusią trwa już półtora miesiąca. Białoruskie służby dowożą nielegalnych migrantów na granicę z Polską i wskazują im miejsca, w których mogą przedostać się do naszego kraju. W odpowiedzi na to polska Straż Graniczna zbudowała zasieki wzdłuż całej granicy i buduje płot. Na terenach przygranicznych obowiązuje stan wyjątkowy.

Przeczytaj:

Marta Lempart i jej „biznesy”. Kim jest liderka wulgarnych strajków?

Duże grupy cudzoziemców próbowały sforsować polską granicę! [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. dzialacz PO mówi

  Matolecki jeszcze zadnej sprawy nie wygral

 2. Shadow mówi

  Tłumoku z PO- on nie jest od wygrywania . Jedynie zbiera i dokumentuje antypolskie działania. Postaraj się lepiej to i ty znajdziesz się w tych materiałach.—–A co do głównego zdjęcia—-jaka „piękna” żydowska lesba, kombinatorka, oszustka i szkodnik Polski, chroniona jednak przez pewne sprzedajne organa tego kraju.

 3. hgjgjh mówi

  Ono wygląda (ma taką twarz) jakby Czarzasty przebierał się za kobietę

 4. Zbychu mówi

  Typowe szpetne,GORSZE RASOWO żydowskie GÓWNO.I jeszcze jedno..Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć,przekonać mnie że antysemityzm jest zły?

 5. Zbyszek mówi

  Nawet w szczepionkach covidowych saq substancje z zabijanych dzieci

 6. MAREK mówi

  Lewactwo to ciężka choroba umysłowa, która jest niebezpieczna i potrafi być śmiertelna, gdy nabierze ideologicznego rozpędu w imię hasła „Jedna śmierć to tragedia, milion – to statystyka.“ – Józef Stalin. Fakty historyczne w tym zakresie są nieubłagane, ale kto by tam wyciągał wnioski z historii lepiej żyć lewacką zakłamaną propagandą tu i teraz.

 7. Grand4800 mówi

  Od ponad 1000 lat przeciętny niemcorek,przeciętna niemra kojarzy się z czerwonymi włosami NIE MYLIĆ Z ŻÓŁTYMI WŁOSAM z piegami,szpetną GORSZĄ RASOWO mordą,do tego tłustą i tłustym brzuszyskiem..Przed drugą wojną światową ten stereotyp poszerzył się o wizerunek hitlera,himlera,geringa,gebelsa..Tak czy tak przeciętny niemcorek,przeciętna niemra od zawsze wyglądała jak GÓWNO..Również przez tysięce lat przeciętna żydówa..i przeciętny żydek kojarzy się ze szpetną GORSZĄ RASOWO mordą..Czy to jest RASIZM a dokładniej antygermanizm i antysemityzm czy ty tylko stwierdzenie FAKTÓW?Nawet jeżeli jest nie widzę w tym nic złego.BO NARODY NIEMIECKI wychowywany na mein kampf I ŻYDOWSKI od tysięcy lat wychowywany na starym testamencie i talmudzie TO NAJWIĘKSI FASZYŚCI,NAJWIĘKSI NAZIŚCI W HISTORII LUDZKOŚCI.

 8. verizanus mówi

  Robi to na co jej pozwalają a może nawet nieźle wynagradzają 😉

 9. Zbyszek mówi

  Nie przed jedzeniem – takie widoki

 10. Hdhshs mówi

  Co ona pierdoli? Chce aborcji, a zarazem nie chce wyrzucania dzieci do lasu? Jest na sali lekarz?
  Przeciez to debilka jak widać

 11. Rebih mówi

  Powinni ją zamknąć za potwierdzanie szkodliwych i negatywnych stereotypów dit. Żydów.

 12. Zbyszek mówi

  Z samego wygladu to nie lesbijka ale antysemitka – 100 antysemityzmu. Koncentrat antysemityzmu, jeszcze powinna zapuscic dluga brode i potykac sie o nia

 13. BP mówi

  Czy ona się mści, ze jest tak brzydka, że nawet nie można powiedzieć, że jest brzydka ” jak noc”? Wszyscy ludzie obojętnie jakiej preferencji dostają na jej widok torsji.

 14. Cayt London mówi

  Z taka facjata nic dziwnego ze zostala lesbijka w zwiazku pewnie jest dominujacym samcem

 15. Mario mówi

  Dużo hałasu i nic więcej .Że też jeszcze żaden Patriota nie wyklepał facjaty tej żydówce!!!!!

 16. Tey mówi

  Ekspertami od antysemityzmu są Palestyńczycy. Ich się należy pytać, co jest, a co nie jest antysemityzmem.

  Co do podobizny tej pani(?) – to przypomina mnie się (obecnie zabroniona z powodów poprawności politycznej) się Ulica Sezamkowa. Tam m. in. występowała miss Piggy z koleżankami we fragmencie zatytułowanym: „Świnie w Kosmosie”. Podobna uroda.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.