„Lech Kaczyński oddał kwestię ekshumacji w ręce Żydów”. Jacek Międlar dla wRealu24 relacjonuje pełny raport prof. Koli z ekshumacji w Jedwabnem! Kto UKRYWA prawdę? [WIDEO]

Jacek Międlar / Fot. YouTube
1

Polacy od dawna czekali na pełny raport z ekshumacji w Jedwabnem. Po niemal trzech latach zabiegów radcy prawnego Jarosława Litwina z Oławy raport prof. Andrzeja Koli ujrzał światło dzienne i jest powszechnie dostępny. Jego lektura nie pozostawia już żadnych złudzeń – ekshumacja w Jedwabnem jest warunkiem ochrony polskiej racji stanu, a relacje „świadków”, którymi Żydzi od lat próbują przyprawić Polakom gębę oprawców Żydów, są nic niewartymi wymysłami. Fakty są takie – to Niemcy zamordowali Żydów w Jedwabnem, liczba spalonych 1600 żydowskich trupów jest fantazją polakożerczych mitomanów, a minister Lech Kaczyński oddał kwestię ekshumacji w Jedwabnem w ręce Żydów.

O raporcie prof. Andrzeja Koli, nieistniejącym prawie żydowskich do przeprowadzania ekshumacji oraz roli ministra Lecha Kaczyńskiego w tym zakresie, Jacek Międlar rozmawiał dzisiaj (8.06.2021) z Krzysztofem Lechem Łukszą z wRealu24.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Przeczytaj:

Pseudoekshumacja pod żydowskie dyktando „polską racją stanu”? Raport z ekshumacji w Jedwabnem!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. YWANDA mówi

    Kainisci dziela Ariow i rzadza Aryjczykami a jak to przewidzial Prymas Hlond MaRi Ja (ja(D) i nasze ja) polaczy zwasnionych braci; Niemcow= niemocnych bo uciekli z Persji, ze wschodu przed Kainami a laczy nas slowa BL(St. Test.)=Pan, Bog; blau(D)=niebieski, modry i madry; muddra(S)=grzebac na dnie morza.. Po-morze.. Kaini daza to przejacia Ziemi a ich glowny wrog to Ariowie. Jedwab=siden(S), sy(Chiny)=4 i czwarta korona Krolowej Zachodu Xi Wang Mu, Ri=slonce.. Sw. Wang.. nalezy odszukac starozytna wiedze=Wedy by ostatecznie byla SPRaWEDliwosc na Ziemi. Apok. 6:1-3 'bialy.. ognisty=eldig(S) konie’, kona(Islandia)=kobieta, leda(s)=przewodzic; Riddarholm w Sto(=kobyla)ckholm, rida=jechac konno; Pferd(D) P=usta = miecz Apok. 19:15 färd=Fahrt=jazda.. hej-ta wi-sta wio; Skan-Dina-via ! Biada Kainom !

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.