Krystyna Pawłowicz potwierdza! Wybory korespondencyjne to bezprawie i łamanie zasady tajności [WIDEO]

Krystyna Pawłowicz/fot. twitter
10

Problem głosowania konstytucyjnego jest bardzo istotnym problemem konstytucyjności. On narusza podstawowe standardy i wartości dotyczące wyborów, przede wszystkim zasadę konstytucyjności oraz tajności. Za powszechność wyborów nie można zapłacić innymi zasadami – mówiła z mównicy sejmowej posłanka PiS Krystyna Pawłowicz 22 października 2013 r. W poniedziałek głosami większości tego samego obozu politycznego Sejm uchwalił ustawę ws. głosowania korespondencyjnego w wyborach prezydenckich w 2020 r. i prawdopodobnie w maju w takiej formy odbędą się wybory prezydenckie, które dla polskiego społeczeństwa mogą okazać się tragiczne w skutkach, o czym mowa  TUTAJ.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Krystyna Pawłowicz powiedziała dokładnie to na co wczoraj w felietonie pt. Wyborcze scenariusze, czyli PiS pod gilotyną i totalna inwigilacja” wskazał Jacek Międlar. Wybory korespondencyjne doprowadzą do buntów, podważania legalności prezydentury, budzą poważne wątpliwości natury organizacyjnej i demokratycznej, a zwłaszcza depczą zasadę tajności, co się wiąże z totalną inwigilacją obywateli. Co istotne, to bezprawie w powiązaniu z zapowiadanymi planami „Polski bezgotówkowej” niszczy wolność Polaków.

To wszystko jest tak oczywiste, a mimo to część elektoratu PiS-u i sami politycy zawzięcie bronią irracjonalnego pomysłu jakim jest przeprowadzenie wyborów korespondencyjnych. Ekipie rządzącej tak zależy na takiej formie wyborów, która w istocie będzie tragiczna w skutkach dla nich samych (sic!), że do akcji dezinformacyjnej wypuścili minister Jadwigę Emilewicz, która straszy Polaków, że wprowadzenie stanu nadzwyczajnego, a co za tym idzie zmiana terminu wyborów równa się „zamknięciu portali internetowych oraz rozgłośni radiowych”. Robi się niebezpiecznie!

Przeczytaj:

J. Międlar: Wyborcze scenariusze, czyli PiS pod gilotyną i totalna inwigilacja [WIDEO]

Katarzyna TS: Nowa normalność. Czy politycy pozwolą nam żyć jak dawniej?

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Krzysztof mówi

  Czy pani Krystyna Pawłowicz dzisiaj może powiedzieć to samo ? Jestem bardzo ciekaw.

 2. KRZYSZTOF mówi

  Rozumiem że w 2013r mieliśmy pandemię w kraju ? Po co manipulujecie ? Nie chcecioe wyborów za dwa lata a teraz znowu płaczecie że wybory korespondencyjne są be.

  1. Jacek Międlar mówi

   Na czym ma polegać manipulacja? Bezprawie byoby inne za PO, a inne za PiSu? Proszę o powagę.ł

  2. bojący się przedstawić pesel mówi

   Czy twój komentarz to jakiś żarcik z Polaków? o czyjej manipulacji chcesz rozmawiać? proszę bardzo 2 materiały o twoich jak widać ziomalach z Nowogrodzkiej :
   Giertych demaskuje Kurskiego (frag. debaty nad samorozwiązaniem Sejmu V Kadencji, 07.09.2007)
   625 518 wyświetleń•8 sty 2016 https://www.youtube.com/watch?v=qifu9znhd48
   oraz coś z dziennika telewizyjnego kaczystów:
   40 sekundowy „whistleblower” 😉 Wiadomości TVPiS, czyli FABRYKA KŁAMSTW https://www.cda.pl/video/346744060

  3. fajera mówi

   mam nadzieję, że wszyscy tutaj komentujący i czytający widzieli spot jak ma wyglądać głosowanie korespondencyjne? tajność ma być zachowana inne aspekty pozostawiam bez komentarza a sposób na fałszowanie tak samo dobry jak i w przypadku normalnych wyborów, nie ma o co kruszyć kopii, każde wybory wtenkraju to farsa i nie wybory tylko głosowanie na wskazanych kandydatów,
   jednak mimo wszystko załóżmy buty ale głosujmy na Bosaka

 3. Frank Drebin mówi

  Raz ten portal jak i Kąfederacja twierdzą że nie ma żadnego koronawirusa (jest tylko żydowski spisek/ściema) równocześnie twierdzą że wybory w maju to ogromne zagrożenie. Czy tylko ja widzę że sami sobie zaprzeczają…

  1. Jacek Międlar mówi

   Gdzie na tym portalu stwierdzono, że nie ma koronawirusa? Proszę wskazać, gdzie publicyści portalu tak twierdzili? A na koniec proszę przestać KŁAMAĆ.

  2. Jacek Międlar mówi

   „Powielanie tego typu rewelacji” wynika z rzetelności. Dr Montanari nie jest zwykłym anonimem, ale wybitnym naukowcem, któremu my w dziedzinie biologii nie dorastamy do pięt. Proszę przeczytać z uwagą.

 4. wyborca mówi

  Czy przyjdzie po mnie policja (dajcie mi człowieka, a znajdę na niego paragraf) jak nie zagłosuje na Dudę?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.