Fejk minister Emilewicz! Stan nadzwyczajny nie oznacza zamknięcia portali internetowych

Jadwiga Emilewicz/ fot. wikipedia
5

Wraz z wczorajszym (6.04.2020) nocnym głosowaniem za ustawą o wyborach korespondencyjnych wyklarowały się rozpisane przez rząd scenariusze w kwestii wyborów prezydenckich. Z pewnością ekipa władzy nie bierze pod uwagę wprowadzenia stanu nadzwyczajnego, co skutkowałoby zmianą terminu wyborów i przeprowadzeniem ich w tradycyjnej formie. Tradycyjna forma nie umożliwiłaby za to pogłębienia inwigilacji obywateli, z którą wiążą się wybory korespondencyjne, o czym pisaliśmy TUTAJ, a co w połączeniu z realizacją planu „Polski bezgotówkowej” i przejęciem małych przedsiębiorstw przez wielki koncerny, z Polaków uczyniłoby „niewolników”.

Ponieważ coraz więcej Polaków uważa, że organizacja wyborów w maju jest nieodpowiedzialna ekipa władzy rozpoczęła akcję dezinformacyjną. Stery przejęła minister Jadwiga Emilewicz, która zaczęła operować fejkami, mającymi na celu wywołanie strachu u obywateli w związku z ewentualnym wprowadzeniem stanu nadzwyczajnego, czego domaga się większość Polaków.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– Czy wiemy jakie są konsekwencje wprowadzenia stanu nadzwyczajnego? I nie mówię o tych finansowych. Mówię o tym, że będziemy mieć wojsko na ulicach, pozamykane portale internetowe… – mówiła Jadwiga Emilewicz w rozmowie z Beatą Lubecką w programie „Gość Radia ZET”.
– To musiałby być stan wyjątkowy, stan klęski nie przewiduje takich restrykcji – zauważyła dziennikarka.
Więc w stanie wyjątkowym pozamykane rozgłośnie radiowe. Naprawdę tego chcemy? Mamy epidemię i adekwatny do epidemii stan, który został wprowadzony – odparła minister.

Nie ma takiego przepisu, który zakładałby zamknięcie portali internetowych i rozgłośni radiowych w przypadku wprowadzenia stanu nadzwyczajnego i nigdy nie było. Zatem mamy to czarno na białym: minister Emilewicz z pełną premedytacją okłamuje Polaków w kwestii stanu nadzwyczajnego, tylko po to, by zrealizować polityczne zamierzenia rządu, który odbierając Polakom wolność kreuje się na jej obrońcę. Iście kominternowska metoda!

Źródło cytatu: Radio Zet

Przeczytaj o wyborczych scenariuszach:

J. Międlar: Wyborcze scenariusze, czyli PiS pod gilotyną i totalna inwigilacja [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. marju73 mówi

  Międzynarodowa lichwa przez swoich przydupasów wprowadza zamordyzm.

  „Sejm uchwalił ustawy zmieniające mandaty na kary administracyjne bez udziału sądu nakładane ze skutkiem natychmiastowym i ściąganymi przez komornika w przypadku unikania zapłaty. Policja zbiera dowody a kary wymierza Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny. Nie będzie można odmówić.”

  Trzeba się odłączyć od łajdackiej ferajny żydopisu i ich budowanego polinu.

 2. Hanna mówi

  Dobrze prawisz ,tylko jak to zrobić?Jestem starsz już osobą i wiem ,że idę na odstrzał. Chociaż może tych starszych, co płacą kartą -oszczędzą?Boli mnie tylko,czy moj wnuczek,4,5lat będzie cos pamiętał z tamtego życia?

 3. bb mówi

  No cóż jakoś te uroszczenia żydowskie trzeba spłacić… więc znaleźli sposób… wykupią wszystko Eskimosi za złotówkę i się zbilansuje wszystko ładnie.

 4. Teresa Maria mówi

  Jeszcze w 2015 r. głosowałam na PIS i Dudę, ale już w 2016 r. zorientowałam się, co to pis-dzielnięte towarzystwo jest warte. Nie lepsze od PO tylko bardziej zakłamane. Ludziom musi się dużo wody w uszy nalać, żeby dotarło, że są na każdym kroku oszukiwani i manipulowani.

 5. Krzysztof mówi

  Odnosząc się do tytułu tego art. To powiem : jeszcze by tego brakowało . Oj , pożałujecie pisiory swoich wybryków i to bardzo.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.