Koronawirusowa mapa Polski i świata! Informacje w jednym miejscu. AKTUALIZACJA NA ŻYWO

4

W mediach nie mówi się o niczym innym jak tylko o koronawirusie. Zamknięte szkoły, muzea, kina, apel o wstrzymanie składek ZUS, pierwsza ofiara śmiertelna w Polsce, a niektózy robią zapasy żywności i medykamentów… Wielu Polaków „skacze po Internecie”, aby w sprawie kolejnych przypadków zarażenia dowiedzieć się jak najprędzej. Jest na to rozwiązanie.

Dzięki sprawnej aplikacji webowej, która już pojawiła się w sieci, wszelkie informacje na temat miejsc, w których doszło do zarażenia czy lokalizacji szpitali zakaźnych są dostępne w jednym miejscu. Autorem aplikacji jest firma Esri. Wiedzę czerpią z rzetelnych źródeł informacji (nie mylić z anonimowymi stronami internetowymi, których bezimienni „redaktorzy” swoimi postami wręcz zasypują portale społecznościowe). Jak informuje portal spidersweb.com, to firma z dużym doświadczeniem: Cztery lata temu amerykańskie Centra Kontroli i Prewencji Chorób wykorzystały rozwiązania tej firmy do monitorowania rozprzestrzeniania się wirusa Zika.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wielkim plusem aplikacji informującej o rozprzestrzenianiu się koronawirusa jest to, że cały czas jest aktualizowana. MAPA POLSKI DOSTĘPNA JEST TUTAJ. Jest także dostępna MAPA CAŁEGO ŚWIATA – TUTAJ.

Przeczytaj także:

Zamknięte trzy stacje metra w Warszawie. Podejrzenie koronawirusa u jednego z pasażerów

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Baby mówi

  Liczby na mapie świata sa sprzed 3 dni.

  1. Dziunia mówi

   No własnie.
   Czasami warto poszukać wiarygodnych i aktualnych źródeł.
   Czasami warto też sprawdzić różnice miedzy stanem zagrożenia epidemiologicznego, a stanem epidemicznym.
   Aktualne dane:
   https://www.worldometers.info/

 2. Robert mówi

  Ponoć jest już lekarstwo na kondonawirusa.Guma do żucia made in USA

 3. piotr p mówi

  Wiemy, że istnieje zbiór wirusów zwanych koronawirusami (przyczyna) dające objawy grypy, grypopodobne, przeziębienie (skutek). Mówią, że istnieje nowy koronawirus covid-19 (przyczyna2) dający objawy grypy, prypopodobne, przeziębienia (taki sam skutek). Istnienie covid-19 nie jest zatem konieczne dla istnienia tego skutku więc on nie istnieje ( nie tworzy się zbędnych bytów). Histeria została wywołana w celu przesunięcia wolności obywatelskiej w kierunku GUŁAGU teraz nazwanym miejscem kwarantanny. Prawdziwe zagrożenie dopiero przyjdzie a jest nim biały kitel + szczepionka + 5G. Gdyby ten wirus istniał to odwołano by naiwiększą planowaną imprezę masową na 40 tys. chłopa Defender 2020, a nie odwołano dlatego, że defendery są programami antywirusowymi a dla rządzących satanistów to my jesteśmy wirusami. Straszenie służy tylko atomizacji społeczeństwa i wprowadzeniu nowego porządku świata CHAOSU. Nie mierzy się temperatury na czole, oni tymi tzw. termometrami napromieniowyją, nanoszą znak bestii na czoło.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.