Konfederacja żąda pełnej dobrowolności szczepień na Covid-19: „System segregacji sanitarnej jest antycywilizacyjny i sprzeczny z Konstytucją RP” [WIDEO]

Włodzimierz Skalik, Michał Wawer, Jakub Kulesza/ fot. screen
3

W poniedziałek (7.12.2020) na konferencji prasowej w Sejmie politycy Konfederacji przedstawili stanowisko tego ugrupowania w sprawie szczepień na Covid-19. Michał Wawer wskazał, że obecna presja na rozpoczęcie szczepień preparatem, który nie został przebadany w zakresie długofalowych skutków ubocznych oraz interakcji z innymi lekami, przypomina sytuację z 2009 roku, gdy wprowadzono szczepionkę na świńska grypę, która wywoływała narkolepsję. Do dziś wypłacane są odszkodowania ofiarom tego eksperymentu, np. w Szwecji.

Wawer podkreślił, że szczepionka firmy Pfizer jest szczepionką eksperymentalną, która powinna być rzetelnie przebadana zanim dopuści się ja do powszechnego użytku. – Zamiast tego mamy plany natychmiastowego wprowadzenia jej do użytku i szczepienia w ciągu kilku miesięcy milionów ludzi – powiedział polityk Konfederacji. Wskazał, że Szwajcaria nie dopuściła tej szczepionki uznając, iż nie ma rękojmi bezpieczeństwa, a przeprowadzone badania są niewystarczające.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Włodzimierz Skalik wskazał, że według badań sondażowych rośnie sceptycyzm wobec szczepionki. Połowa Polaków nie zamierza szczepić się na Covid-19. W związku z tym rząd zapowiedział wprowadzenie benefitów dla zaszczepionych.

– Rządzący zamierzają stosować system segregacji sanitarnej wywierając nieuprawnioną presję na Polakach, proponując różnego rodzaju wyróżnienia dla tych, którzy skorzystają z oferty szczepień. Jest to antycywilizacyjne i sprzeczne z Konstytucją RP – podkreślił Skalik. Przywołał też kilka kluczowych cytatów z listu polskich lekarzy i naukowców skierowanego do władz RP.

ZOBACZ: „Szczepionki przeciw SARS-CoV-2 nie zostały należycie zbadane”. Naukowcy i lekarze apelują do władz RP o dobrowolność szczepień i rzetelną debatę publiczną

Skalik podkreślił, że wszyscy, którzy za namową i pod presją rządu zdecydują się na zaszczepienie powinni mieć zapewnioną pełną opiekę i dostęp do ewentualnych odszkodowań, gdyby wskutek szczepień podupadli na zdrowiu.

Poseł Jakub Kulesza oświadczył, że nie jest przeciwnikiem szczepionek, ale w tym przypadku mamy do czynienia z „nieprzebadanym produktem medycznym, który próbuje nam wcisnąć premier Morawiecki z ministrem Niedzielskim”. – Próbuje nam to sprzedać producent, który ma na koncie afery korupcyjne, ma na koncie podawanie dzieciom w Afryce nieprzebadanego odpowiednio antybiotyku, który doprowadził do wielu zgonów – powiedział Kulesza.

ZOBACZ: Prokuratorzy z USA o producentach szczepionek na Covid-19: „Pfizer to notoryczni oszuści i przestępcy”. Premier dobija z nimi targu!

– Sprzeciwiamy się, jako polscy politycy, przymusowi podawania nieprzebadanych produktów medycznych. Sprzeciwiamy się dzieleniu Polaków na tych, którzy poddali się temu eksperymentowi medycznemu i tych, którzy szanują swoje zdrowie i wykazują postawę odpowiedzialną. Z jednej strony premier Morawiecki mówi, że nie będzie przymusu szczepień na Covid-19, ale z drugiej strony minister Niedzielski mówi, że planują wyszczepić wszystkich dorosłych Polaków, 31 milionów obywateli. Minister Niedzielski mówi, że osoby, które nie poddadzą się temu eksperymentowi medycznemu, będą poddane obostrzeniom sanitarnym. Czyli co? Nie ma przymusu, ale jak ktoś się nie zaszczepi, to areszt domowy? – zapytał Kulesza.

Źródło informacji i cytatów: Facebook

Zobacz też:

Kanadyjski patolog o Covid-19: „Największa mistyfikacja w historii. Testowanie powinno być wstrzymane” [WIDEO]

 

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. W K mówi

    To nie jest przypadek, że Szwajcarzy nie ufają tym szczepionkom.

  2. finka mówi

    Dobrowolność i fundusz odszkodowawczy dla poszkodowanych przez eksperyment i żadna ustawa bezkarność+ nie moze działać, bo to zaplanowane ludobójstwo, takie zbrodnie się nie przedawniają, Odpowiedzą wszysyc rządzący łącznie z sejmowym motłochem oraz eksperci w imieniu koncernów nakręcając sprzedaż nieprzetestowanego preparatu. Konfederaci powinni złozyć wniosek o natychmiastowe ujawnienie ilu rządowych ekspertów dostaje kasę od koncernów albo dostawalo w przeszłości. Ci pseudo eksperci powinni złozyć takie oświadczenia pod groźba odpowiedzialności karnej.

  3. Rebih mówi

    Wydaje mi się, że szczepionki to tylko drobny element całej układanki, osobisty geszeft dokonany przez polityków przy okazji realizowania narzuconych z góry scenariuszy. Podobną sytuację mieliśmy pół roku temu – w wielu krajach ujawniono korupcję i oszustwa na dostawach sprzętu medycznego. Ale cały koronaszwindel to sprawa zbyt dużego kalibru, żeby można ja wyjaśnić tylko machlojkami na szczepionkach i respiratorach.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.