Konfederacja przeciw paszportom szczepionkowym: „To wejście na ścieżkę chińskiego systemu kontroli obywateli” [WIDEO]

Jacek Wilk, Michał Wawer, Robert Winnicki/ fot. screen
8

Podczas piątkowej (23.04.2021) konferencji prasowej w Sejmie politycy Konfederacji wyrazili stanowczy sprzeciw wobec zapowiedzianego przez Komisję Europejską wprowadzenia paszportów szczepionkowych, które miałyby obwiązywać od 1 czerwca.

ZOBACZ: Sanitarny apartheid coraz bliżej! Państwa UE uzgodniły specyfikacje techniczne paszportów szczepionkowych

Michał Wawer przestrzegł, że kolejnym krokiem po wprowadzeniu paszportów kowidowych, ograniczających możliwość przemieszczania się, będzie zakaz wstępu do restauracji, hoteli, fryzjerów. – Wtedy będzie można zdjąć lockdown, epidemia zostanie pokonana, ale to przecież nie sprawi, że paszporty kowidowe zostaną zlikwidowane. Epidemia nie jest przecież jedynym problemem. Problemem są ludzie niepłacący podatków, albo osoby zadłużone – powiedział Wawer. – Dodajmy zatem do paszportów kowidowych informację, jaki ktoś ma poziom zadłużenia lub zaległości w urzędzie skarbowym – wskazał Wawer. Kolejnym krokiem może być dodanie do paszportów kowidowych informacji o tym, że dana osoba posługuje się tzw. mową nienawiści.

– Ta droga nie musi wyglądać dokładnie w ten sposób. Każdy kolejny punkt nie musi być taki jak zarysowałem. Prawdopodobnie będzie ich więcej. Prawdopodobnie będą jakieś etapy pośrednie. Jedno jest pewne: jeżeli raz damy Unii Europejskiej takie narzędzie, to nie poprzestanie ona tylko na analizie, czy osoby zaszczepione przemieszczają się pomiędzy krajami UE. W momencie, kiedy paszporty kowidowe wejdą w życie, urzędnicy UE natychmiast zaczną myśleć i pracować nad tym, do czego jeszcze można je wykorzystać – podkreślił Wawer. – Odrzućmy paszporty kowidowe – zaapelował.

– Paszporty kowidowe to jeden z kolejnych elementów scentralizowanego systemu unijnej kontroli społecznej, która jest pewną nową forma totalizmu – powiedział poseł Robert Winnicki. – Warto zauważyć, że wiceminister zdrowia, Sławomir Gadomski, podczas posiedzenia senackiej komisji spraw zagranicznych i Unii Europejskiej powiedział tak; „Rząd popiera przyjęcie tego instrumentu i jesteśmy jednoznacznie za wprowadzeniem tych zasad i tym, by te zaświadczenia we wszystkich krajach Unii funkcjonowały” zacytował poseł Konfederacji.

– Mamy poparcie rządu dla wprowadzania mechanizmu, który nie skończy się na paszportach kowidowych. To wyposażenie Unii Europejskiej w kolejną, dodatkową kompetencję śledzenia i nadzorowania każdego obywatela – podkreślił Winnicki. Ostrzegł, że to, co robi dziś Unia Europejska i co popiera rząd Morawieckiego, jest wejściem na ścieżkę budowania systemu kontroli społecznej na wzór chiński.Dlatego trzeba się temu przeciwstawić –  podkreślił Winnicki.

Jacek Wilk wskazał, że paszporty szczepionkowe umożliwią władzy wywieranie presji na obywateli i wymuszanie zachowań, które będą wiązały się z przywilejami. – Jeżeli coś sobie wstrzykniemy do organizmu to mamy przywilej, a jeśli nie, to nie. To jest segregacja prawna. To jest zahaczanie o jakiś dziwaczny apartheid, szczepionkowy w tym przypadku, który oczywiście może pójść dalej – powiedział Wilk. Tej furtki nie wolno otwierać, bo jak się ja już raz otworzy, to stopniowo, krok po kroku, rząd będzie przejmował kontrolę nad naszym ciałem, a my będziemy tylko jakimś jego administratorem, który musi wykonywać polecenia rządu. To jest sprzeczne z zasadami porządku prawnego naszej cywilizacji wskazał.

Źródło cytatów: Konfederacja/Facebook

Zobacz też:

Katarzyna TS: Tylko dla zaszczepionych, czyli ustawy norymberskie wicepremiera Gowina

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Rafał mówi

  Konfederacja musi dobrze stać w sondażach, lepiej niż to oficjalnie podają. Do ofensywy przystąpiła stara ruska onuca i agent razwiedki- JKM. Tym razem odpalił znany już protokół 1% „Nie ma dowodów na to, że Hitler nie wiedział o holokauście”. Nie ma też dowodów na to, że JKM nie jest reptilianinem, albo kryptogejem, nieprawdaż? Człowiek który kontrolował nawet długość lufy i kaliber działa montowany w czołgach miałby nie wiedzieć o planowej eksterminacji Polaków, Cyganów, Żydów…..??? Albo JKM jest idiotą ( a nie jest, idiota nie grałby tak dobrze w brydża czy w szachy) albo specjalnie porusza temat który odbierze głosy Konfederacji – tertium non datur!!! Jako człowiek który spędził lata w UPR i KNP twierdzę że rola JKM w polskiej polityce jest taka sama jak rola kabaretów studenckich w PRL- pozwala kanalizować niezadowolonych i jednocześnie umożliwia infiltrację i kontrolowanie środowiska. Kto chce niech wierzy, kto nie chce niech nie wierzy- ja twierdzę że dopóki Konfederacja nie oczyści się z JKM i Bosaka, dopóty jest tylko listkiem figowym dla Bandy Czworga!!

  1. AntyPO✡PiS mówi

   Poparcie dla Konfederacji rośnie. Dlatego lewacki PiSrael spuśił swoich trolli, aby atakowały liderów Konfederacji. I ty jesteś jednym z nich.

  2. Rafał mówi

   Dziecko, działałem w UPR kiedy Ty jeszcze obesraną koszulę w zębach nosiłeś. Na socjalistów- nieważne czy z PiS czy z UD czy z AWS czy z PO NIGDY nie głosowałem. I śmieszą mnie tacy jak Ty – ślepi zwolennicy sprytnego agenta który od ponad 30 lat niszczy Prawicę w tym kraju. Stawiam dolary przeciw orzechom że Konfederacja bez JKM i Bosaka miałaby nie 7 do 10% poparcia a najmniej 20. A Ty, zanim zaczniesz wymyślać od trolli ludziom którzy więcej od Ciebie widzą i wiedzą rozejrzyj się trochę po świecie i nade wszystko – włącz myślenie!!! Ot, choćby o tym czemu akurat teraz JKM po raz kolejny wyskakuje ( po raz kolejny) z „nie ma dowodu na to, że Hitler wiedział o Holokauście”. Czemu to służy?- bo na pewno zwiększaniu poparcia dla Konfederacji.

  3. verizanus mówi

   Dziadek. JKM już w latach 90 tych podejrzewał niektórych o to, że są agentami. w UPR JKM jest konsekwentnym wolnościowcem i gdyby nie rozbijacka agentura wewnątrz UPR to może historia ruchu wolnościowego w Polsce wyglądałaby zupełnie inaczej. Narodowcy, wolnościowcy razem. Co się nie podoba?

  4. Arek mówi

   @Rafal
   Dolary przeciwko orzechom , powiadzasz…. to co zrobiłeś w w tym UPR bez JKM? Nie było tego „agenta”, zostaliście sieroty niczym stadko bez pasterza. Jaki protokół podpisaliście , nie przypadkiem 0,5 %. Te bajdurzenia o protokole 1% to stare śpiewki nieudaczników , którzy zaistnieli dzięki JKM, a po jego odejściu przestali istniec. Korwin wyciska max z prawicowego elektoratu, mówi prawdę niezależnie od sondaży, płaczow i pląsów TVN czy TVPiS. Żaden prawdziwy prawicowiec nie meczy o procentach, demokracje ma w poważaniu. W którym to kraju tego typu partia na powyżej 5%?

  5. Jan mówi

   Brawo antypopis, dziękujemy za prawdę takich jak ty jest tysiące, trole nie mają szans

  6. Jan mówi

   Rafał ty Judaszu, bój się Boga.

 2. Rebih mówi

  Właśnie dlatego PiS może dążyć do wprowadzenia tych paszportów (choć jak na dziś wydają się one raczej groźbą służącą sterroryzowaniu ludności i zmuszeniu do szczepień). PiS to to tylko prawa pieść neo-marksizmu, ich głównym celem jest budowa „nowego człowieka” (homo sovieticus). Mówią po tym coraz bardziej otwarcie.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.