Konfederacja o obostrzeniach w związku z mutacją Omikron: „Segregacja sanitarna wprowadzana tylnymi drzwiami” [WIDEO]

Robert Winnicki i Artur Dziambor/ fot. screen
3

We wtorek (30.11.2021) posłowie Konfederacji odnieśli się do nowych obostrzeń epidemicznych wprowadzanych przez rząd pod pretekstem pojawienia się nowego wariantu koronawirusa nazwanego Omikron.

ZOBACZ: Zakaz lotów, wydłużona kwarantanna i ograniczenia dla niezaszczepionych. Minister Niedzielski ogłosił nowe restrykcje w związku z mutacją Omikron [WIDEO]

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poseł Artur Dziambor przypomniał niedawną wypowiedź ministra zdrowia Adama Niedzielskiego o tym, że obostrzenia nie przynoszą zmniejszenia liczby zakażeń. – Zawsze uczymy się na błędach. Na pewno wiemy w tej chwili, że restrykcje są mało skutecznym środkiem ograniczenia wzrostu pandemii – mówił Niedzielski w programie „Rozmowa RMF”.

ZOBACZ: Minister Niedzielski przyznaje, że lockdown nie działa: „Wiemy w tej chwili, że restrykcje są mało skutecznym środkiem zapobiegania pandemii” [WIDEO]

Dziambor wskazał, że już po tygodniu rząd wykorzystał pojawienie się nowej mutacji wirusa do tego, żeby zmienić narrację. – Wczoraj na konferencji prasowej minister Niedzielski stwierdził, że jednak obostrzenia będą działały i zostaną wprowadzone nowe pakiety obostrzeń – powiedział poseł Konfederacji.

Dziambor wskazał, że obecnie na kwarantannach przebywa ponad 700 tysięcy osób. – To jest pełzający lockdown, który po prostu nie jest głośno nazwany. Natomiast te wszystkie obostrzenia, które są wprowadzane zaledwie tydzień po tym, jak minister powiedział, że obostrzenia nie działają, pozwalają nam myśleć, że pan minister może powinien odpocząć i odpuścić prowadzenie tego ministerstwa – dodał.

Poseł Grzegorz Braun podkreślił, że wszelkie rozporządzenia rządu, nakładające obostrzenia epidemiczne, są bezprawne. Wskazał, że rząd usiłuje przerzucić na przedsiębiorców odpowiedzialność za egzekwowanie bezprawnych przepisów. – To szczególnie wredne i paskudne dążenie do tego, żeby przedsiębiorcy sami wzięli na siebie obowiązki kapo obozowych, którzy będą trzymać za twarz i zaglądać w papiery swoim bliźnim, swoim podwładnym przez siebie zatrudnionym. To wszystko jest bezprawne, a dodatkowo ma jeszcze walor podłości – podkreślił Braun.

Odnosząc się do wypowiedzi Niedzielskiego, który najpierw publicznie przyznał, że obostrzenia nie działają, a następnie je wprowadził, Braun stwierdził, że minister jest albo „osobą niewypowiedzianie cyniczną”, albo „psychicznie niestabilną”. – Tego niestabilnego psychicznie lub cynicznego człowieka należy jak najszybciej odsunąć od wpływu na polskie życie – podsumował.

Poseł Robert Winnicki nazwał nowe obostrzenia „segregacją sanitarną wprowadzaną tylnymi drzwiami”. Zapowiedział, że Konfederacja będzie walczyć z tym bezprawiem i będzie wspierać obywateli, którzy podejmą taką walkę na drodze sądowej.

Źródło cytatów: Konfederacja/Facebook

Zobacz też:

UWAGA! Adam Małysz odkrył, że szczepionki nie przywróciły normalności: „Jesteśmy zaszczepieni i dalej są testy i wychodzą pozytywne” [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Misiek13 mówi

  Polacy juz najwyszy czas wprowadzic obostrzenia,wobec Niedzielskiego i tego Rzadu.Bo inaczej marny nasz los

 2. MAREK mówi

  LEWICA była i jest totalitarna, tylko ignoranci idą na lep lewackich kłamstw o równości, tolerancji i szacunku do życia człowieka, gdyż proza życia i fakty historyczne pokazują, że terror przemoc nietolerancja, segregacja oraz pogarda dla wolności, własności i życia ludzkiego to jest to, co realizowali i realizują lewacy. Konkludując, głównym cel lewicy jest zdobycie całkowitej bezwzględnej władzy totalitarnej, co wiąże się z likwidacją tych, których lewacy uznają za wrogów lewackich zbrodniczych ideologii.
  Sytuacja jest obecnie bardzo groźna dla ludzkości, gdyż międzynarodówka lewacka połączyła zbrodnicze cele i metody działania NSDAP – Narodowosocjalistyczna Niemiecka Partia Robotników , KPZR – Komunistyczna Partia Związku Radzieckiego oraz KPCh – Komunistyczna Partia Chin i chce je globalnie zrealizować! Pokomunistyczna zdradziecka antypolska banda czworga PIS,PO,PSL, LEWICA realizuje ten globalny plan, co każdy logicznie myślący Polak widzi i czuje na własnej skórze.

 3. Baldwin mówi

  Politykom „pandemia” jest na rękę. Obostrzenia to takie polityczne ćwiczenia i manewry w przymuszaniu obywateli do różnych absurdalnych widzimisię. Niedzielski z rządem niszczy w tym momencie to co Polacy sobie wypracowali w ciągu ostatnich 30 lat. Mało tego, zadłużają nas na następne 100 lat i swoimi „reformami” pozbawiają funduszy z Unii Europejskiej. W kwestii „izby dyscyplinarnej Ziobry” są nieugięci, ale w kwestii pandemii robią to samo co Austria czy Niemcy. Pod bardzo wygodnym pretekstem ochrony życia. Słyszałem o nowym projekcie PiS-u, że każda ciąża będzie rejestrowana, a noworodek kolczykowany. Już wkrótce. Matrix i Orwell w polskim wydaniu.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.