Komisja Norymberga 2.0 ws. NOP po szczepieniach na C19: „Pfizer udowodnił szkodliwość własnego preparatu” [WIDEO]

posiedzenie komisji Norymberga 2.0/ fot. screen
12

W poniedziałek (14.03.2022) odbyło się posiedzenie Parlamentarnego Zespołu ds. Nadużyć i Naruszeń Prawa w związku z COVID-19 (tzw. Komisja Norymberga 2.0). Tematem posiedzenia były niepożądane odczyny poszczepienne występujące po przyjęciu preparatów nazywanych szczepionkami na C19.

Z ponad pięciogodzinnego materiału szczególnie polecam dwa referaty: dra Adama Niezgody na temat badań klinicznych szczepionki przeprowadzonych przez firmę Pfizer (od 12:16:00) oraz dra Piotra Witczaka na temat zaniżania liczby NOP-ów oraz lekceważenia wyników badań pokazujących, że preparaty kowidowe stanowią zagrożenie dla zdrowia i życia (od 14:10:10).

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Opinii publicznej wmawia się, że szczepionki przeciw Covid-19 są najlepiej przebadanym preparatem w dziejach. Jest to oczywista nieprawda. Dr Niezgoda przedstawił nieprawidłowości w procesie badań klinicznych przeprowadzonych przez Pfizera. Drastyczne skrócenie czasu badań, pominięcie modeli zwierzęcych, szybkie wycofanie grupy placebo, nieadekwatny dobór grup do badania, brak badań dla ozdrowieńców i kobiet w ciąży, brak porównania odporności naturalnej i poszczepiennej, manipulacja danymi poprzez pomieszanie danych dla grupy dorosłych i dzieci dyskwalifikują to badanie z naukowego punktu widzenia. Jednocześnie wyniki badania dowodzą, że preparat nie powinien zostać dopuszczony do użytku. – Pfizer udowodnił szkodliwość własnego produktu – podsumował dr Niezgoda.

Dr Piotr Witczak wykazał, że zgłaszanie NOP po szczepionkach na C19 to fikcja. Najgorzej wygląda to w Polsce. Podczas gdy wskaźnik zgłaszalności NOP w Holandii wynosi ponad 700 na 100 tys. szczepień, w Polsce jest to zaledwie 15. Średnia dla UE wynosi 127.

Od momentu rozpoczęcia akcji szczepień przeciw C19 nastąpił gwałtowny wzrost zgonów po szczepieniu zgłaszanych do amerykańskiej bazy VAERS. Jest to wzrost o ok. 3500%! Z danych przedstawionych przez amerykańskie wojsko wynika, że w 2021 roku nastąpił niespotykany wcześniej wzrost liczby chorób onkologicznych.

Wyniki są alarmujące i nie powinny być ignorowane. Ale rządom, które wydały miliardy na te specyfiki i zachęcały, a nawet przymuszały swoich obywateli do ich przyjmowania, zależy na tym, aby opinia publiczna pozostała nieświadoma zagrożenia. Dlatego wyniki badań wskazujących na zagrożenie ze strony szczepionek kowidowych są dyskredytowane, a badacze atakowani za ich publikację.

Najgorszą zbrodnią jest nakłanianie do szczepienia dzieci i młodzieży. W tej grupie ryzyko przewyższa korzyści i są już na to dowody, ale nawet w obliczu poszczepiennej śmierci dzieci jesteśmy fałszywie zapewniani przez decydentów, że szczepionki są bezpieczne i skuteczne.

Wniosek z obu prezentacji jest oczywisty: NALEŻY NATYCHMIAST WSTRZYMAĆ NARODOWY PROGRAM SZCZEPIEŃ PRZECIW C19.

Źródło informacji: sejm.gov.pl

Zobacz też:

Czy uda się wyjść z kowidowej psychozy? Katarzyna Treter-Sierpińska w EmisjaTV [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Głos mówi

  Może nie bezpośrednio na temat, ale dotyczy tych samych ośrodków władzy. Przemówienia najbliższego doradcy K. Schwaba o tym, czego się nie udało dokonać Gestapo czy KGB uda się teraz rządom na świecie. Zmienianie woli i uczuć milionów ludzi na zawołanie psychopatów.
  Można to znależć na kanale:
  banned. video (po wpisaniu) Yuval Noah Harari | Klaus Schwab Advisor „Humans Are Hackable Animals” & „Free Will Is Over.”

 2. Ewa-Maria mówi

  Wojna, wojną ale proszę nie odpuszczajcie tym psychopatom. Niech czują że nie są bezkarni. Teraz dołączyć do tego problem ukraiński. A problem będzie bardzo duży. Na razie jest hura optymizm, ale gdy emocje opadną będzie tragedia. Już da się słyszeć o wygórowanych wymaganiach naszych 'gości’

 3. Głos mówi

  Również tam znajdziemy wywiad z dr. Francis Boyle, w którym wiele info o kowidzie. Miejmy na uwadze, że kowid to nie tylko szczepienia, ale przede wszystkim wywołanie zarazy:
  banned.video
  Exclusive: Biological Weapons Expert Exposes Labs In Ukraine And China Run By U.S. Government

 4. Maksio mówi

  „Najgorszą zbrodnią jest nakłanianie do szczepienia dzieci i młodzieży. W tej grupie ryzyko przewyższa korzyści i są już na to dowody, ale nawet w obliczu poszczepiennej śmierci dzieci jesteśmy fałszywie zapewniani przez decydentów, że szczepionki są bezpieczne i skuteczne”.
  🙂 Jakbym ja, Maksio, czytał wytyczne Josepha Goebbelsa. Przestańcie pieprzyć! W sobotę kurwa, jest św. Józefa, znaczy 19 marca.

 5. Maksymilian mówi

  Zaszczepiłem się kurwa, i tyle. Nikogo nie namawiam. Pierdolenia o odczynach poszczepiennych jest podobne do piekła po śmierci. Kurwa jego mać. Meksyk kurwa, czy Polska? Spierdalajcie z filozofią i załatwcie odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu! Kurwa! Wprawo. Pl. Albo walicie w chuja albo pomagacie ludziom! Ja się zaszczepiłem. Ale na mój rozum, jak ktoś mówi, że szczepionki niedobre, to kurwa, ewentualnie chcę od WPRAWO. Pl jakiejś kasy od tej krosty na dupie. Masakra 👍😁

 6. Polak5632 mówi

  @Maksymilian – Twoja lemparciarska wypowiedź świadczy że Ci zaszkodziło.Nie rzucaj się. Nikt tu nie zabrania się szczepić nawet benzyną czy fenolem. Nie bluzgaj. Norynberga pajacu dotyczy tych ludzi którzy pod wpływem psychozy nie byli leczeni i umarli. Skąd biorą się tacy bluzacze. Swoją drogą jeśli masz gówno wszczepione to nie oznacza że musisz umrzeć nazajutrz .Może to być po kilku latach. Odszkodowania sobie żądaj od gansterki farmaceutycznej a nie od „W prawo. pl ” Ehhh…

 7. Krzysztof mówi

  Stul pysk , chamie idioto i kretynie. Masz co chciałes . Wypir…aj.

 8. Wannda mówi

  Maksymilian, tak ci się porobiło po 'szczepieniu’ czy zawsze taki byłeś?

 9. MAREK mówi

  Dwa lata odmawiano pomocy medycznej chorym i potrzebującym Polakom, prowadzono niebezpieczny eksperyment genetyczny, fałszywy sanitaryzm i terror, uderzono w zdrowie i życie dzieci i młodzieży!!! Systemowo i zgodnie z nieludzkimi procedurami doprowadzono do śmierci ponad 200 000 Polaków!!! Najwyższa liczba zgonów tzw. nadmiarowych w Europie!!! Polska 68,9%!!! a Szwecja 4,4%. Niszczenie Narodu Polskiego obecnie wkroczyło w kolejną fazę.

 10. MAREK mówi

  Każdy powinien wysłuchać tych wypowiedzi dostępnych na STRONIE PSNLIN :

  Prof. Christian Perronne w Parlamencie Luxemburga o szczepionkach przeciw Covid-19 i pandemii

  TE SZCZEPIONKI TO TRUCIZNA! Jestem im całkowicie przeciwny – powiedział prof. Luc Montagnier noblista w dziedzinie medycyny.

 11. Jola mówi

  Tytuł jak w wyborczej albo jak w onet.pl
  „Komisja Norymberga 2.0 ws. NOP po szczepieniach na C19:
  „Pfizer udowodnił szkodliwość własnego preparatu”

  Proszę o wskazanie, w którym miejscu pani przytacza te dowody?
  albo cokolwiek oprócz:
  *** – podsumował dr Niezgoda.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.