Czy uda się wyjść z kowidowej psychozy? Katarzyna Treter-Sierpińska w EmisjaTV [WIDEO]

Katarzyna Treter-Sierpińska/ fot. screen
4

W czwartek (17.02.2022) byłam gościem Piotra Korczarowskiego w EmisjaTV. Tematem rozmowy był „początek końca pandemii” ogłoszony przez ministra zdrowia Adama Niedzielskiego. Czy oznacza to koniec tzw. walki z pandemią i powrót do normalności?

Łatwo było zacząć, ale teraz wyjść z tego nie będzie łatwo, nawet jeżeli rządy będą chciały z tego wychodzić. Bo są te „małe Hitlerki” i już się zaczyna krzyk: „Niedzielski powiedział, że to początek końca pandemii. Ty morderco, nie będziesz teraz walczył z koronawirusem?”. Przecież to była pierwsza reakcja na tę jego wypowiedź. Ja z kolei dopiero jak zobaczę, to uwierzę. Na razie bardzo ważna rzecz, która została zrobiona, to została zniesiona kwarantanna z kontaktu. I super. Została skrócona izolacja i kwarantanna dla rodzin. Ok. Ale jeżeli nie zostanie zakazane masowe testowanie, to my z tego nigdy nie wyjdziemy. Najważniejszą rzeczą, która jest do zrobienia, jest otwarcie służby zdrowia, a jeżeli każdego przyjmowanego do szpitala testuje się po trzy, cztery razy, aż się go wytestuje na plus, żeby go wrzucić na oddział kowidowy, chociaż on nie ma żadnego kowida, nie ma żadnych objawów, to ludzie będą dalej umierać – powiedziałam.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wskazałam też na wprowadzony przez Niedzielskiego obowiązek szczepień dla personelu placówek medycznych, który ma wejść w życie 1 marca, a który doprowadzi do pogłębienia paraliżu służby zdrowia. Ten obowiązek nie ma żadnego uzasadnienia medycznego, ponieważ zaszczepieni również zarażają, a szczepionki nie działają na wariant Omikron, który odpowiada już za prawie 100% zakażeń. Ogłaszanie, że mamy „początek końca pandemii” i jednoczesne wprowadzanie obowiązku szczepień to absurd!

Mówiłam też o pandemicznym przekazie propagandowym, który uruchomił w ludziach nie tylko irracjonalny, paniczny strach, ale też wyzwolił w nich agresję skierowaną przeciw osobom kwestionującym oficjalną narrację i metody walki z pandemią. Skala kowidowej psychozy jest tak ogromna, że wiele osób może już z niej nie wyjść. I nie dotyczy to tylko jednostek. Obecnie całe społeczeństwo funkcjonuje w stanie psychozy porównywalnej do sytuacji występującej w czasie wojny. Trzeba to natychmiast skończyć i zacząć wyprowadzać ludzi z psychozy. Ale pandemiczni zamordyści tego nie robią, tylko bawią się w odkręcanie i dokręcanie śruby. I dlatego moja preferencja wyborcza to: Wszyscy pandemiści WON!

Rozmawialiśmy też o powstającym międzynarodowym traktacie antypandemicznym, o kanadyjskim Konwoju Wolności i o przyklepanym przez TSUE unijnym mechanizmie „pieniądze za praworządność’. Serdecznie zapraszam do oglądania. Zapraszam też do sklepu internetowego na wPrawo.pl, gdzie możecie kupić moją książkę „Kowidowe getta”. Wystarczy kliknąć TUTAJ.

Zobacz też:

Należy natychmiast znieść nakaz izolacji i kwarantanny! Katarzyna Treter-Sierpińska w CEPolska [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Mmm mówi

  Dwie rzeczy trzeba zrobić aby wyjść z tej psychozy:
  1. Przestać testować;
  2. Zamordować santaklausaszwaba. ( chętnie się zrzucę).

 2. Ewa-Maria mówi

  Ja uważam że to się nigdy nie skończy. Jeżeli odpuszczą covidowi to wymyślą coś innego. Tu chodzi aby ludzi trzymać w ryzach i strachu. ’ Rządy terroru są najbardziej ekonomicznym sposobem na osiągnięcie szybkiego poddania się’ To jeden z 25- punktowego planu ustanowienia Nowego Porządku Świata, rewizji i modernizacji nowoczesnego społeczeństwa. To wszystko do zapoznania się na stronie Klubu Inteligencji Polskiej.

 3. Jolanta mówi

  Dokładnie tak, to jedyne chyba wyjście.

 4. Ewa-Maria mówi

  Przed chwilą skończyłam wysłuchania opowieści Youtubera z jego pobytu w szpitalu. To o czym mówił wprost jest nie do uwierzenia . Włosy jeżą się na karku . Nie uwierzyłabym w to, gdybym tego na żywo nie odsłuchała. Tu powinien prokurator wkroczyć . Polecam w/w stronę do wysłuchania.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.