Komentarz Jacka Międlara: Oficjalne wyniki wyborów. Czy Braun powinien pójść sam? Nóż w plecy Korwina [WIDEO]

Krzysztof Bosak i Janusz Korwin-Mikke
12

Znamy oficjalne wyniki wyborów parlamentarnych 2023: PiS – 35,38, KO – 30,70, Trzecia Droga – 14,40, Lewica – 8,61, Konfederacja – 7,16, Bezpartyjni Samorządowcy – 1,86 proc. – Oznacza to, że wielkimi krokami zbliżają się przedterminowe wybory – już wczoraj komentował sprawę Jacek Międlar.

W najnowszym nagraniu Jacek Międlar komentuje okoliczności w jakich znalazła się Konfederacja, a zwłaszcza Grzegorz Braun i Janusz Korwin-Mikke. Tłumaczy także co czeka nas w najbliższych miesiącach, oraz czy KO, Lewica i Trzecia Droga będą w stanie zbudować stabilny rząd.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wspieraj działalność Jacka Międlara:

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Przeczytaj także:

Bosak, Mentzen – wyWiplerzać!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Normalny mówi

  Zobaczymy który nurt przeważy w Konfederacji. Jeśli nurt libertyński to Korona powinna niezwłocznie zawiązać alians z PJJ, która osiągnęła wcale niezły wynik jak na partię nieznaną ogółowi społeczeństwa, a o której istnieniu ja sam dowiedziałem się dopiero przy samym końcu kampanii. Katolicy czekają na partię, która nie tylko w teorii, ale i w praktyce musi opierać się na wartościach katolickich.

 2. W K mówi

  Korwin Mikke jest o tyle lepszy od posła Bosaka, że nikogo nie udaje. Poseł Bosak udaje polskiego narodowca. Na szczęście w minionych 3 latach pokazał swoją, prawdziwą twarz, jak wielu i choćby się teraz klamkował, już wiadomo, kto jest kim.

 3. Marcin Malik mówi

  @Normalny
  Katolicyzm ma swoje dobre strony ale w wielu kwestiach zrobił Polakom krzywdę. 'Nadstawienie drugiego policzka, modlenie się za swoich wrogów, mycie stóp instruzom i gwałcicielom’.
  Jezus był socjalistą: 'bogatemu ciężko będzie wejść do królestwa niebieskiego chyba że odda wszystko ubogim’. Czyli ktoś kto pracuje, myśli i inwestuje ma oddać wszystko pijakom, pasożytom, Cyganom?
  Jezus dotknął chłopca który miał atak padaczkki i wygnał Szatana. Ale ciemnota.

 4. Normalny mówi

  Ciemno dla ciemnoty będzie dopiero w piekle i to na całą wieczność dla wszystkich, którzy mogli, a nie uwierzyli w Pana Jezusa Chrystusa . Katolicyzm nie zrobił Polakom czy innym nacjom żadnej krzywdy, bo nawracanie w celu zbawienia wiecznego to same Dobro.

 5. Martin mówi

  Polscy wyborcy to niewolnicy Brukselskich mediow.Wybraliscie furtke dla pastowanych gwalcicieli,antyrodzinnego LGBT nic nie warte elektryczne samochodziki,niewolnicze stawki pracy,.
  POWROT RUDEGO ZDRAJCY.
  Brawo puste Barany….Howgh

 6. wojtek mówi

  Konfederacja szykowała się do koalicji z żydopisem. Ale coś nie wyszło…

 7. Marian mówi

  Prymas STEFAN WYSZYNSKI 1976 r. „Nie oglądajmy się na wszystkie strony. Nie chciejmy żywić całego świata, nie chciejmy ratować wszystkich. Chciejmy patrzeć w ziemię ojczystą, na której wspierając się, patrzymy ku niebu. Chciejmy pomagać naszym polskim braciom, żywić polskie dzieci, służyć im i tutaj przede wszystkim wypełniać swoje zadanie – aby nie ulec pokusie „zbawiania świata” kosztem własnej ojczyzny” !!! Przypomina mi się tak wspaniale przedstawiony w powieści Gołubiewa „Bolesław Chrobry” i Parnickiego „Srebrne orły” fragment. Oto cesarz Otto III kusi Bolesława Chrobrego, czyni go patrycjuszem rzymskim i chce go ściągnąć do Rzymu. Ale król nie dał się wyciągnąć z Polski, z ubogiego Gniezna, na forum rzymskie. Został w swoim kraju, bo był przekonany, że jego zadanie jest tutaj. Naprzód umocnić musi swoją ojczyznę, a gdy to zrobi, pomyśli o innych, o sąsiadach. Niestety, u nas dzieje się trochę inaczej – „zbawia” się cały świat, kosztem Polski. To jest zakłócenie ładu społecznego, które musi być co tchu naprawione, jeżeli nasza Ojczyzna ma przetrwać w pokoju, w zgodnym współżyciu i współpracy, jeżeli ma osiągać upragniony ład gospodarczy. Nieszczęściem jest zajmowanie się całym światem kosztem własnej Ojczyzny.”

  Koscioly naleza i sa wlasnoscia nasza, NARODU POLSKIEGO. Proboszcz/ksieza sa tylko tymczasowymi KUSTOSZAMI- PRACOWNIKAMI … kazdego Kosciola- Parafii. Naszym obaowizkiem ( parafian) jest monitorowanie pracy ksiezy, ktorzy służa P. BOGU i nam Parafianom. Musimy ochranic nasze koscioly, pomagac proboszczowi, ochraniac go i prostowac gdy ksieza bladza lub podejmuja zle decyzje, upominac lub w ostateczności wyrzucic!!! Polacy zapamietajcie -KOŚCIOŁY SA WŁASNOŚCIĄ N A S Z A, NARODU POLSKIEGO -POLAKÓW. Kosciol to my Parafianie, Rada Koscielna, Ksieza i Proboszcz, dlatego musimy postępować zgodnie z Prawami samego Pana Boga. My chroniąc Kosciol i Ksiezy wykonujemy wspólne dobro dla ludu polskiego, PANA BOGA i POLSKI!!
  Jesli znechamy tego, popelnniamy grzech–my parfianie, ze nie dopilnowalismy pracownika – Ksiedza… ktory jest tylko człowiekiem i moze popelniac błedy ale to my prafianie mamy go ochraniac i prsotowac jJego czyny jesli zle postepuje!!!

 8. Wladca mówi

  W jezyku niemieckim jest Slow „Schweinhund“ Pasuje to do tych Polakow,ktorzy oburzaja sie na niedotrzymywanie orientiert wyborczych i zalacych sie na ciezki los w ogole.Porownajmy:demokratyczny kraj lezacy na Ropie naftowej -Wenezuela i Monarchia ,np.Kuwejt,Dubaj etc. Gdzie sie ludziom lepiej zyje ,he?Grzegorz Braun i Korwin ,to podobno monarchisci,a Czemu Zebrza o glosy do sejmu rp?Schweinhunde:Schwein czyli swinia Sama babrze sie w gownie a Hund (pies,)zawsze zzera swoje wymioty i do nich powraca,jak glupiec do swojej glupoty.„Sam tego chciales Grzegorzu Dyndalo“(za S. Michalkiewicz ),to co sie dziwicie,wy polskie Schweinehunde !!!

 9. Flex mówi

  Czytając między wierszami i obserwując przywrócenie już ostrej propagandy w TVPISinfo podejrzewam, że Konfederację jak i pozostałe ugrupowania niePISowskie czeka teraz test wierności ich posłów. PIS widzi, że nawet oddając max władzy, nie przyciągnie żadnego znaczącego koalicjanta do większości. Natomiast mając jeszcze wciąż władzę będzie próbował pojedynczo kupić brakujących do większości 37 posłów/głosów nie patrząc z jakiej partii, tylko na potrzeby ich i rodzin – posady zarobić – się nie narobić w SSSP dla skaperowanych czy ich żon, dzieci albo szwagrów mogą skusić wielu. Szczególnie debiutantów na dorobku. Oczywiście może to rodzić niezadowolenie w szeregach PIS ( obcy dostają, a my nie), ale jaki problem zwiększyć liczbę dyrektorów u Obajtka, czy podsekretarzy stanu.

 10. anonim mówi

  Wyniki wyborów były z góry do przewidzenia, patrząc na dokonania ojców chrzestnych republiki okrągłego stołu. Parch cyrankiewicz powiedział kiedyś: ,,raz zdobytej władzy nie oddamy nigdy..”. Spektakl zmodyfikowanych komuchów, czyli pseudowalka polityczna po i pis z przystawkami. W normalnym kraju dwie zwaśnine partie rozdziela ,,kordon sanitarny” tzw. centrum, czyli ani lewica ani prawica. Tutaj nie mogło być inaczej musiała być to partia z certyfikatem koszerności magdalenkowej, czyli pod kontrolka tajnych służb i loż i organizacji bankowych i rejtingowych. Naturalnie mogłabyć to Konfederacja, ale jest to partia która jest belką w oku tych koszernych. Zarówno kliksztajn-kaczor jak i folksdojcz-tfffusk ostro atakowałay Konfederacje. Ten pierwszy bo mu nogi wyrastaja z żydokomuny, a temu drugiemu z deutchland. Mamy znowu sytuację jak na wahadle, gdie na górze jest stronnictwo prusko-ruskie, a na dole syjonoanglosaskie. Polskiego stronnictwa nie widać.

 11. anonim mówi

  Nie wierzę w ten teatr demokracji i że kartki do głosowania w ręku to moc sprawcza demokracji. Gdyby Polacy zechcieli wybrać stronnictwo polskie, to okazałoby się że bomby podłożono we wszystkich lokalach wyborczych, albo podczas liczenia głosów zgasło swiatło. Polska kolonia chłopsko-robotnicza zarejestrowana przez rockeffererów na wall street nie może być zarządzana przez tubylczą ludność.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.