Komedia! PiS apeluje do opozycji o podjęcie rozmów nt. ponadpartyjnego projektu ustawy segregacyjnej [WIDEO]

marszałek Elżbieta Witek/ fot. screen
9

W poniedziałek (22.11.2021) marszałek Sejmu Elżbieta Witek zaapelowała do wszystkich klubów i kół poselskich o przeprowadzenie w środę rozmów na temat wspólnego projektu ustawy segregacyjnej. Witek poinformowała, że projekt PiS w tej sprawie, przedstawiony 17 listopada przez posła Czesława Hoca, spotkał się z ogromną krytyką i nie trafił do laski marszałkowskiej.

ZOBACZ: PILNE! Posłowie PiS składają projekt ustawy wprowadzającej segregację sanitarną w miejscu pracy

Postaw mi kawę na buycoffee.to

ZOBACZ: Artur Dziambor na konferencji prasowej posłów PiS: „Chcecie wprowadzić obrzydliwą segregację sanitarną” [WIDEO]

ZOBACZ: Konfederacja o segregacyjnej ustawie PiS: „Bezprawie i podżeganie do przestępstwa” [WIDEO]

Globkurier [CPS] PL

Jak widać, projekt ustawy zaprezentowany przez posła Hoca nie ma wystarczającego poparcia w Zjednoczonej Prawicy. Nie ma chętnych, żeby kłaść głowę pod polityczny topór popierając segregację sanitarną, która jest nieuzasadniona medycznie i której większość Polaków nie chce. Ten, kto weźmie na siebie odpowiedzialność za wprowadzenie tej segregacji, może – z dużym prawdopodobieństwem – pożegnać się z obecnością w parlamencie w następnej kadencji.

Do kierownictwa PiS-u chyba w końcu dotarło, że wdrażając sanitarny terror uderzają we własny elektorat. Po burzy w mediach społecznościowych projekt posła Hoca nie został złożony w Sejmie, a marszałek Witek szuka sposobu na wciągnięcie wszystkich ugrupowań parlamentarnych w tworzenie przepisów segregacyjnych, których ewentualne przyjęcie będzie miało bardzo poważne konsekwencje polityczne. Dlatego trzeba odegrać komedię, żeby potem móc nawzajem obwiniać się o to, przez kogo segregacja sanitarna weszła lub nie weszła w życie.

Z wypowiedzi marszałek Witek wynika jednoznacznie, że PiS zwyczajnie boi się wprowadzić sanitarny apartheid. I bardzo dobrze!

Źródło informacji: Sejm RP/YouTube

Zobacz też:

Irlandia: 93% zaszczepionych, a liczba zakażeń gwałtownie rośnie. Rząd wprowadza częściowy lockdown

 

 

 

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Misiek13 mówi

  Gdzie gnebi sie Narod,tam lewactwo glosuje za.Zdejmi ta szmate,bo na imprezach jestescie bez szmat,a przed kamerami robicie cyrk

 2. Buran mówi

  Pani Zorro, a może zamiast jednej hulajnogi elektrycznej, dawać zaszprycowanym dwie hulajnogi?

 3. światowy trend mówi

  Witek należy do pożytecznych ydiotek rozwalających instytucję, którą kierują.

 4. anonim mówi

  Wiedzą, że ta tzw. opozycja to farbowane listy z tej samej nory okragłego stołu. To ta sama polakożercza agentura wpływu: żydowska, pruska i ruska. Jedynie Konfederacja powie im NIE!

 5. Boguslaw mówi

  Bedziesz wisiec, krowo! Nie jestes kobieta, tylko demonem!
  I beda dzikie psy rozszarpywac na ulicy twoje scierwo, chazarska kanalio!

 6. Tomasz mówi

  Wprowadzenie takich przepisów odnośnie segregacji sanitarnej to gwóźdź do trumny dla polityków za tym durnym pomysłem głosujących!

 7. Shadow mówi

  Oni wszyscy bez względu na przynależność partyjną, mają sobie zdawać sprawę, że zostaną rozszarpani przez opinię publiczną, za głosowanie na segregację sanitarną. Ze sprzedajnymi, tępymi bydlakami nie powinno się cackać.

 8. KAM mówi

  jak ja się cieszę, że oni w maskach popierdalają , szybciej ich zdrowie pozamiata, a raczej jego brak

 9. Piotr mówi

  Ostatni gwóźdź do trumny Zjednoczonej Prawicy. Działania wprew konstytucji,wbrew poprzednim deklaracjom rządowym o pełnej dobrowolności szczepień, ,wbrew naukowym dowodom nieskuteczności szczepień, wbrew procedurom leczniczym ,wbrew przysiędze Hipokratesa. Po pierwsze nie szkodzić.Jest to wyjątkowy i prosty sposób straty wizurenkowej,straty zaufania społecznego,utraty wiarygodnosci. Po takim zagraniu głosów mojej rodziny już nigdy nie dostaną!!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.