Konfederacja o segregacyjnej ustawie PiS: „Bezprawie i podżeganie do przestępstwa” [WIDEO]

Grzegorz Braun i Robert Winnicki/ fot. screen
8

Podczas czwartkowej (18.11.2021) konferencji prasowej w Sejmie politycy Konfederacji odnieśli się do projektu ustawy Prawa i Sprawiedliwości wprowadzającej segregację sanitarną w miejscu pracy. Złożenie projektu zapowiedział w środę poseł PiS Czesław Hoc.

ZOBACZ: Posłowie PiS składają projekt ustawy wprowadzającej segregację sanitarną w miejscu pracy

– Posłowie PiS postanowili ruszyć na pomoc ministrowi Niedzielskiemu, którego ustawa nie może zyskać statusu rządowej dlatego, że rząd boi się spadku notowań ze względu na segregacje sanitarną – powiedział poseł Robert Winnicki. – Polacy nie chcą segregacji sanitarnej. Rządzący o tym wiedzą. W związku z tym wczoraj wpadli na pomysł, że nie za pomocą rządowej inicjatywy ustawodawczej, ale za pomocą projektu poselskiego, a więc takiego, który zyska poparcie posłów PiS-u i przy głosach PiS-u, ale prawdopodobnie też Platformy Obywatelskiej i Lewicy, przepchną segregację sanitarną przez polski parlament – wyjaśnił.

Winnicki podkreślił, że segregacja sanitarna nie tylko jest bezprawna, ale – jak pokazuje przykład najlepiej wszczepionych krajów europejskich – po prostu nie działa.

ZOBACZ: Irlandia: 93% zaszczepionych, a liczba zakażeń gwałtownie rośnie. Rząd wprowadza częściowy lockdown

ZOBACZ: Im więcej zaszczepionych, tym więcej zakażonych! Rekordowa liczba zakażeń w najlepiej wyszczepionym regionie Belgii

Poseł Grzegorz Braun przypomniał, że wszystkie kowidowe przepisy wprowadzane przez rządzących są bezprawne. – Sam zamiar wprowadzania takich bezprawnych rozwiązań, niezależnie od tego, czy na świstkach kolejnych rozporządzeń, czy też nawet z pozorami powagi legislacyjnej w kształcie ustawy, to wszystko było, jest i będzie nielegalne, bo niekonstytucyjne – podkreślił.

Braun wskazał, że projekt ustawy wskazuje na „zamiar łamania co najmniej kilku ustaw”. Chodzi o ustawę o ochronie danych osobowych, ustawę o zawodzie lekarza, ustawę o prawach pacjenta. Projekt stoi też w sprzeczności z zapisami konstytucji. – Najwyraźniej nie jest to oczywiste dla tej, coraz bardziej pogrążającej się w barbarzyństwie, nawigującej w kierunku antycywilizacji, elity politycznej, którą w tym parlamencie niesławnie reprezentuje zjednoczona koalicja kowidowa: lewica z lewej i lewica z prawej strony. Tylko Konfederacja temu się przeciwstawia – podkreślił i przypomniał o projekcie ustawy „Stop Segregacji Sanitarnej”, który trafił do sejmowej zamrażarki.

Braun zwrócił się też z apelem do firmującego ustawę segregacyjną posła Hoca, żeby „przestrzegał prawa, a nie podżegał do jego łamania”: To, co Pan robi niewątpliwie nasuwa podejrzenie o możliwości popełnienia przestępstwa polegającego na podżeganiu do przestępstwa, które określone byłoby jako łamanie prawa we wskazanych tutaj artykułach, przekraczanie uprawnień, a ze strony innych osób niedopełnianie obowiązków.

Źródło cytatów: Konfederacja/Facebook

Zobacz też:

Artur Dziambor na konferencji prasowej posłów PiS: „Chcecie wprowadzić obrzydliwą segregację sanitarną” [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Misiek13 mówi

  Brawo Panie Braun,ci zdrajcy mysla ze,Zydzi ich przyjma w razie ucieczki z Poski.Mysle ze nikt w Polsce nie bedzie za nimi plakal

 2. anonim mówi

  To zrozumiale ze polskojezyczna agentura pod kontrola mossadu, zwana pis to najgorsze polakozercze mendy polityczne. Od czasu kiedy umiescilina stolku premiera bankstera pinokio, wszystko co robili i robia to szkody w szkolnictwie, energetyce, rolnictwie, kulturze a nawet w sporcie. Mydla oczy nierobom przekupstwami danin i opowiadanim bajek. Kazdy rozsadny Polak widzi co te bydlaki wyprawiaja do spolki z tzw. opozycja czyli agentura szwabska i ruska.

 3. Tomasz mówi

  Jeśli PIS to uchwali to będzie dla nich gwóźdź do trumy!

 4. MMM mówi

  Wczoraj tylko zmarło ponad 400 ludzi. W przeważającej mierze ludzie, którzy się nie szczepili. Macie ich śmierć na sumieniu. świrusie Braun i wy redaktorzy-manipulatorzy, a także każdy kretyn wypisujący w sieci głupoty bzdury o szczepieniach.

 5. Legionista mówi

  @Misiek13

  Braunowi brawo bijesz, temu rosyjskiemu sługusowi, który po Moskwie z agentem rosyjskim sobie fotki robił i który poręczył za kacapa Jabłonowskiego? To ty Miszka13 jesteś, a nie żaden Misiek.

 6. Shadow mówi

  @ MMM- szczep się po tysiąckroć i odpie….l się od normalnych. w Polsce codziennie umiera ok. 1500 osób, a te czterysta to manipulacja i kłamstwo. No ale do kretynów i tak się nie dotrze. Na słowo covid gotowi ses..ć się w gacie.

 7. kris mówi

  a skąd taką czerpiesz wiedzę,że 400 niezaszczepionych ? :))) Zdaj sobie mały człowieku sprawe z faktu,że w Warszawie na MSWiA na kovidowym lezy 99% osób niezaszczepionych..tak i owszem,ale..TRZECIĄ dawką !!! Tego w TV już nie powiedzieli…pogadaj, jedx do szpitala i zaczep jakiegos lekarza,albo pielęgniarke, to ci chłopie kopara do Ziemi opadnie…taka prawde w TV podają. Prawda taka,że 99% cięzkich przypadków, to niezaszczepieni trzecią lub druga dawka,ale już po jednej lub dwóch. Niezaszczepieni praktycznie nie chorują,ale niestety od zaszczepionych się zarażają innym syfem…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.