Kolejny festiwal chamstwa w wykonaniu prof. Simona. Obraża Polaków i twierdzi, że ten kto zarazi powinien być „oskarżony o usiłowanie zabójstwa”

prof. Krzysztof Simon/ fot. screen
19

Obawiam się, że nikt nie zdecyduje się na wprowadzenie obowiązkowych szczepień. W związku z tym w miejscach, gdzie jest najmniejszy odsetek zaszczepionych, pozostaje tylko przygotować się na jesień – w rozmowie z WP ABC Zdrowie mówi prof. Krzysztof Simon, dolnośląski konsultant w dziedzinie chorób zakaźnych i doradca premiera Mateusza Morawieckiego ds. walki z Covid-19. – Trzeba wzmocnić szpitale na tym terytorium i niestety, mówiąc brutalnie, wzmocnić również zakłady pogrzebowe i obsadę księży, bo trzeba będzie tych ludzi chować – ostrzega Simon i wskazuje, że w kwestii szczepień w Polsce panuje największa „ciemnota”, a zakażających należy oskarżyć o usiłowanie zabójstwa.

Prof. Simon znany jest z dawania upustu emocjom podczas udzielania wywiadów i mieszania z błotem wszystkich tych, którzy kwestionują jego stanowisko w zakresie sposobów walki z koronawirusem. W ostatnich miesiącach miliony Polaków zwyzywał od „szkodników społecznych”, „idiotów” i na oczach wszystkich łamał kodeks etyki lekarskiej. Teraz uważa, że „ciemnota” jest na całym świecie, ale najgorzej jest w Polsce.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jest epidemia, mamy ciężko chorych pacjentów, ale zamiast się zjednoczyć ponad podziałami, to wszystko jest kwestionowane. Proszę mi powiedzieć, w czyjej chorej głowie lęgną się mikrochipy? Dlaczego wymyśla się nieznanych amerykańskich autorów, nieznane uniwersytety, kwestionujące nawet testy wykrywające koronawirusa. Ta ciemnota jest na całym świecie, ale najgorzej w Europie wygląda sytuacja w Bułgarii, na Cyprze i w Polsce – uważa medyk i przekonuje, że osoby, które świadomie narażają innych na zakażenie, powinny ponieść konsekwencje. – Jeżeli taka osoba kogoś zarazi, powinna być oskarżona o usiłowanie zabójstwa albo ponieść karę. U nas niestety nie ma konsekwencji, a w wielu krajach są takie regulacje – przekonuje.

Pytany o tzw. czwartą falę, którą już początkiem lipca zapowiedział minister zdrowia Adam Niedzielski, proponuje wprowadzenie „radykalnych metod”, nie wykluczając „przymusu szczepień”.
– Jestem zwolennikiem absolutnie radykalnych metod. Skoro mamy działać prospołecznie i ochronić społeczeństwo, to grupy, które są najbardziej narażone na ciężki przebieg choroby albo mogą przenosić zakażenie na tych, którzy nie mogli się zaszczepić, powinny mieć przymusowe szczepienia – proponuje prof. Simon.

I pomyśleć, że jeszcze u początku tzw. pandemii Simon mówił: Zachowajmy normalność i spokój. Koronawirusy są wszędzie obecne w całym świecie. Są odpowiedzialne za chorobę przeziębieniową, także u Państwa i u mnie i nikt jakoś specjalnie nie umarł. Na pewno umiera się u starszych ludzi z powikłaniami na grypę i jeszcze inne schorzenia. Droga szerzenia jest podobna. Epidemia wybuchła szczególnie agresywnym szczepem w Chinach i w okolicach. Prawdopodobnie ten nie miał kontaktu z ludźmi i dlatego jest niebezpieczny. Śmiertelność nie jest taka duża jak w SARS do około 2-3%. Umierają ludzie starsi, kobiety w ciąży, obciążeni chorobami. W Europie i świecie poza Chinami nikt nie umarł jako taki. Szerzy się drogą kropelkową, a nie drogą brudnych rąk, jak wszystkie tego rodzaju schorzenia. Trzeba rozdzielić podstawową rzecz. Jesteśmy zaskoczeni, przerażeni i zdominowani przez pacjentów ewentualnie chorych, bo to są oddziały zakaźne, gdzie są hospitalizowani. Problemem jest medialne przekazywanie i straszenie społeczeństwa, co powoduje, że zgłaszają się ludzie zupełnie zdrowi, bez kontaktu, bez w ogóle czegokolwiek żądający diagnostyki, leczenia i jeszcze dziesiątków innych rzeczy. To zupełnie zdyskredytuje i uniemożliwi funkcjonowanie służby zdrowia, co mówił minister Szumowski. Tak nie można – ostrzegał prof. Simon.

Co skłoniło prof. Simona do radykalnej zmiany stanowiska w kwestii Covid-19? Domyślamy się jedynie, że koncerny mogło słono zapłacić za „konsultacje medyczne”…

Źródło cytatów: WP ABC Zdrowie

Przeczytaj także:

Naukowcy z Izraela: Związek szczepionki Pfizera ze wzrostem zachorowań na zakrzepową plamicę małopłytkową

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Aga mówi

  Ciemnotą to jest ten niedouczony doktorzyna. Jak taki chamski, pozbawiony kultury osobnik może być osoba doradzającą w sprawach państwa ? Jak może publicznie w taki sposób mówić do społeczeństwa ? Toć to powinno stać pod budka z piwem a nie iść między ludzi. Buractwo i chamstwo w polityce, mediach świadczy tylko o bardzo niskim poziomie intelektu i kultury tych osobników. Pewnie doktorzyna swoim chamstwem ma odciągnąć uwagę od realizowanej depopulacji i skupić uwagę na emocjach, które nic merytorycznego nie wnoszą. Przepraszam, za słownictwo ale nie można takiej arogancji przyjąć na spokojnie.

 2. adam mówi

  temu idiocie pomieszaly sie wszystkie zmysly od szekli.to jest chory czlowiek na mozg i zeby dalej nie szkodzil nalezy zamknac go w odpowiednim zakladzie do konca jego dni-i to jak najszybciej! ale kto to zrobi jak jego pobratymcy maja to samo!?

 3. Janek mówi

  po co karać, zlikwidować zastrzykiem usypiającym i PO kłopocie, „społeczeństwo” uratowane…

 4. czarny mówi

  A ten kto bierze kasę od koncernów farmaceutycznych powinien być już dano wykluczony z tej rady medycznej i stanąć przed wymiarem sprawiedliwości.

 5. Marianna mówi

  a kto będzie odpowiedzialny za zgony po praparatach!!!!??????

 6. Zbigniew mówi

  Nie chce wyjechac do siebie z pustymi rekoma.

 7. Anna mówi

  Za te słowa powinien siedzieć Simon!!!
  Za chorobę bezobjawową w takim razie rownież jego dzieci i wnuki!!!

 8. anonim mówi

  Co za bezczelna parchata kreatura. Powiesił sobie szable na ścianie, że niby on jest patriotą. To plucie w twarz naszym przodkom, który stracili życie za wolną Ojczyznę i wszystkim obecnym patriotom. On niech wypieprza do państewka w Palestynie, tam do swoich, którym też piana z pysków nigdy nie ginie. Bedą wspólnie ujadać.

 9. MAREK mówi

  Ten lewacki konował to zbrodniarz bez wątpienia! Bierze aktywny udział w zaplanowanym ludobójstwie i totalitaryzmie. Ten konował odpowiada za śmierć i utratę zdrowia każdego, który pod wpływem tego kłamcy i lobbysty poddał się eksperymentowi medycznemu, przyjmując zastrzyk zawierający produkt inżynierii genetycznej o nieodwracalnych skutkach.

  Simon i jemu podobni wzorują się na ludobójczym dorobku komunisty szefa WHO!

  Amerykański ekonomista David Stainman złożył skargę do Międzynarodowego Trybunału Karnego w Hadze. Według Stainmana, Tedros Adhanom Ghebreyesus /SZEF WHO/ miał być jednym z trzech urzędników odpowiedzialnych za okrutne zbrodnie, które dokonane zostały na obywatelach Etiopi.

 10. benedykt mówi

  Tacy są najgorsi : ludzie nabierają się na ich „szacowne” tytuły, a to nic innego jak zwykła $przedajna szmata, do tego „wybitny” cham, prymityw i arogant. O skali ignorancji tego szubrawca w świetle niezbitych dowodów nie warto już wspominać. Im więcej racjonalnych argumentów mu przedstawisz, tym bardziej będzie się pieklił w swojej niemocy i chamstwie ,co tylko potwierdza jego ordynarna, grubo ciosana facjata. Jeśli reszta „rady medycznej” przy premierze RP reprezentuje podobny poziom wiedzy (o kulturze osobistej nie mówiąc) to rozsądek i trafne decyzje z ich udziałem są i będą ZAWSZE towarem absolutnie deficytowym.

 11. Zawodowy Polak mówi

  Czy ktoś w ogóle jeszcze przejmuje się tymi andronami jakie wyrzuca z siebie ten bandyta?

 12. ostoja ciszy mówi

  Metody czysto nazistowskie, nawet gorsze, czyżby szymon był nazista i wielbił mengele i hitlera?

 13. Ergo mówi

  No tak. Ale jaki to autorytet? Ten człowiek pisał pracę doktorską z badań na szczurach. Potem przytulił posadkę na uczelni. W międzyczasie legendowal się jako ekspert od chorób zakaźnych. Zastanawiają mnie korzenie jego rodziny. Jak wiemy w międzywojniu do Września clawia trafiło wiele żydowski h rodzin z Ukrainy. Uciekających przed pogromami. Podobnie jak rodzina Kalksteinow ( Kaczyńskich). Może to sugerować jakiś przedwojenny związek rodzinny z Odessą.
  Wuj go wie. Historie rodzinne zazwyczaj są skomplikowane. Pamiętajmy że wiele rodzin żydowskich z Kresów czy Ukrainy przejmowało nazwiska polskie. Nawet przejmowali konkretne tożsamości. I tak potem pojawiały się piękne polskie nazwiska. A pod spodem ta sama nienawiść i kompleksy. Zamiast po prostu czynić dobro i dawać ludziom wolność. Służenie silniejszemu za pieniądze widać jest w tej naturze silnie zakorzenione.

 14. Netopelek mówi

  Tych wszystkich wyszczególnionych poniżej skorumpowanych pseudo lekarzy,
  medyków mengele, polityków i innych pożytecznych idiotów !!! :
  roman szełemej = szełemengele,
  posobkiewicz,
  sutkowski,
  pinkas,
  zembala,
  matyja,
  grzesiowski,
  szumowski,
  horban,
  gut,
  denysiuk,
  szułdrzyński szpit. mswia,
  wiatr z wałbrzycha = szachrajowo,
  dawid ciemięga,
  tomasz karauda,
  agnieszka mastalerz-migas,
  joanna zajkowska,
  ligia kornowska,
  urszula szybowicz,
  jarosław j.fedorowski,
  maciej banach, dyrektor Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.
  dr leszek borkowski,
  grzegorz wrona – nil,
  aneta afelt,
  krzysztof kuszewski,
  tomasz sobierajski,
  michał wiaderko,
  lek. michał matyjaszczyk,
  paweł wróblewski prezes dolnośląskiej izby lekarskiej.
  dr grzegorz cessak,
  dr hab. n.m. piotr rzymski
  prof. dr hab. radosław owczuk,
  prof. dr hab. piotr czauderna,
  prof. dr hab. robert flisiak,
  prof. dr hab. tomasz laskus,
  prof. dr hab. bartosz łoza,
  prof. dr hab. magdalena marczyńska,
  dr hab. iwona paradowska-stankiewicz,
  prof. dr hab. miłosz parczewski,
  prof. dr hab. małgorzata pawłowska,
  prof. dr hab. anna piekarska,
  prof. dr hab. krzysztof pyrć,
  prof. dr hab. krzysztof simon,
  dr n. med. konstanty szułdrzyński,
  prof. dr hab. krzysztof tomasiewicz,
  prof. dr hab. jacek wysocki,
  dr n. med. artur zaczyński,
  dr hab. włodzimierz mazur,
  dr n. med. andrzej trybusz,
  polska federacja szpitali,
  prokurator maciej młynarczyk,
  waldemar kraska,
  mikrobiolog dr joanna jursa-kulesza ze szpitala wojewódzkiego w szczecinie,
  przemysław sadura,socjolog, dr. rehab. uw,
  bolesław piecha (pis),
  CELEBRYCI :
  jerzy owsik, lewandowski, pazura, małysz, gortat,piasek, kubica, jędrzejczak,musiał, barciś, etc.
  WSZYSTKIE „POSIEDEDZENIA” TZW. RADY MEDYCZNEJ PRZY ŻYDOWIECKIM SĄ TAJNE !!!
  NIE MA ŻADNYCH NAGRAŃ ANI PROTOKOŁÓW !!! a na koniec wychodzi żyd horban i przedstawia swoje stanowisko.
  https://www.youtube.com/watch?v=kzxlQgzJJwc ;
  Te SKORUMPOWANE przez big-farmę skórwysyny nie zasługują na żaden szacunek i pisanie dużymi literami.
  A także tych wszystkich zarządców z tzw. izdebek lekarskich.
  Każdego medyka mengele odmawiającego badania i leczenia pacjenta i odsyłającego na „teleporadę”,
  medycy mengele dostają gigantyczne dodatki za cov-idiotozę, ONI NIGDY NIE ZGODZĄ SIĘ NA REZYGNACJĘ Z TYCH PIENIĘDZY !!!,
  jednocześnie u siebie w prywatnych gabinetach i prywatnych szpitalach za dużą kasę przyjmują każdego, bez żadnych ograniczeń,
  plus cały faszysztowsko-żydowski nierząd zdrajców i zbrodniarzy :
  żydowiecki, niedzielski, dworczyk i reszta,
  a także sejm i senat : pis-uary, po-pierdoleńców, psl-zielonych i sld-czerwonych komuchów,
  judę oraz rodziny tych zdrajców, żyjące dzięki nim w luksusach,
  https://lifeinkrakow.pl/w-miescie/2351,senator-pis-dla-walki-z-covid-trzeba-poswiecic-leczenie-chorych-na-raka
  senator pisuaru nijaki marek pęk: dla walki z COVID trzeba poświęcić leczenie chorych na raka ;
  wszystkich komendantów tzw. policji = obecnie milicji cov-idiotów,
  wszystkich dyrektorów, kierowników i inspektorów psse i wsse,
  wszystkich właścicieli i dyrektorów dps-ów mordujących śmiercionkami swoich podopiecznych,
  mimo sprzeciwu rodzin !!! i opiekunów prawnych,
  cały ten szambiarski kibel = kidl.org.pl i wszyscy tzw. „diagności laboratoryjni”,
  którzy wyłącznie dla pieniędzy wykonują i podpisują się pod wynikami bezwartościowych i całkowicie niewiarygodnych testów pcr,
  także wszystkich tzw. sędziów w sądach, którzy w pełni świadomie łamią wszelkie prawa,
  wszystkich pseudodziennikarzy : cholecka, ogórek i pozostałe szmaty, nakręcających tę histerioplandemię,
  wszystkich tzw. celebrytów, którzy dla kasy zgodzili się nakęcać tę histerioplandemię,
  wszystkich żydowskich i nie tylko skorumpowanych biskupów z lawendowej mafii,
  te wszystkie ścierwa z eurosodomii,
  NALEŻY POTRAKTOWAĆ DOKŁADNIE tak samo jak książę wiśniowiecki potraktował wysłańców chmielnickiego,
  Tak samo jak Luśnia zakończył żywot azji tuchajbeja.
  Za ten ogrom zdrady i zbrodni,
  Za praktyczną likwidację polskiej suwerenności,
  Za wymordowanie ponad 120 tys. Polaków,
  Za likwidację polskich firm !!!!!!
  Za wysyłanie tzw. Policji = prywatnej niemieckiej milicji i sanepidów do pacyfikacji naszej wolności,
  facetów NA PAL !!! a kobiety NA OGNISTY STOS !!!
  Choć to wydaje się i tak za bardzo humanitarne.
  Przywiązanie nago do pala przy mrowisku amazońskich mrówek ognistych lub wędrowniczek
  byłoby najbardziej adekwatną karą śmierci dla tych zbrodniarzy.

 15. DD. mówi

  PILNIE ZASZCZEPIĆ PRZECIWKO WŚCIEKLIŹNIE ANTYPOLSKIEJ TEGO CHAZAROKOMUCHA SIMONA CZY JAK MU TAM, BĘDĄCEGO NA LISTACH PŁAC KONCERNÓW FARMACEUTYCZNYCH PODOBNIE JAK WANDA NOWICKA NA LISTACH PŁAC KONCERNÓW ABORCYJNYCH! PASZOŁ WON NIEUDACZNIKU, NIEROBIE, PASOŻYTUJĄCY NA POLSKICH INSTYTUCJACH A ONEGDAJ ZAJMUJĄCY MIEJSCE STUDENTOM POLSKICH UCZELNI!

 16. krzyś mówi

  Mam nadzieję że ta łajza ten konował będzie w przyszłości oskarżony i skazany za namawianie, podżeganie i stosowanie przemocy medialnej do wzięcia preparatu szkodliwego powodującego duże problemy zdrowotne a i zgony wśród polaków.

 17. Krzysztof mówi

  sajmon ty śmieciu parchaty , powinno się ciebie zakuć w dyby , wozić po Polsce i pokazywać na jarmarkach i rynkach wszystkich miast polskich jako okaz największego chama , idioty i kretyna w jednym. A ten dyplom to na tajnych kompletach robiłeś , czy kupiłeś kiedyś na bazarze Różyckiego . No i jak ci smakuje beznapletkowcu ?

 18. Pani M. mówi

  Że też każdy idiota, kiedy mu się powie kilka trafnych słów, od razu się obrusza, że „Polaków obrażają”. Nie, nie Polaków. Ciemnotę, która intelektualnie jest w XIX wieku.

 19. Pani M. mówi

  @Krzysztof

  Tobie, Krzysiu, to by nawet dyplomu podstawówki na bazarze Różyckiego nie sprzedali – od razu stwierdziliby, żeś taki idiota, że nikt się nie da oszukać.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.