Skandaliczne wypowiedzi lekarza o Polakach bez maseczek: idioci, paniusie po pięćdziesiątce, faceci o określonym wyglądzie

Krzysztof Simon/ fot. screen
54

Wtorek (4.08.2020) to kolejny dzień nakręcania koronawirusowej histerii i zmasowanej akcji zastraszania Polaków. W nagonce prowadzonej przez ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego i Głównego Inspektora Sanitarnego Jarosława Pinkasa, którzy zapowiadają zaostrzenie przepisów dotyczących zasłaniania nosa i ust, bierze udział ordynator oddziału zakaźnego szpitala we Wrocławiu, prof. Krzysztof Simon. – Trzy czwarte ludzi bimba i niczego nie przestrzega: dystansu, masek, mycia rąk. Chodzą tak do kina, restauracji, na msze. To się skończy katastrofą. Jeśli ktoś się nie boi wirusa, to jest idiotąoświadczył prof. Simon w piątek (31.07.2020) rozmowie z „Faktem”.

W poniedziałek (3.08.2020) prof. Simon udzielił wywiadu „Gazecie Wrocławskiej”, w którym szczuł na urlopowiczów wypoczywających nad morzem. – Jestem w Kołobrzegu. To co się tu dzieje, to dramat! To brak szacunku dla innych i egoizm. Póki tak będzie nigdy nie damy sobie rady z epidemią. W hotelach może jeszcze ludzie noszą maseczki, ale też nie wszyscy. Gdy sam zakładam maseczkę, większość turystów patrzy na mnie jak na dziwaka. Tu gdzie jestem, jakieś 40 procent gości to turyści z zagranicy. Oni to już w ogóle nie przestrzegają żadnych norm i zasad – histeryzował ordynator.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

We wtorek (4.08.2020) prof. Simon wystąpił w TVN, gdzie pomstował na wczasowiczów w restauracjach, hotelach i na bulwarach. Stwierdził, że cieszy się, iż Ministerstwo Zdrowia wprowadza absolutny obowiązek noszenia masek w każdym pomieszczeniu zamkniętym i egzekwowanie tego poprzez nieobsługiwanie osób bez maseczek. W tym samym wywiadzie prof. Simon powiedział, że koronawirus jest łagodny, a śmiertelność jest stosunkowo niewielka. I na jednym oddechu postraszył brakiem miejsc w szpitalach dla osób starszych.

A teraz wisienka na torcie, czyli wypowiedź prof. Simona na temat osób, które nie noszą maseczki: – To jest określony typ.  Takie paniusie po pięćdziesiątce i takie panienki z takimi długimi paznokciami. I faceci, którzy uważają się za biznesmenów. o określonym wyglądzie. To jest specyficzny typ Polaka. Oni wszystko lekceważą.

Na koniec prof. Simon skrytykował prezydent Andrzeja Dudę za stwierdzenie, że nie każdy może nosić maseczkę, a następnie wezwał do masowych szczepień na grypę i przeciw pneumokokom.

Mój komentarz: Ponieważ prof. Simon pozwala sobie na tak skandaliczne, dehumanizujące wypowiedzi pod adresem osób, które nie uległy koronawirusowej psychozie, ja pozwolę sobie odpłacić mu pięknym za nadobne. Krzysztof Simon jest albo idiotą, albo moralnym degeneratem wykorzystującym stanowisko do terroryzowania Polaków. Trzeba bowiem być idiotą, żeby siać panikę w związku z wirusem, o którym samemu mówi się, że jest łagodny. Trzeba być moralnym degeneratem, żeby popierać pomysł zmuszania ludzi, którzy mają kłopoty z oddychaniem, do zakrywania nosa i ust. To, co wyprawia prof. Simon powinno znaleźć swój epilog w sądzie, a ordynator powinien stracić prawo do wykonywania zawodu.

Źródło informacji: Fakt, Gazeta Wrocławska, TVN

Zobacz też:

Nie będzie kary za brak maseczki! Sąd uznał, że powszechny obowiązek zakrywania nosa i ust to bezprawie

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. marju73 mówi

  Lepiej być idiotą niż łajdakiem.

  1. Karina mówi

   Popieram

  2. Wilhelm mówi

   Po co się obrażać, jak to co on mówi jest prawdą! Ludzie lekceważą i nie zakładają maseczek wchodząć do pomieszczeń zamkniętych!

  3. Dagmara mówi

   Zamknij odbyt i nie odzywaj się już tym bardziej nic już nie pisz

  4. mccone mówi

   Jedyny plus głupoty tych „koronasceptykow” jest taki, że może wraz z nimi zniknie trochę idiotów z kraju. Niestety nie jest to tylko ich prywatną sprawa, gdyż nie tylko sami mogą zachorować, ale przed wszystkim roznoszą wirusa wśród normalnych ludzi.

 2. Netopelek mówi

  Tak się składa, że ja też jestem po Akademii Medycznej, tylko że Analityka Medyczna. Niestety ale lekarze są praktycznie od pierwszego dnia kształcenia przeświadczani przez swoich wykładowców o swojej wszechwiedzy i mądrości. Każdy inny absolwent medycyny to według nich kompletne zero. każdy zwykły człowiek – pacjent to idiota, który ma posłusznie słuchać ich rozkazów. Osobiście co prawda znam kilka osób lekarzy, doktorów medycyny i profesorów medycyny na wysokim poziomie kultury i współczucia. Niestety ale takie osoby to jest może promil promila lekarskiej kadry medycznej w Polsce. Obywatelu psorku, jak się tak boisz, to weź się facet zawekuj w słoiku i daj normalnie żyć wszystkim normalnym ludziom.
  Wiem, że wirus jest, jest niebezpieczny dla osób starszych i z chorobami obciążającymi organizm.
  Takie osoby trzeba chronić, zgadzam się. Ale skoro wy medycy przysięgaliście na Hipokratesa ratować każdego, a jak przychodzi co do czego to najpierw patrzycie na wiek i robicie selekcję. Od kiedy to psorku zwykła ścierka na twarzy zatrzymuje wirusa, który jest nawet milion razy mniejszy od bakterii ? To tak, jakby zatrzymać komara siatką ogrodową. Każda maska musiałaby szczelnie przylegać do twarzy i mieć filtr hepa zarówno na wlocie żeby oczyszczać powietrze oddechowe oraz filtr na wylocie, żeby zatrzymywać wirusy w powietrzu wydychanym. TAKICH MASEK NIE MA NA ŚWIECIE PSORKU. Według danych min. niezdrowia w Polsce zmarło nieco ponad dwieście osób, które były zainfekowane wirusem i nie miały chorób współistniejących. Nie podano tylko, co było przyczyną ich zgonu, ani ich wieku. Może to były nagłe zawały lub udary mózgu, a może nieszczęśliwe wypadki, a może po prostu wiek.
  Panie psorku, gdyby to faktycznie była pandemia, to wszystkie szpitale na świecie były przeciążone na maxa, tylko chorymi na koronaświrusa, a na ulicach leżałyby sterty nieboszczyków, bo nie miałby ich kto chować.

  1. Hammurabi mówi

   17 kwietnia tego roku: „To absurdalne. Narusza moje prawa obywatelskie, moją wiedzę i wykształcenie. Nikt nie ma prawa mi zakazywać. Tak robiono w realsocjaliźmie albo jeszcze w czasach nazistowskich” – to słowa samego pana Simona na pisemny zakaz wypowiadania się.
   No i proszę! Jemu nikt nie ma prawa „zakazywać”, jednak on może i to wszystkim o których się otrze.
   Teraz dalej… Urodzony w 1952 roku, nomen omen 1 listopada… Czyli jest to „określony typ lekarskiego aroganta, uważającego się za nieomylna wyrocznię a wszystko, co może godzić w porządek na którym bazuje, będzie zwalczał ogniem i żelazem jako zagrożenie dla swej pozycji”. Nie tylko on z resztą, czego dowodem niech będą „wyroki” sądów „lekarskich”, pozbawiających prawa do wykonywania zawodu każdego medyka, który odważa się na podstawie własnych obserwacji i wiedzy medycznej, podważyć obowiązujące procedury i „prawdy”.

  2. Republikanin mówi

   To proste: powiedziano mu, że albo będzie grzeczny, albo rozpiszą konkurs na ordynatora. Jest stary, więc lepszej albo nawet równorzędnej pracy nie dostanie.

  3. Wilhelm mówi

   Zamiast krytykować należałoby zastanowić się czy nie miał on częściowo racji, bo na pewno miał na myśli zakrywanie ust maseczką w pomieszczeniach zamkniętych a nie w przestrzeniach otwartych!

  4. Barbara mówi

   Dyżurny konował TieVauszeN u.

  5. jola mówi

   Ten lekarz ma rację. Czy ktos zna lepsza metodę na uniknięcie zarazy? Nie ? To trzeba nosic maski.

  6. Ewa mówi

   Ludzie nie wierzą już w żadne jego słowa, każdy ma swój rozum a większość na szczęście widzi, że to wszystko to farsa, która próbują spotęgować na siłę strasząc ludzi 😡

  7. Małgorzata mówi

   Droga Ewo lepiej zamilcz:))). Jak jesteś tak odważna zapraszam na oddział covidowy do pomocy. Możesz być bez maseczki. Pozdrawiam
   PS. Zastanawiające, jak wszyscy w tym kraju znają się na medycynie. Ja np. nie dyskutuję z mechanikiem o budowie silnika, tylko ufam,że naprawi moje auto lepiej niż ja.

  8. lekarz mówi

   Tyś tak studiował na Akademii Medycznej jak świnia na księżyc leciała. Jakbyś miał krztę wiedzy medycznej to byś takich farmazonów nie wypisywał.

  9. prawiczek mówi

   jedz do Wloch debilu – tylko nie tych pod Warszawa …

  10. Waldemar mówi

   Masz kompleksy człowieku

  11. jan mówi

   jeszcze nie widziałem takiego nagromadzenia bezmózgów i totalnej swołoczy jak na tej stronie

  12. Magda mówi

   Dokładnie

  1. Kajko mówi

   czytaj więcej to Ci nie zabraknie słów

 3. toga mówi

  Niewychowany buc i tyle. Załóż sobie maseczkę na cztery litery bo się zarazisz kotronaświrusie.

 4. anonim mówi

  Następny pseudoprofesor wykarmiony na cycu koncernów farmaceutycznych i zarządzajacych światową histerią. Pocału mnie w d..ę panie profesorku i strasz sobie polityków, urzędników i innych aparatczyków

  1. mirek mówi

   Ty, anonim, tępaku bez przyszłości. Jakie ty masz tytuły naukowe, że obrażasz – głąbie niedouczony – wybitnych ludzi? Pocałuj mnie w to samo miejsce, co radziłeś profesorowi. Zwykle nie życzę źle bliźnim, ale ty nim nie jesteś. Więc życzę ci tej choroby i leżenia pod respiratorem i gnicia za życia.

 5. A Nonim mówi

  Albo łajdak albo idiota. Tertium non datur.

  1. Eldo mówi

   Mądry człowiek!! Brawo dla Profesora, ze się nie pie….oli i mówi jak jest. Szkoda, ze pato… tego nie rozumie…. ale czego wymagać?? Przykre…

  2. Anita mówi

   Wspaniały, mądry lekarz.

 6. xxx mówi

  Kolejny MENGELE. Szpitale są puste, 40% obłożenie, 1% w stanie cięzkim 😉

  1. prawiczek mówi

   mowisz o psychiatrykach? Bo tam siedzisz?

 7. Mirek mówi

  Jeżeli ludzie myślący,którzy nie dali sobie zrobić wody z mózgu to „idioci” więc jakim mianem należałoby określić tego buca co jeszcze uzurpuje sobie jakiś tytuł medyczny?

  1. Tomasz mówi

   Daje się tytuły nieukom po to by przez resztę życia mówili to, za co im
   płacą . Nazywa się to chyba plastyka spoleczna.Natomiast tych ludzi serwuje się w śród,,ambitnych beztalenci”Sztucznie prowadzi się ich przez studia,potem doktoraty,następnie mają dozgonnie wiernych idiotöw z tytułami.Jednocześnie,,autorytety” ,które za ciepłe posadki poprą wszystko co tylko ,,PAN” nakaże- system jednym słowem.

  2. Magda mówi

   On jest zaszczuty i sam się boi łagodnego wirusa. To są jego słowa. Skoro wirus jest ładny to po cholerę maski nosić? Ogarnij się

 8. Wolny człowiek mówi

  Ja mam prawo zachorować na co chcę!! A Ty ch**u masz obowiązek mnie leczyć, bo dostajesz kasę z moich składek na NFZ!!!

  1. Andrzej mówi

   Brawo Wolny Człowieku

  2. mirek mówi

   A ty ch.u wiesz, że możesz zarażać innych nawet o tym nie wiedząc? Czy wiesz ch.u że możesz być bez objawów wirusa i nawet swoich bliskich (o ile ch.u ich masz) wysłać na cmentarz? Czy ty ch..u wiesz, na jakim żyjesz świecie? Chcesz chorować, to choruj, ale nie narażaj ch..u innych ludzi.

  3. Dagmara mówi

   Zamknij odbyt i nie odzywaj się już tym bardziej nic już nie pisz

  4. Magda mówi

   Dokładnie

 9. Irena mówi

  ……..niepojęte……jak bezkarnie można obrażać…..ludzi…….(dr Simon)……..do czego to doprowadzi……minister Szumowski…….raz mówi…..że ludzie zdrowi nie muszą nosić maseczek…….że ludzie mający problemy też nie muszą…….a teraz zmienia zresztą kolejny raz…..zdanie na ten temat…….proszę się w końcu zdecydować a nie siać strach……..

 10. Ewelina mówi

  W życiu !!!! Ludzie nie szczepcie się na pneumokoki moja córka dostała dwie z czterech dawek i po tych szczepieniach bardzo chorowała do dziś ją leczę a to już kilka lat .!!!!

 11. Skk mówi

  Weź się chłopie schowaj w domu i nie pokazuj publicznie bo śmiech na sali. Chcesz nosić to noś, na zdrowie, bo raczej na zdrowie Ci to nie wyjdzie. Ale nie obrażaj nikogo publicznie bucu jeden.

 12. Jarosław mówi

  Pytanie po co pojechał nad morze, zamiast siedzieć w domu ?!

 13. Aaia mówi

  Pato to wierzy w tego niby śmiertelnego wirusa… Współczuję głupoty.

 14. Nie ze mną takie nr. mówi

  Co to za kurwa mendyczna z tego palanta. Niechby mi tak powiedział to by przynajmniej stracił jedno oko. Skąd takie kurwy biorą się wśród Polaków? Bo w żydowskim rządzie to normalka.

 15. Cezary mówi

  Jola. Jakiej zarazy?. Czy Ty naprawdę wierzysz w te tv brednie?. Czy kiedykolwiek widziałeś człowieka leżącego a ulicy?.Czy kogokolwiek znasz osobiście mającego na 100% tego wirusa?, a jest on znany wszystkim od 1955roku?.Slowem na jakiej podstawie każesz ludziom nakładać szmaty na twarz, tylko dlatego, że tak mowia w TV?

  1. Stefan mówi

   Czy Ty naprawdę wierzysz w to że ziemia jest okrągła? Znasz kogoś osobiście kto widział jej kulisty kształt?

 16. Maćko mówi

  Wolę być idiotą niż niewolnikiem poddającym się histerii. Ani nie jestem biznesmanem, ani paniusią z paznokciami stary pierniku! Tak jak mój przedmówca polecam Ci zawekować się próżniowo w słoiku stary, śmierdzący kapciu

 17. W K mówi

  Towarzystwo idiotów jest w porządku:
  https://acu2020.org/wersja-polska/
  infowars.com
  „KURZ NACHGEFRAGT bei Heiko Schöning” na YT
  Samuel Eckert na YT
  i wielu innych, którzy znają się na medycynie.

 18. Małgorzata mówi

  Kultura Pani piszącej artykuł oraz niektórych komentujących mnie poraża.

 19. wentyl mówi

  Czytam te wszystkie brednie i wypociny z przerażeniem ,mam coraz więcej wątpliwości czy aby na pewno żyję w normalnym kraju. No dobra, Kraj może i normalny ale czym sobie zasłużył na takich pokrzywionych ludzi. Na zapaść w edukacji zwalić wszystkiego nie można. Zwalić na „kieszonkowego dyktatorka” też się nie da. Bo nawet jemu z normalnych ludzi nie udało się zrobić idiotów. Więc w czym tkwi przyczyna? W metodach propagandowych pisowców przy których Goebbels to chłoptaś w krótkich spodenkach.W naszych narodowych cechach, genach? Czy nam ktoś zaaplikował jakąś narodową truciznę po której żeśmy ogłupieli? Wiekszości walniętych komentatorów już nic nie wyleczy i nic nie pomoże. Odziedziczyli po bezdomnym i anonimowym tatusiu który wykotłował ich mamuśki za budką z piwem tzw.cerebellum, co oznacza „mały mózg”. Organ ten przypomina zdecydowanie baranie jaja. I zdecydowanie nie nadajecie się nawet na koegzystencję z małpami więc nie zostaniecie wpuszczeni nawet na drzewo

 20. Ryszard mówi

  Skąd biorą się tacy Debile. Wy chcecie obrażać Pana Simona. Najpierw coś trzeba w życiu osiągnąć żeby mieć prawo do wypowiadania się. Przyjedz do szpitala na Koszarową i zobacz jak taw walczą o życie. Wiesz baranie jak się umiera widziałeś taką tragedię. Tacy idioci powinni nosić tabliczki i żaden lekarz nie powinien im pomagać. Macie w dupie ilu ludzi umrze ale ci ludzie najbardziej narażeni walczyli i tracili życie żebyś miał lepiej. Debil i tak tego nie zrozumie.

 21. DrPsycho mówi

  Jolce proponuję foliową maseczkę, taka na pewno nie przepuści wirusa.

 22. Anty k...a mówi

  A ja ciebie kurwo „mendyczna” prof-anatorze konstytucji Siminie pier…ę. Sam prostytutko się maskuj, syjopsie.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.