Klaudia Jachira marionetką Kaczyńskiego. Komentarz Jacka Międlara [WIDEO]

7

Jeszcze kilka tygodni temu Klaudia Jachira było postacią mniej lub bardziej politycznie anonimową. No, może poza dziennikarzami i jej wąskim gronem „fanów”, którzy śledzili jej pseudo-artystyczne poczynania i patrzyli na nią z przymrużeniem oka. Dziś jest na ustach mediów w całej Polsce, bo z wynikiem 6434 głosów dostała się do Parlamentu. Jednak zanim to się stało, ktoś uruchomił efekt domina, będącym początkiem jej zawrotnej kampanii wyborczej. Dziewczyna, na którą jeszcze niedawno w wyborach do rady osiedla wrocławskiego Ołbina zagłosowało 96 osób, od kilku tygodni nie znika z programów TVP i portali usłużnych propagandystów: Sakiewicza, Nykiel i Karnowskich. Potem było już tylko z górki. Do Polsatu zaprosiła ją Gozdyra w rozmowie, z którą wypadała tragicznie i pokazywały ją inne komercyjne media. Kandydatka KO nie mogła wymarzyć sobie lepszej kampanii. Pokazywana wszędzie, a zwłaszcza w znienawidzonych przez lewicę mediach Kurskiego… przecież na tym polega kampania wyborcza, prawda? Sądzicie, że obóz Jarosława Kaczyńskiego nie przewidział, że w ten sposób Jachira dostanie wiatru w żagle i przypłynie na wiejską?

Nie KO, ale TVP i obóz władzy wprowadzili tanią komediantkę do Sejmu. To nie Schetyna, ale Jarosław Kaczyński potrzebuje jej na Wiejskiej. I to nie ona marionetką Kaczyńskiego będzie zabawiać tłum, ale Kaczyński nią samą będzie się bawił przez następne cztery lata. I to na oczach całej Polski. Głupi szczurek wpadł w łapy sprytnego kocura. Klaudia Jachira będzie wykorzystywana do ośmieszania opozycji i uwiarygodnienia partii rządzącejkomentuję w nagraniu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

O tej sprawie, sytuacji w Senacie oraz obowiązkowych badaniach psychiatrycznych dla posłów w najnowszym wideo-felietonie:

WESPRZYJ NAS:
//wprawo.pl/wsparcie
//sklep-wprawo.pl
http://paypal.me/jacekmiedlar

Przeczytaj i obejrzyj:

„Naczelniku, gratulacje!”. Jacek Międlar komentuje wyniki wyborów parlamentarnych [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Elżbieta mówi

  Ciekawa obserwacja. I najgorsze, że brzmi sensownie.

 2. Zulu-Tango-Tango mówi

  Jacku! Zaczynasz dostrzegać jak inni manipulują i sam zaczynasz manipulować. Zastanów się: to, co robisz – w czyim jest interesie?! Myśl!

  1. Krol mówi

   Gdzie Jacek manipuluje? Ogarnij się

 3. Hiczkok mówi

  Panie Jacku, jestem gościem różnych kanałów.prawicowych na YT. Ale Pan jest w tym najrzetelniej szybko, opiera się Pan na faktach i jest to po prostu logiczne. Oby tak dalej.

 4. Adam mówi

  Z PISowskiego punktu widzenia wypromowanie Jachiry jest jak najbardziej dobrą strategią. Gdyby TVP jej nie wypromowało na jej miejsce mógłby wejść ktoś mądrzejszy od niej (co nie jest wielkim wyczynem, więc pewnie by tak było), a przecież lepiej mieć za przeciwnika kogoś niemądrego niż kogoś mądrego. Po drugie teraz PIS będzie mógł nią straszyć przez następne cztery lata wyborców którzy nie są na 100% pewni na kogo głosować dzięki czemu może w następnych wyborach ugrać punkcik lub dwa więcej.

 5. Buran mówi

  Z punktu widzenia PO, tacy „mądrzy inaczej” też są bardzo potrzebni. Rozmowa dyscyplinująca ukazująca miejsce w szeregu, zakaz ekscesów dyskredytujących własne ugrupowanie i taki poseł siedzi cichutko. Schowany w tylnych szeregach, wypuszczany jako harcownik gdy jest potrzeba, liczy kasę i karnie głosuje jak szef kazał.
  A interes OJCZYZNY czy „włoszczyzny” jak mówi jedna POślica??? Nie liczy się. Z tego nie ma konfitur.

 6. as mówi

  dlaczego ten najwiekszy patriota wszechczasów juz nie wita sie tak jak kiedys słowami niech bedzie pochwalony jezus chrystus

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.