Kidawa-Błońska jak gorący kartofel? Zostanie na listach, ale nie wystartuje w wyborach

Małgorzata Kidawa-Błońska/ fot. Twitter
1

Kampania prezydencka Małgorzaty Kidawy-Błońskiej (Platforma Obywatelska) to pasmo kompromitacji, co doskonale oddaje ostatni sondaż wyborczy przeprowadzony przez Kantar, z którego wynika, że w zbliżających się wyborach chęć zagłosowania na nią deklaruje zaledwie 4% respondentów.

O tym, że kandydatura Kidawy-Błońskiej jest dla samych polityków PO jak przysłowiowy gorący kartofel świadczy np. wypowiedź zazwyczaj wyszczekanego Marcina Kierwińskiego. Twierdzi, że Kidawa-Błońska nie wystartuje w wyborach, ale zostanie na liście.
Pani marszałek nie wycofuje się z wyborów. Pani marszałek mówi bardzo jasno, że w wyborach uczciwych, normalnych, równych, z tymi czterema przymiotnikami zapisanymi w konstytucji, weźmie udział. Natomiast to, co chce zrobić PiS 10 maja, nie ma nic wspólnego z wyborami – dla Radiowej Trójki powiedział Marcin Kierwiński.
–  W procesie, który jest jednym wielkim fałszerstwem, nie wolno brać udziału. Dziwię się innym kandydatom. Mam nadzieję, że będziemy razem i na razie tak to wygląda, jeżeli chodzi próbę wyrzucenia tych wyborów korespondencyjnych, usługi pocztowej do kosza – oświadczył Kierwiński.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W podobnym tonie miał się wypowiedzieć szef PO, Borys Budka. Takie są przynajmniej doniesienia portalu Wprost.pl. – Podczas jednego z ostatnich spotkań kierownictwa Platformy z kandydatką, Borys Budka oświadczył, że Kidawa nie jest jego kandydatką, tylko Schetyny. Kidawa jest teraz na Budkę obrażona. Poczuła się w PO niechciana – portalowi Wprost.pl miał powiedzieć informator.

Postawa polityków PO względem Małgorzaty Kidawy-Błońskiej nikogo nie powinna dziwić. Pasmo porażek i kompromitujących wypowiedzi to ostatnie miesiące politycznej kariery wicemarszałek Sejmu.

Źródło cytatów: wpolityce.pl, wprost.pl

Przeczytaj także:

„Jedwabne zaczęło się w Wiźnie!” Żydzi zostali rozstrzelani przez Niemców. Są relacje świadków i niezbite dowody, mimo to J. Międlara oskarżono o… „negację holokaustu” [WIDEO]

Kidawa przebiła Komorowskiego! W liczbie jej wpadek straciliśmy rachubę. Twierdzi, że to… „zmęczenie”. Zobacz wpadki kandydatki PO [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.