Katarzyna TS: Zaszczepieni na kwarantannę

fot. pixabay
17

Miało być tak: dwie dawki szczepionki i wracamy do normalności. Aby uwiarygodnić ten przekaz rządowa propaganda rzuciła hasło „Ostatnia Prosta”. Wicie, rozumicie – meta jest blisko, wystarczy kuju-kuju i wirus zostanie pokonany, a wy znowu będziecie mogli normalnie żyć. Gdy mądrzy ludzie ostrzegali, że szczepionki nie wyeliminują wirusa i na dwóch dawkach zabawa się nie skończy, natychmiast rozlegało się wycie, że to foliarze i antyszczepy, a do tego ruskie onuce realizujące scenariusz pisany przez KGB. A więc niespodzianka! W środę (23.06.2021) dyrektor generalny izraelskiego ministerstwa zdrowia, Chezy Levy, oświadczył, co następuje: „W pełni zaszczepione osoby, które miały kontakt z nowym wariantem SARS- CoV-2, będą poddawane kwarantannie”. Dlaczego? Dlatego, że około 40-50 proc. nowych przypadków stwierdzonych zakażeń stanowią osoby zaszczepione. – Chociaż liczby związane z zakażeniami nie są najwyższe to fakt, że nowy szczep dotyka osoby w pełni zaszczepione sprawia, że musimy poznać dokładną liczbę zakażeń wśród osób zaszczepionych – oświadczył Levy.

I co teraz? Teraz zaszczepieni nadludzie, którzy uwierzyli, że kuju-kuju pokona wirusa, będą siedzieć w aresztach domowych i skrobać się po głowach próbując dociec, jak to możliwe. A więc wyjaśniam po raz kolejny: szczepionka nie wyeliminuje koronawirusa tak jak nie wyeliminowała wirusa grypy. Opcja „Zero Covid” jest niemożliwa do zrealizowania. Nie pomoże masowe testowanie, nie pomoże DDM, nie pomoże lockdown, nie pomogą szczepionki.  Pora zrozumieć, że koronawirus zostanie z nami na zawsze i będziemy musieli z nim żyć, tak jak żyjemy z wirusem grypy. Śmiertelność wywoływana przez te wirusy jest na zbliżonym poziomie. Tak, niektórzy spośród zakażonych koronawirusem umrą, tak jak umierają niektórzy spośród zakażonych grypą. Ale jeśli nadal wirus SARS-Cov-2 będzie traktowany nie jak grypa, ale jak dżuma, zgonów będzie o wiele więcej niż gdyby nie podjęto żadnej walki z pandemią. To już pokazała praktyka i żadne propagandowe wygibasy tego nie zmienią. Tymczasem doszliśmy już do etapu, w którym zaszczepieni siedzą na kwarantannie. Jeśli to nie wywoła otrzeźwienia u fanów maskowania, lockdownu i szczepionki, to nie wiem, co jeszcze musi się stać, żeby poszli po rozum do głowy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Niestety, zamiast rozumu mamy kolejne przykłady pomysłów segregacyjnych. Oto dzisiejszy wpis na Twitterze pokazujący, jakie praktyki zaczynają pojawiać się w Polsce. Jest to oczywiste bezprawie, ale również działanie bez sensu. Zaszczepieni chorują i zakażają. Jakie podstawy medyczne ma zatem poniższy pomysł? Żadne. To jest czystej wody foliarstwo w służbie terroryzowania społeczeństwa. Nic poza tym!

Co mogą zrobić normalni ludzie w obliczu takiej głupoty połączonej z agresją i dyskryminacją? Oczywiście trzeba demaskować rządowe i medialne kłamstwa, ale czasem to za mało. Do niektórych kowidian wierzących w świętą szmatkę i szczepionkową „Ostatnią Prostą” żadne tłumaczenie nie dotrze, bo oni tak już ugrzęźli w tych bredniach, że „Święty Boże nie pomoże”. Co więc zostaje? Niestety, w przypadkach skrajnych pozostaje konfrontacja i to w ostrej formie. Kowidianom trzeba przeciwstawiać się wszędzie, gdzie to możliwe. Ale przede wszystkim trzeba przeciwstawiać się tym, którzy tworzą tę patologiczną „nową normalność”. Jak?

Po pierwsze, nie głosować na partie, które popierają sanitaryzm. Zapomnijcie o zasadzie „mniejszego zła”. Każda partia, która aprobuje lockdown i DDM oraz nawołuje do segregacji sanitarnej, jest takim samym złem. Chcecie normalnie żyć, to nie głosujcie na tych, którzy wdrażają i popierają nienormalność.

Po drugie, każdy kto usiłuje wprowadzać patologiczne pomysły segregacyjne lub bierze udział w pandemicznym nękaniu społeczeństwa, powinien byś ścigany prawnie. I taką świetną robotę już wykonuje wielu prawników, o czym na Twitterze regularnie informuje portal OtwieraMY. – Na pomysł wprowadzenia opasek dla niezaszczepionych w trakcie festynu wpadł burmistrz Glinojecka, Łukasz Kopczyński, wraz z tamtejszym ośrodkiem kultury. Po interwencji prawników impreza została odwołana, jednak dopilnujemy, żeby sprawa znalazła swój finał w sądzie – czytam we wpisie z 24 czerwca. – Po uchyleniu pierwszej kary i w oczekiwaniu na zwrot kolejnych 30 000 zł, które w całości zostaną przekazane na cel wskazany przez internautów, ruszają pozwy cywilne przeciwko dyrektorowi sanepidu w Rybniku, Michałowi Dudkowi, któremu gwarantujemy moc wrażeń na sali sądowej – pisze OtwieraMY 15 czerwca. Takich informacji jest bardzo wiele i należy je nagłaśniać, żeby były przestrogą dla kolejnych amatorów pandemicznego zamordyzmu. Oni muszą dowiedzieć się, że takie działanie oznacza poważne kłopoty.

Po trzecie, należy cały czas przypominać o zbrodni, jakiej dopuścili się rządzący zamykając służbę zdrowia przed chorymi, co już doprowadziło do 140 tys. nadmiarowych zgonów. To nie może zostać przykryte, zagadane, zapomniane. Nawet jeśli nigdy nie odpowiedzą za to karnie, ta prawda musi ich ścigać zawsze i wszędzie. Jesteśmy to winni ofiarom śmiercionośnego systemu, który stworzyli politycy partii rządzącej.

Na koniec jeszcze jedno – tam gdzie nie dotrzesz prośbą lub groźbą, tam dotrzesz śmiechem i żartem. A zatem śmiejmy się z tych zadufanych w sobie kowidian i wspierających ich „ekspertów”, którzy dzień w dzień opowiadają duby smalone o skuteczności maseczek i restrykcjach dla nieszczepionych. Najnowsza informacja o zaszczepionych wysyłanych na kwarantannę, to jeden z lepszych żartów tej pandemii. Chyba nawet lepszy niż ten z przyłbicami, które po roku okazały się g…o warte. Kowidianie wyszli na kompletnych idiotów i tak będzie jeszcze nie raz. Przypominajmy im o tym i śmiejmy się z nich. W pełni na to zasłużyli.

Jeśli podobają się Państwu moje felietony i chcielibyście wesprzeć moją działalność publicystyczną, możecie to zrobić dokonując przelewu na poniższe konto PayPal. Będzie to dla mnie nie tylko wsparcie w wymiarze finansowym, ale również sygnał, że to, co robię, jest dla Państwa ważne i godne uwagi. Z góry dziękuję. Katarzyna Treter-Sierpińska https://www.paypal.me/katarzynats

Zobacz też:

Katarzyna TS: Głupi, głupszy i najgłupszy oklaskują nowe szaty cesarza – wPrawo.pl

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. UPS mówi

  I oto chodzi, aby ktoś miał kluczyk do systemu.
  Włoży w dziurkę, przekręci i po ptokach.
  Wszystko stoi; bankomaty, kasy, koleje, energetyka, łączność, Internet …
  Rozpierducha na całego.
  I znowu zaczyna się „wicie rozumicie”, pomożecie ?
  Ciepła woda w kranie, dobra zmiana, tylko Polin i Judeochrześcijaństwo, musimy zareagować to będzie lepiej, wyrzeczenia konieczne, tylko jeden Światowy rząd ale najpierw depopulacja.
  Na koniec wniesie się transparenty z napisem „Naród Wybrany” i odlanego z plastiku i pozłoconego „Złotego Cielca”.
  Gdy oklaski na całym Świecie przekroczą 200 decybeli – wkłada się kluczyk (w inną dziurkę) przekręca i Świat zaczyna znowu funkcjonować zgodnie z programem zapisanym w czipach wszczepionych ogólnoświatowemu motłochowi w ramach naprawy systemu jego zarządzania.

 2. Kopor mówi

  Te Esterka lepiej napisz co wczoraj odwalili twoi guru z Konfy podczas głosowania nad blokowaniem roszczeń którymi najpierw tak straszyli

 3. Laura Saneli mówi

  Brawo Ups, ładnies to ujoł.

 4. ziemianka mówi

  Ani maski, ani przyłbice, nie chronią przed wirusami, są dokładnie tak
  samo g… warte jako ochrona przed tzw. kowidem. Od początku pandemii tak było i nic się nie okazało nowego dla przyłbic przez to, że rząd tak samo bezpodstawnie wyśmiał przyłbice, jak nadal bezpodstawnie nakazał maski na gumkach od gaci. A może przypadków zachorowań było mniej u noszących przyłbice niż wśród noszących maski? Wcale bym się nie zdziwiła, jako że maski szkodzą noszącym je na wiele różnych sposobów. Jednak nikt takich statystyk nie przedstawił, ale rząd wyśmiał przyłbice i do dziś nakazuje bezsensowne maski. A noszący te gadżety dziela się na kowidian z jednej strony, a z drugiej strony ludzi, których z różnych powodów nie stać na użeranie sie w sądach, albo jeszcze gorzej na bezpośrednią konfrontacje z agresywnymi przedstawicielami służb mundurowych.

 5. BP mówi

  Czyli składka na NFZ to zwyczajna kradzież w majestacie prawa. Ciekawe , jak będzie to potraktowane na sądzie po śmierci . Czy lekarz będzie sądzony jako złodziej i morderca?

 6. Hermick mówi

  Dokładnie, myślę, że była część, która nie traktowała tzw. przyłbic z wiarą tylko jako pewną formę kompromisowego wybrnięcia w niektórych sytuacjach. Sam, kiedy nie było wyjścia i ewentualne użeranie się i tłumaczenie dlaczego chodzę bez maski byłoby bardziej kosztowne niż ubranie jej na 2-3 minuty, zakładałem właśnie „przyłbicę”. A raczej maseczkę plastikową na dolną część twarzy. Raz zwrócono mi uwagę: „- A czemu pan nosi przyłbicę? – Jaką przyłbicę? – No taką plastikową. – Nie proszę pani, to maseczka wykonana z plastiku. – No czyli przyłbica, nie wolno w takich chodzić. – Nie, przyłbica to coś takiego w czym idzie się na Grunwald, czyli ciężka, stalowa i przykręcana do hełmu. Sami powiedzieli, a ja uważnie słucham naszych umiłowanych przywódców.” Na tym rozmowa się zakończyła.

 7. Rozumicie mówi

  Brawo pani Katarzyno , żyjemy w jednej wielkiej świrni czyli Światowym Szpitalu Psychiatrycznym- szkoda tylko ze przywódcy krajów tego nie widzą i nie wyciągają właściwych wniosków.

 8. Zbigniew mówi

  No i wyszlo na moje!

  Mowilem ze pani Katarzyna jest najlepszym publicysta w Polsce napewno, na 100 % – mowilem?

  Teraz globalnie wszystkim wyszlo na to co na poczatku afery pisala pani katarzyna (Panie swiec nad jej duszyczka publicysty).

  Pomimo naszych oporow psychicznych, bylismy najlepiej poinformowani globalnie:

  Wielkie Koncerny oparte na przywilejach na rynku zbytu w Chinach wywolaly, zrobily pandemie (modyfikacje wirusa grypy) i na tym najlepiej zarobily w setkach miliardow $.

  I wcale nie zamierzaja przestac wykorzystujac te pieniadze w kanalach korupcji w rzadach stworzonych wczesniej w dystrybucji nikomu niepotrzenych lekow, szczepionek, chorob.

  Moim zdaniem trzeba bardzo uwazac co pisze pani Katarzyna.

  Teraz „zaszczepieni” jako podatne na wszystko klony beda roznoscicielami wirusa, sprzedawcami tych wielkich koncernow i skorumpowanych urzednikow.

  Uwaga na zaszczepione klony ludzi. !!!!!!!!!

 9. Arnie mówi

  Ja tam się nie śmieję z kovidian. Mają prawo się bać.
  Już sam fakt, że dotrze do nich (o ile tak się stanie), że trochę za bardzo zaufali Rządowi i opłacanym celebrytom, będzie wystarczająco dołujący. Nie kopie się leżącego.

 10. Krzysztof mówi

  Pani Katarzyno , łatwo odpuszcza pani bandytom i mordercom odpowiedzialność . Tak nie można , musimy zrobić wszystko , aby każdy bez wyjątku został ukarany za nadużycia zwłaszcza w sferze polityków , czy oni to święte krowy , ich nie dotyczy prawo? Co to za kraj , co to za prawo , co to za sądy ? Mogą popełniać zbrodnie , mogą kraść , mogą zabijać ? Jesteśmy w lesie. Pejsatych z sądów wywalić na zbity ryj , zrobić porządek , przywrócić sprawiedliwość , ot co trzeba zrobić !

 11. Szczur mówi

  @Ziemianka Tak na „chłopski rozum” przyłbice były skuteczniejsze niż maseczki, bo przynajmniej zakrywały nos i usta, a maseczki dwie trzecie pod nosem nosi.

 12. aster mówi

  Dzisiaj w rządowym ośrodku mielenia ludziom w mózgach pokazali dwóch porąbańców którym wszczepiono czipa. Biedaki będą mogli sobie po wyjściu w slipkach z wody kupić butelkę wody. Takie to ci dobrodziejstwo. Prowadzące program klakiery z uznaniem kiwali swoimi pustymi łbami.

 13. Szczur mówi

  @BP Ja to bym wolał, żeby kara dosięgnęła ich jeszcze przed śmiercią, bo jako ateista w Sąd Ostateczny nie wierzę. Chcę widzieć jak są skazywani za swoje matactwa, kradzieże, kłamstwa i zdradę.

 14. Ewa-Maria mówi

  Ja również liczę że tych psychopatów przebranych za polityków powinno się ukarać tu i teraz czyli na Ziemi za ich żywota. Mam jednak nadzieję że tak się stanie. Za całokształt ich poczynań.

 15. pos_ergo mówi

  Przecież oni nie kłamią. Przecież mówią, że to ostatnia prosta. Wielu ludzi nie rozumie jednak słowa pisanego. I w tym problem.

 16. bodek mówi

  masz racje z zaklamanymi idiotami sie ciezko rozmawia fanatyzm jest gorszy od faszyzmu

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.