Katarzyna TS u Roli o oszukańczym przedsiębiorstwie „globalne ocieplenie” [WIDEO]

Katarzyna Treter-Sierpińska/ fot. screen
1

Zapraszam do obejrzenia mojej rozmowy z Marcinem Rolą w telewizji wRealu24 na temat przedsiębiorstwa „globalne ocieplenie” , które doi nas metodą na handel powietrzem. Propagandowe pranie mózgów wspierające ten przekręt odbywa się dziś przy pomocy rozhisteryzowanych dzieci strajkujących dla klimatu. Tym dzieciom wmawia się, że za kilka lat dojdzie do klimatycznej apokalipsy i ludzkość wymrze jak dinozaury. Nakarmieni taką propagandą i szantażowani widokiem dzieci protestujących na ulicach mamy zaakceptować klimatyczny skok na kasę, który będzie kosztował nas miliardy złotych. Sama energetyka wyda przez najbliższe 10 lat 90 miliardów złotych netto na zakup uprawnień do emisji CO2. Nie trzeba być Einsteinem, że zrozumieć, iż przełoży się to na ceny energii, które będą już tylko rosnąć. Droższy prąd to wzrost cen wszystkiego. Będziemy płakać i płacić.

W ramach „ratowania klimatu” Unia Europejska dąży też do zlikwidowania przemysłu motoryzacyjnego. Na celowniku są samochody osobowe, które – jak zadeklarował irlandzki minister transportu – „trzeba ludziom odbierać gdyż są to najwięksi przestępcy odpowiedzialni za emisje”. Od 2021 UE będzie nakładać kary na producentów, którzy nie spełnią wyśrubowanych norm dopuszczających maksymalną emisję na poziomie 95 g dwutlenku węgla na każdy przejechany kilometr. Przy obecnym stanie techniki, wydajności silników i wielkości sprzedaży oznacza to wielomiliardowe kary, które przełożą się na wzrost cen aut w wysokości 2,5 tys. euro za egzemplarz. Docelowo mamy zrezygnować z prywatnych aut i przesiąść się na rowery.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

To nie są żarty i science fiction. To jest polityka klimatyczna Unii Europejskiej, która doprowadzi Polskę do zapaści gospodarczej. A klimat zmieniał się, zmienia się i będzie się zmieniał bez względu na to, co wymyślą klimatyczne oszołomy i unijne politruki dążące do budowy eurokołchozu według wytycznych komunistycznego manifestu z Ventotene. Pora przejrzeć na oczy i zrozumieć jak działa klimatyczna propaganda piorąca ludziom mózgi. O lewicowej propagandzie przeczytacie też w mojej książce „Żydzi, gender, multikulti, czyli oszustwo i szajba”. Książkę możecie zamówić w internetowym sklepie na wPrawo.pl TUTAJ

Zobacz też:

Lewacka święta Greta od klimatu. Kto wylansował propagandystkę przedsiębiorstwa „globalne ocieplenie”? [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. Zbigniew mówi

    Lauer niemieckie problemy wyborcze CDU przeniosla na forum UE

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.