„Kaczyński i Morawiecki dogadali się z komunistami”. Konfederacja o sojuszu PiS i Lewicy ws. zadłużenia Polski [WIDEO]

Robert Winnicki i Grzegorz Braun/ fot. screen
27

Podczas wtorkowej (27.04.2021) konferencji prasowej w Sejmie posłowie Konfederacji odnieśli się do sojuszu Prawa i Sprawiedliwości z Lewicą w sprawie ratyfikacji unijnego Funduszu Odbudowy, który Konfederacja nazywa Funduszem Zadłużenia.

ZOBACZ: PiS zawarł sojusz z Lewicą ws. głosowania za Funduszem Odbudowy. Morawiecki: „Przypieczętowaliśmy uzgodnienie w kilku zasadniczych obszarach” [WIDEO]

– Kaczyński i Morawiecki dogadali się z postkomunistami i będą, również razem z Hołownią, forsować unijny Fundusz Zadłużenia. Kaczyński i Morawiecki dogadali się z komunistami i Hołownią, że będą forsować utratę przez Polskę kolejnych atrybutów suwerenności. Tym razem suwerenności fiskalnej, suwerenności nakładania podatków, suwerenności zaciągania długu przez państwo polskie. Kaczyński i Morawiecki dogadali się z komunistami i razem z Hołownią będą zakładać Polakom na szyję brukselską pętlę finansową – powiedział poseł Robert Winnicki.

– Ale nawet w tej koalicji lewicy pisowskiej z lewicą SLD-owską, czy z Razem, nie posiadają większości w Sejmie odpowiedniej do tego, żeby przegłosować unijny Fundusz Zadłużenia – podkreślił Winnicki i wskazał, że do przyjęcia ustawy przekazującej kompetencje organizacji międzynarodowej potrzebna jest większość 2/3 głosów.

– PiS z Lewicą i Hołownią nie mają takiej większości w Sejmie, a jeśli rząd będzie chciał doprowadzić do sytuacji, w której te kompetencje zostaną przekazane zwykłą większością głosów, dopuszczą się zdrady stanu, rażącego połamania konstytucji i będzie to po prostu niewiążące prawnie – stwierdził Winnicki.

Poseł Grzegorz Braun zwrócił się do wyborców Prawa i Sprawiedliwości. – Na co jeszcze czekacie? Na to, że Morawiecki z Kaczyńskim zaproszą do swojego rządu Zandberga i Hołownię? Macie już Czarzastego w prezydium Sejmu Najjaśniejszej Rzeczypospolitej. Jeśli to nie obraża waszych gustów patriotycznych, to najwyższy czas obudzić się – zaapelował Braun. – Czas najwyższy, żeby patrioci przestali łudzić się i wiązać nadzieje z aktualnym układem władzy – powiedział.

Źródło cytatów: Konfederacja/Facebook

Zobacz też:

Konfederacja: Rząd nie ma prawa pominąć Sejmu w ratyfikacji Funduszu Odbudowy! [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Rafał mówi

  Też mi sensacja. Socjaliści pobożni dogadali się z socjalistami bezbożnymi a wszystko w ramach zmowy okrągłego stołu. Ziobro dla pozorów jest przeciwny, ale to tylko gra. I w sumie nie ma tu żadnej sensacji- od podpisania przez nieświętej pamięci piekłoszczyka Lecha Kaczyńskiego traktatu Lizbońskiego jakakolwiek polska suwerenność nie istnieje. To tylko kolejny etap budowania europejskiego państwa- jedna waluta, jedno prawo, z czasem będzie też jeden wódz. „Nasz” nie-rząd i „doktorzy Mengele” rodzimego chowu coraz śmielej mówią nie tylko o obowiązkowych szczepieniach, nie tylko o segregacji sanitarnej ( ta jest w zasadzie przesądzona) ale też o drakońskich grzywnach i karach dla tych, którzy nie chcą być królikami doświadczalnymi. Me(r)dia- tu przoduje Interia- szczują na tych, którzy nie chcą się zaszczepić. Artykuł o tym, że prezydent Brazylii zapowiedział wysłanie wojska przeciwko gubernatorom którzy wprowadzają lockdowny znikł po kilku godzinach- pewnie dlatego że komentarze były pozytywne, a o naszym, pożal się Boże, prezydencie ( któremu stosownie „ukorzeniona” żona przypomina skąd mu nogi wyrastają) pisali- delikatnie mówiąc- niepochlebnie.
  Czy można coś z tym zrobić? czy jest jeszcze szansa na zwrot ku normalności? Czy zobaczę Kaczyńskiego i Morawieckiego na szubienicy a resztę pisowskich zdrajców na dożywotnich ciężkich robotach? Mam nadzieję że tak.

 2. Flex mówi

  Jak to napisał Piotr Apostoł w swoim liście: „Wróci pies do wymiocin swoich, a umyta świnia znów wytarza się w błocie”. PIS to partia przesiąkniętych do cna socjalizmem urzędniczyn miejskogminnych i powiatowych oraz pętających się bez żadnego pożytecznego zajęcia pracowników instytutów, uczelni i generalnie budżetówki. Nivc dziwnego, że głosować będą ryj w ryj z takiego samego pochodzenia posłami za niezwłocznym napełnieniem koryt z unijnego rogu obfitości. PMM opętany kwotami z coraz większą liczbą zer sprzeda dusze diabłu za możliwość żonglowania tymi miliardami z KPO. Praktycznie nie ma Jego konferencji prasowej, na której nie „rozwiązywałby” jakiegoś palącego problemu społeczno-gospodarczego obiecując dziesiątki czy setki milionów złotych. Brak jakichkolwiek reform organizacji i funkcjonowania aparatu administracyjnego szczebli centralnych oraz samorządowych. Po co, skoro tam gnieździ się socjalistyczny elektorat bandy czworga z rodzinami i tak jak rodziców czy emerytów można go łatwo przekupić. Poczekajmy aż władcy kapitału stwierdzą, że dosyć tego dobrego i stopy % na rynkach międzynarodowych pójdą w górę jak na pocz. l.80tych. Budżet Państwa i budżety domowe mających kredyty na zmiennej stopie % diabli wezmą.

 3. W K mówi

  Dlaczego Niemcy w czasie II Wojny Światowej nie strzelali do chorych na tyfus?
  Ponieważ nie przewidzieli, że kiedyś w Polsce żydzi zaczną z nimi konkurować.
  Segregacja sanitarna STOP! Antypolonizm STOP!

 4. Marcin Malik mówi

  Polacy ich wybrali. W każdym polskim mieście komuniści pod wieloma nazwami mają poparcie na poziomie około 50%-60%. Patrioci, nacjonaliści mają poparcie około 7%, a reszta ma gdzieś wybory. Nie podoba wam się PIS, PO,SLD itd ? Polacy na nich będą głosować nawet gdyby im zabrakło na jedzenie.

  Ciekawy jestem jak będą głosować rolnicy w przyszłych wyborach, dlatego że zostali zdradzeni przez PIS. Byłem na polskiej wsi, i pytałem na kogo będą głosować. Zawsze na PIS, bez względu na wszystko. Konfederacji nie ufają, bo 'Konfederacja jest zwariowana’. Dlaczego? Cisza…..

  Podobno w Afryce sub-saharyjskiej jest najniższe przeciętne IQ na świecie. Podobno w Polsce jest wysokie, ale jakie ma to znaczenie?

 5. Matka mówi

  Braun chodzący po Moskwie z agentem FSB, wspierający „dobrym słowem” eks KGB-istów od Łukaszenki czy Putina, prowadzący rozmowę z Jaruzelską z portretem generała-dyktatora w tle jednak powinien uważać na oskarżenia o kumanie się z komuną.

  1. anonim mówi

   Ale odleciałeś syjonistyczny trollu.

  2. Matka mówi

   Nie wiedziałeś o tym, biedny głuptasie?

  3. 6 mln ofiar pandemii mówi

   LOL zadaniowany żyd

  4. Matka mówi

   LOL, zadaniowany idiota. Widzę, że cię ruski bocie ani pisać po polsku nie nauczono, ani nie wytłumaczono, że ofiar pandemii jest 3 mln, nie 6 mln. Won za Don, zmoskwysynu.

  5. Maciej mówi

   @tow. „Matka”

   Towarzyszka „Matka” alias burdelmama, znana również jako bajzelmama – pełna dyspozycyjność świadczonych usług za odpowiednie wynagrodzenie.

   Towarzyszka, podobnymi insynuacjami (tutaj dotyczącymi Brauna) jedzie w co drugim komentarzu.

  6. Matka mówi

   Ruski bocie, kopiujesz te same komentarze, widać już zupełnie ci się zwoje mózgowe przepaliły.

   Jak pisałam, skoro sugerujesz, że jestem burdelmamą , to znaczy Maciuś, że ty i paru innych to jakieś, za przeproszeniem (sam to napisałeś, więc żeby na mnie nie było) dziwki sprzedajne, za rubelki np. rosyjską propagandę w temacie Covid rozpowszechniające. Jednak, nawet gdybyś się „puszczał” na tym portalu za pieniądze (ja sądzę, że ze zwykłej głupoty, nikt ci nie płaci), to ja korzyści z twojego nierządu nie czerpię. Określenie więc nie adekwatne.

   Rozumiem, że na dotarcie do informacji o kontaktach Brauna że Spiridowem, znalezienie nagrania u Jaruzelskiej i jakiejkolwiek z licznych prorosyjskich wypowiedzi Brauna jesteś zwyczajnie zbyt głupi?

  7. Maciej mówi

   @tow. „Matka”

   Towarzyszka, jak to ma w zwyczaju, rżnie przygłupa – znając oczywistą rolę jaką spełnia świadcząc odpłatne usługi zlecone przez obecny komintern. Tłumaczenie nałogowego krętacza nic nie jest warte.

   Ponieważ towarzyszka nieustannie sieje tutaj głupoty o Braunie, dlatego powtarzam. Jedyny fakt, to jakieś zdjęcie, przed którym nikt się obecnie nie uchroni. Nie sposób zawsze wiedzieć obok kogo się stoi i kto zrobi zdjęcia. Reszta, o znajomości, przyjaźni i spacerach jest ordynarną insynuacją i pomówieniem, które towarzyszka rezonuje za GW (znaną, tak samo jak towarzyszka, z takich numerów).

   Wywiad z Jaruzelską? – a cóż w tym sensacyjnego. Wiele osób takiego wywiadu udzielało z różnych stron politycznych. Wiać dla totalniackiej główki towarzyszki, odpowiedzialność i zbrodnia jednej osoby nabiera już wymiaru pokoleniowego.

  8. Matka mówi

   Powtarzaj, ruski bocie, więcej razy zrobisz z siebie debila.

   Zdjęcia uśmiechniętego agenta FSB (wydalonego z Polski za szkodzenie naszemu krajowi) z posłem RP, pozowane, że spacerki po Moskwie to nie zdjęcia „przed którym nikt się nie uchroni”. Trzeba być debilem twojego pokroju, by tak pisać.

   A wywiadzik u Jaruzelskiej z portretem generała w tle, w willi ukradzionej przez komunę Polakom, to wcale, wcale nie jest przymilanie się do komuny.

   I nie zapominaj o licznych wypowiedziach i prorosyjskich działaniach Brauna, bo ci, ruski bocie, umknęło.

  9. Maciej mówi

   @tow. „Matka”

   Towarzyszko, to są właśnie (tylko i wyłącznie) insynuacje i pomówienia z samouczka żydokomuny, pt. „I ty zostaniesz bolszewikiem”.

 6. Nshjs mówi

  Pisiory doprowadzą do bankructwa Polski, poprzednicy sprzedawali co się da, a Ci rozdają co się da, w tym kraju nie może być normalnie, a szczególnie jak bankster nami rządzi

 7. AntyPO✡PiS mówi

  W szeregach lewicowego PiSraela roi się od postkomunistów. Dlatego ich sojusz z PO i SLD jest zupełnie naturalny. Nie po raz pierwszy PiSrael wspólnie głosuje z PO, SLD i PSL.

  Gwoli przypomnienia do PiSraela należą tacy komuniści z b.PZPR, jak: tow.S.Piotrowicz, tow.Czabański, tow.Jasiński, tow.R.Czarnecki czy tow.Saryusz-Wolski (były członek PO).

  Natomiast 🕎 Duda należał do lewacko-koszernej Unii Wolności, kiedy jej przewodniczącym był żydokomuch z PZPR tow.Balcerowicz.

  W skrócie postkomunistyczne lewactwo z PO🔯PiS-u = PZPR+SB+WSI

  1. Matka mówi

   Z PO to akurat teraz Konfederacja w sojuszu występuje, niemoto.

  2. szalom mówi

   paszoł won

  3. Matka mówi

   Spokój, stary komuchu po TP Grunwald, bo za Don wygonię.

 8. Rebih mówi

  PiS wie na co może sobie pozwolić. Skupił w swoim elektoracie najgorsze męty i wmówił im, że patriotyzm polega na szarpaniu jak najwięcej dla siebie, byle tylko szarpanie odbywało się przy dźwiękach Mazurka Dąbrowskiego i dyskutowaniu o tym, jak Putin instalował bombę w TU-154. Ci ludzie wyborów politycznych dokonują w oparciu o to kto więcej da, a najwięcej może dać ten, który jest przy władzy. I nawet jeżeli drugą ręką odbierze im tyle samo, to tego nie zauważą, a jak zauważą to nie zrozumieją. Szybkie zadłużanie kraju to dla PiS-u być albo nie być, bo pozwoli im to dojechać do końca kadencji zanim gospodarka upadnie, a jednocześnie zagrabić olbrzymie pieniądze, bo przecież te fundusze nie pójdą na nic innego jak na analizy, programy „innowacyjna gospodarka”, polegające na wyświetlaniu reklam w zaprzyjaźnionych mediach, na walkę z homofobią i na wielkie centralne inwestycje z których będą ciągnęli profity nawet najdalsi kuzyni Morawieckiego i Michnika.

 9. Shadow mówi

  Jak musi być biedna(y) tow. matka, biedna finansowo, biedna intelektualnie i biedna(y) przede wszystkim moralnie, że musi wysługiwać się za”judaszowe srebrniki”, jako płatny, pogardzany troll.

  1. Matka mówi

   Jak musi być głupi (a co za tym też idzie, biedny) ów kretyn Shadow, któremu wydaje się, że robienie sobie tzw. beki z paru największych chyba kretynów w Internecie to jakaś inwestycja na którą ktokolwiek chciałby wyłożyć jakiekolwiek pieniądze:). Pewnie się tak dowartościowujesz, co? Głupio stwierdzić, że jest się po prostu idiotą, z którego ktoś się pośmiewuje. Bycie rozpracowywanym przez opłacanych agentów wywiadu brzmi dla idioty poważniej.:):):):):):)

  2. Maciej mówi

   @tow. „Matka”

   Niech się towarzyszka wreszcie zdecyduje – albo tow. bierze kasę za te wypociny, albo ideologiczny fanatyzm tow. stawia ją w jednym szeregu z dogmatycznymi wyznawcami neobolszewizmu.

  3. Matka mówi

   A czego kretynie w mojej wypowiedzi wyżej w tym temacie (lub innych)) nie zrozumiałeś? Wróć do szkoły, jak masz problem z percepcją prostych zdań, a nie truj innym dupy prosząc stale o atencję

  4. Maciej mówi

   @tow. „Matka”

   No to ile towarzyszka bierze za jeden taki wpis ?

  5. Matka mówi

   Ruski bocie, źle cię zaprogramowali. Algorytm ci się zawiesił.

  6. Maciej mówi

   @tow. „Matka”

   Umowa o dzieło, czy etat ?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.