K. Żabierek: Historia nauczycielką życia, czyli jak głosować 13 października?

Marsz przeciwko żydowskim, bezprawnym roszczeniom / Fot. Jan Bodakowski
6

W momencie wchodzenia w decydującą fazę kwestii nieprawych roszczeń majątkowych, politycy żydowscy starają się przekonać opinię światową, że zamiast mleka Polacy z piersi matek wysysają antysemityzm. Mnie inaczej uczono: Polka mnie zrodziła, z jej piersi wyssałem: być Ojczyźnie wiernym, a kochance stałym1. Wierność Ojczyźnie to nie tylko gotowość oddania za nią życia, ale przede wszystkim codzienna praca dla jej dobra. Nie tylko z perspektywy: tu i teraz, ale spoglądając w przyszłość. Aby Polska była bezpieczna już dziś trzeba podjąć pracę nad obroną jej dobrego imienia, godności naszych przodków, co też w miarę możliwości czynimy w niezależnych mediach.

PRZECZYTAJ: Lecha Wałęsy rozmowa z bratem. Prawdziwe oblicze „joblisty” [NAGRANIE Z IPN]

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Swego czasu na łamach portalu wPrawo.pl prezentowaliśmy zdradę, jakiej Żydzi dopuścili się w stosunku do Polski w 1920 roku2. Nasi przodkowie o tym nie zapomnieli. Nierzadko pisali na łamach prasy: w Polsce doszło do tego, że zdradzieckie ich zachowanie się w szeregach zmusiło ministerstwo wojny w roku 1920 do wydania rozkazu rugującego żydostwo we wszystkich stanowisk donioślejszych, rozkaz, który na zawsze pozostanie dokumentem zdrady i perfidji żydowskiej. Dziś niestety zażydzenie armii wzmogło się znowu, tylko marynarka i lotnictwo wolne są od Żydów, albowiem tam i podczas pokoju nie trudno o wypadek3.

W 1938 roku czasopismo „Pielgrzym” informowało o wydarzeniu, jakie miało miejsce w komendzie uzupełnień w Warszawie. Zgłosił się tam bowiem Izydor Szulman (zamieszkały na ul. Ogrodowa 4) po swoją książeczkę wojskową, zwalniającą go z odbycia służby wojskowej w wyniku kalectwa. Urzędnik wręczając dokumenty spostrzegł, że (…) Interesant (…) miał oczy zdrowe. Polski urzędnik wezwał policjanta i w stosunku do nieuczciwego interesanta rozpoczęto śledztwo które wykazało że (…) Izydor Szulman kilkakrotnie otrzymywał odroczenie, udając chorobę uszu, bądź oczu. Wreszcie skierowano go do centralnej przychodni lekarskiej (…) i tam otrzymał on kategorię „A”.(…) Zawiedziony Szulman udał się wówczas do „macherów”, zwalniających nielegalnie z wojskam którzy poradzili mu, by złożył jeszcze jedno podanie (…) wybrali z pośród kalek, których wykazy mieli do dyspozycji, kalek, odpowiadającego wadze oraz wzrostowi Szulmana i posłali go w zastępstwie na komisję. Lekarze stwierdzili u „Szulmana” ślepotę oka wskutek oparzenia wapnem i na tej podstawie wydali zwalniające z wojska orzeczenia. W kilka dni później Izydor Szulman otrzymał wezwanie (…) by stawił się po odbiór dokumentów. Tam go wykryto4.

Obecna sytuacja w przededniu wyborów parlamentarnych, na których będziemy wybierać naszych przedstawicieli na najbliższą kadencję, która zmierzyć się będzie musiała m.in. z żydowskimi nieprawnymi roszczeniami majątkowymi, mającymi pełne poparcie w „naszym strategicznym” parterze, jakimi według polityków są Stany Zjednoczone5 sprawia, że nieodzowne wydaje się postawienie pytania o postawę przyszłych przedstawicieli w niniejszej sprawie.

Mając na uwadze wydatki Polskiej Fundacji Narodowej, która przeznaczyła ok. 5,5 mln dolarów dla amerykańskiej agencji White House Writers Group6, rodzi się pytanie dlaczego nie przeznaczono tych pieniędzy na powstanie choćby strony internetowej adresowanej do opinii publicznej na świecie, na której opierając się na dokumentach, wspomnieniach etc. bronione byłoby dobre imię Polski przed oskarżeniami o „polskie obozy śmierci” i na której zwykły czytelnik mógłby przekonać się, że relacje polsko-żydowskie nie są tak oczywiste, jak próbują to przedstawić współczesne media, ukazując złych Polaków i żydowskich „męczenników”.

Pamiętajmy, że historia jest nauczycielką życia!

1 https://bibliotekapiosenki.pl/utwory/Bywaj_dziewcze_zdrowa/tekst aktualizacja 27.09.2019 r.
2 https://wprawo.pl/2018/11/09/zydowscy-zdrajcy-czyli-stosunek-starozakonnych-do-idei-odradzajacej-sie-rzeczypospolitej-wojna-1920-egzamin-lojalnosci/ aktualizacja 27.09.2019 r.
3 Pod jeden sztandar, „Hallerczyk”, 1925, nr 6, s. 6.
4 Niesłychane nadużycia żydów przy poborze do wojska, „Pielgrzym”, 1938, nr 93, s. 1.
5 https://wprawo.pl/2019/09/16/roszczenia-zydowskie-po-wyborach-usa-oczekuje-wznowienia-negocjacji-ws-restytucji-za-holokaust/ aktualizacja 27.09.2019 r.
6 https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/polska-fundacja-narodowa-wydatki-dla-agencji-whwg-5-5-mln-dolarow-zwroty-za-loty-jedzenie-i-prawnikow

Przeczytaj także:

Potężna gwiazda Dawida w sercu parku! Burmistrz: „Skojarzenia można mieć różne” [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Krzysztof mówi

  Znam człowieka , który jest żydem , ukończył szkołę oficerska w Dęblinie w latach 80-tych ub. stulecia . Wyleciał na zbity pysk z tzw. zielonego garnizonu ( nie podam nazwy miejscowości , powiem ,że to nad morzem ) , chlali – tak – chlali spirytus do spryskiwaczy szyb samolotowych , parzyli się z żonami kolegów , bo strach ich ogarniał jak mieli latać na ruskich Migach , a wielu kolegów straciło życie , przez brawurę i popisy przed kolegami , o czym się nie mówiło wówczas w mediach. Po kilku latach bezrobocia dobrowolnego (wyleciał za picie alkoholu – czyt. spirytusu państwowego ) poszedł do Policji i to do działu przestępstw gospodarczych. Ot i jak żydki potrafią się urządzić . Dzisiaj ma ładną emeryturę , na dodatek dorabia i dobrze się wałkoniowi dzieje. Uczniem był marnym , o tym ,że zamieniali indeksy przez pierwsze dwa lata na egzaminach sam mi powiedział i takich mamy inżynierów lotnictwa . Zgroza. I to jest prawda – idą tam do służby , gdzie nie ma ryzyka . Ojciec mi to pierwszy powiedział – ten twój kolega zrobił wszystko ,żeby go wyrzucili, bo się bał. I to jest prawda. Tacy własnie tchórze pierwsi wypinają pierś po medale i takich nagradzają ich – żydowscy ziomale. Nietrudno zauważyć ,że głównie żydzi awansują w wojsku , policji , prokuraturze , sądownictwie , urzędach państwowych , gdzie jest ich jak psów.Przyglądnijcie się , wejdzcie na portale , które podpowiedzą Wam jak rozpoznać żyda , żydówkę w urzędzie.

 2. Janusz I mówi

  Głosowanie na Konfederację to odebranie głosów PiSowi i ułatwienie zjednoczonej POstKOmunie odzyskanie wladzy.

  1. antyPOPiS mówi

   Głosowanie na PiS, socjalistyczno_syjonistyczną wydmuszkę kremlowskiej żydowni, to zdrada i wsparcie dla budowy Polin przez recydywę żydo_bolszewii Kaczyńskiego w USraelskim wydaniu…

  2. Egil mówi

   Raczej ułatwienie światowemu zydostwu utworzenie państwa Polin.

 3. Marek mówi

  NIE głosujcie na Konfederację, bo to ruska opcja! Korwin chce paktu z Rosją – światowym bankrutem i ostoją komunizmu. Rosja nasz wrzód od kilkuset lat. Nawet przed zaborami, a później tylko gorzej. Pochwały dla Ruskich wpisują na rozmaitych portalach kryptokumuniści , których w Polsce nie brakuje. W ten sposób osłabiają PiS. To ich jedyny cel – powrót do tego co już było w PRL.

 4. Marek mówi

  Żydzi awansują dlatego, że znają profil polskiego społeczeństwa (oszołomionego alkoholem i głupiego) umieją brać łapówki i mamić bogactwem innych. Jest wiele sposobów na łapówkarstwo i oni w tym przodują. Dzieje się tak dlatego, że Polacy podziwiają’ zaradność’ Żyda! Co za degrengolada. Gdyby Polacy byli uczciwi, to Żyd nie utrzymałby się u nas, bo nikt by go nie wspierał. A tak za obietnice i łapówki wszyscy im służą, albo przymykają oko na nadużycia, a przecież to jest to samo!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.