Judeopolonia albo śmierć! – J. Międlar

Judeopolonia albo śmierć - Jacek Międlar
41

– Wsparcie finansowe: http://paypal.me/jacekmiedlar https://wprawo.pl/wsparcie
– BLUZY, KOSZULKI, KALENDARZE I CZAPKI: https://wprawo.pl/sklep
– Kanał na CDA: http://CDA.pl/Jacek_Miedlar
– Portal: http://wPrawo.pl
– Blog: http://jacekmiedlar.pl
– Twitter: http://twitter.com/jacekmiedlar http://twitter.com/wprawopl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Karol mówi

  Jacku powiem szczerze, że jesteś wspaniałym człowiekiem. Bardzo dziękuje kochany rodaku za Twoją ciężką pracę i wykorzystanie swych talentów dla dobra naszego narodu. Chwała Ci mistrzu, oby Bóg był łaskawy dla Twego dzieła i podobnych Tobie Polaków. 🙂

 2. aalfa.oomega mówi

  JUDE chcą od nas wyszlamować kasę [1 bln PLN], a prawdę i prawo mają gdzieś! A w przyszłości: skoro Polin ma być europejskim węzłem logistycznym – to chcą nim [po zawłaszczeniu] zarządzać! O przyszłości Unii Europejskiej, mocarstwa USrael [i jego XXI-wiecznym kondominium nad Wisłą: JUDEOpolonii], dżihadzie i 3. wojnie światowej – zob.: ‘2021, Moonwars’ (na: docer.pl)

 3. Spostrzegawczy mówi

  Polska jest pod okupacją żydowską. Kościół katolicki a także inne kościoły, zbory, cerkwie są pod okupacją żydowską.

 4. [email protected] mówi

  W kontekście tego co się dzieje warto się zastanowić nad wpływem obcych służb na proces wyborczy w Polsce (przekaz medialny, kreowanie sondaży, kreowanie afer dyskredytujących politycznych przeciwników, zapewnianie finansowania i wsparcia politycznego czy też sam proces zliczania głosów) – uległość i brak reakcji i najmniejszego choćby przeciwdziałania ze strony PiS (PAD, sejmu i senatu) na ataki Izraela na Polskę oraz na uchwalenie w USA act. 447/1226 wskazuje na to, że te działania były z politykami PiS już wcześniej uzgodnione i nie są nawet dla polityków zaskoczeniem – czyżby taka była cena za wygrane przez PiS wybory? Nowelizacja ustawy o IPN, którą zapewne zaraz zakwestionuje Trybunał Konstytucyjny, była jedynie działaniem pozorowanym, mającym dać alibi politykom PiS. W obecnej sytuacji widzę jednak pewne plusy. Po pierwsze karty i intencje zarówno Żydów, USA jak i polityków PiS zostały ujawnione i być może to otrzeźwi Polaków i zmobilizuje nas do działania. Po drugie – uchwalone w USA ustawy nie dotyczą tylko Polski. Warto spojrzeć na mapki przedstawiające odsetek ludności żydowskiej wg spisu ludności II RP z 1931 roku – większość Żydów (być może nawet 2/3 tak „na oko”) zamieszkiwała a więc i posiadała majątki
  na terenach, które obecnie znajdują się w granicach Litwy, Białorusi i Ukrainy – te majątki zostały przejęte przez wymienione państwa i za te majątki roszczenia Żydzi skierują raczej do tych państw a to pozwala na zbudowanie jakiegoś bloku oporu przeciw tym roszczeniom, jeśli nie na poziomie międzypaństwowym to może chociaż na poziomie organizacji społecznych działających w wymienionych krajach – no chyba, że plan żydowski polega na tym, żeby najpierw skasować Polskę a za jakiś czas ponownie, pod tym samym pretekstem Litwę, Białoruś i Ukrainę.
  Ze wspomnianymi mapkami można się zapoznać w Wikipedii: https://pl.wikipedia.org/wiki/Historia_%C5%BByd%C3%B3w_w_Polsce

  1. sten mówi

   Coś się dzieje , dziś jest podana informacja że we wrześniu 2019 wystawiamy fakture z wyliczeniem szczegółowym Berlinowi za 2WW . Wygląda mi to na układ polsko-żydowski misternie przygotowaną rozgrywke i z Polskim społeczeństwem i z niemcami . Zapłcimy żydom kasą za odszkodowania wojenne od niemców .
   W innym przypadku rozpalimy piece … a Kaczyński na kolejne 2 tys. lat polakom zastąpi Judasza !

 5. Waldemar mówi

  O Polskę trzeba walczyć bez przerwy. Nasza Ojczyzna nękana jest non stop.

 6. Zbulwersowany mówi

  PiS to zydomasoneria rytu szkockiego, PO, SLD, nowoczesna, razem rytu francuskiego. Ci pierwsi niszczą powoli i systematycznie, ci kolejni szybko i systematycznie. Henryk Pająk już dawno zdemaskowal POPIS i inne żydowskie hydry. Niestety według ludzkiego rozumu wszystko idzie ku przepaści, ale nie zapominajmy o jednym bardzo znaczącym wydarzeniu – w Polsce odbył się wstępny Akt Intronizacji Pana Jezusa Chrystusa Króla Polski. I to jest jedyna ale niesamowita broń przed lucyferianami. Nasze częste modlitwy do Pana Jezusa Chrystusa i wznoszone prośby są silniejszą bronią niż cały arsenał nuklearny świata. Zydostwo to wie i tego się panicznie boi, bo ich los jest przesądzony.

 7. Adaś mówi

  LUDZIE za takie poglądy grozi Wam prokurator

  1. Ania mówi

   Adaś ! Prowadź sobie tę twoją oszołomską gazetę i nie mieszaj się w sprawy polskie, bo to do ciebie może zapukać prokurator.

  2. Adaś mówi

   Dzień dobry p. Anno, czy ja głoszę oficjalnie nienawiść, czy ubliżam rządzącym Państwem Polskim oraz hierarchii Kościoła Katolickiego w Polsce? Pani Anno proszę, się zastanowić zanim Pani zacznie komukolwiek grozić . Życzę miłego pełnego miłości i dobroci dnia . Pozdrawiam serdecznie.

 8. Franio mówi

  Boję się, kiedy p. Jacek zbliża tak twarz swą do ekranu,, masakra jak w horrorze, czy Pan ma nerwice natręctw z tym ciągłym wycieraniem stołu czy tam biurka, z przesuwaniem rzeczy na tymże biurku i z poprawianiem zegarka? wynik stresu czy co ?

  1. Adaś mówi

   mi też to zakrawa na coś dziwnego również patrze i analizuje tę barwną osobę 🙂 i nadziwić się nie mogę jego fanom.

  2. Ania mówi

   Adaś ! To duży sukces. Jeśli już widzisz świat i ludzi w różnych barwach, a nie tylko w kolorze białym albo czarnym. Pracuj dalej nad sobą, to dostrzeżesz coś, co Cię jeszcze bardziej zadziwi.

  3. Hanna mówi

   Aniu, patologiczna nienawisc tego Adama do Polakow zapewne wymaga profesjonalnej pomocy.

  4. Adaś mówi

   Dziękuję za radę p. Anno codziennie przy rachunku sumienia staram się dostrzegać coś więcej 🙂 Polecam również Pani, naprawdę warto .

  5. Hanna mówi

   Czy ty jestes chory, a moze trafiles na niewlasciwe forum?

  6. Adaś mówi

   To prawda , że trafiłem na niewłaściwe forum, bo przerażony jestem ilością nienawiści, rasizmu oraz obelg w stosunku do innych czyt. myślących inaczej niż Wasze Guru. A chory, owszem ostatnio katarek mnie męczy ale to raczej sprawa alergii, zachowań neurotycznych brak. Zatem Pani Hanno patologiczna nienawiść w stosunku do ludzi ma Pani ukazaną niemal we wszystkich filmikach powyżej, w głowi mi się nie mieści jak można głosić miłość Bożą i nienawiść do Jego dzieci jednocześnie. Wiem, że popłynie zaraz fala nienawiści na mą osobę ale nie zamierzam milczeć . Wasze Guru odpisuje często nie pozdrawiam, a ja wręcz przeciwnie POZDRAWIAM PANIĄ PANI HANIU SERDECZNIE. Bliższe są mi słowa :” zło dobrem zwyciężaj „.

  7. Krzysztof Zieliński mówi

   To co piszesz Adaś to jest odwracanie pojęć – prawdę nazywasz nienawiścią. Wszyscy znają rok 1984 Orwella – ten rodzaj zakłamania już nikogo nie zmyli.

  8. sten mówi

   noooo rozumiem że katarek … ale standardowe ,,miłosierdzie,, i o ,,belce w oku,, zapomnieć dodać ??
   Zdrowiej chłopie nie rozpaczaj i wracaj , kropelki na alergie przyrychtujemy , nic się nie pomyliłeś trafiając tu .
   Pan i osła czasem na dobrą trawe zaprowadzi.
   Co do sentencji ,,zło dobrem zwyciężaj,, masz racje- dobry kij na zło jest najlepszy -przysł.Salomona , Syracha
   Nasz Pan jak ci wiadome też ,,dobry,, bicz ukręcił na bezczeszczących świątynie, lał aż trzeszczało.

 9. Edek mówi

  HAHAHAH J.M. bierze przykład z Jezusa, który był przecież ŻYDEM, i co z tym faktem historycznym i dogmatycznym zdobicie ?

  1. Normalny mówi

   Pan Jezus nie był, ani nie jest Żydem, co najwyżej był wychowywany początkowo w tradycji żydowskiej. Pan Jezus Chrystus zmienił tę tradycję na chrześcijańską – uniwersalistyczną, nie żydowską. To wymysł typowo żydowski jakoby Pan Jezus Chrystus miałby być Żydem. Jak znajdziesz wykład Jacka Międlara nt pochodzenia Pana Jezusa, to Ci on wiele wyjaśni. Poza tym Słowo stało się Ciałem i zamieszkało między nami, więc na logikę nawet, czy Ten który jest Pierwszy jako Syn Boży może zmienić Swe pochodzenie Boskie na jakiekolwiek narodowe, w tym wypadku żydowskie, jak to próbują zmanipulować Żydzi. Pan Jezus Chrystus był i jest Bogiem, który na określonym etapie przyszedł na świat i stał się jednocześnie Człowiekiem, nie tracąc swej Boskiej natury. Teraz jest również Bogiem o dwóch naturach – Boskiej i ludzkiej. Odsyłam do Katechizmu Katolickiego kard. Gasparriego.

  2. Adaś mówi

   Proszę poczytać nieco więcej Biblii oraz o Jezusie historycznym, szanowny ignorancie

  3. Normalny mówi

   Panie Adasiu. Proszę wskazać które z moim zdań zawiera nieprawdę i proszę udowodnić , że zawiera ono nieprawdę. A o Jezusie „historycznym” ( co za modernistyczne, przewrotne określenie o Absolucie, Który BYŁ, JEST I BĘDZIE ! ) to nie może zacząć się inaczej niż : In principio erat Verbum, et Verbum erat apud Deum, et Deus erat Verbum. Hoc erat in principio apud Deum ….”

  4. Adaś mówi

   Widać , że nie studiował Pan dogmatyki KK, ktora o tym mówi, tkwi Pan w nauczaniu jakiegos lewego katechizmu, odrzuca Pan naukę o Jezusie bo jest niewygodna? Zrodził się z Maryii Dziewicy a Ona wg . Pana była Polką 🙂

  5. Normalny mówi

   Panie Adaś ! Tkwi Pan po uszy w szambie posoborowym. To wyście zdetronizowali Pana Jezusa Chrystusa ! Jeśli Pan uważa 2000 – letnią naukę Kościoła Świętego zawartą w katechizmie Katolickim kard. Gasparriego za lewą, to jest Pan jak faryzeusz, jak Lenin ze swoimi braćmi – żydowskimi rewolucjonistami, którzy dokonali zamachu na Święty Kościół i na depozyt wiary Chrystusowej. To wyście – Żydzi kościelni, V-ta żydomasońska antykatolicka kolumna, wprowadzili fałszywki – dekrety o ( fałszywym) ekumenizmie, o tzw wolności religijnej, o tzw kolegializmie i dokonaliści rewolucyjnego zamachu na świętą liturgię. Niedługo wprowadzicie oficjalnie kult szatana w posoborowiu. A jeszcze za wszelką cenę macie czelność zrobić z Syna Bożego – Żyda, z Syna Bożego, Kórego Żydzi ukamieniowali. Żmijowe, przewrotne plemię !

 10. Hanna mówi

  Ogromnie sie ciesze, ze do Was POLAKOW trafilam i mam okazje zapoznac sie z tyloma, nieznanymi mi dotychczas, faktami! Czytam tez dokladnie wszystkie zalaczone linki. Dziekuje!
  Szkoda tylko, ze rowniez wrodzy Polsce i Polakom obce typy tu wylewaja brudne pomyje.

 11. Adaś mówi

  No to mnie zablokowano, Panie Normalny proszę czytać PŚ ze zrozumieniem Jezusa ukrzyżowano, nie ukamienowano, a mój Kościół nie jest szambem ale dziełem Boga

 12. Adaś mówi

  Panie „Normalny” Proszę, tak nie krzyczeć w swoich wypowiedziach, to na prawdę szkodzi, modlę się za Pana zbolałą biedną duszę, która zieje nienawiścią do Kościoła Katolickiego, do Narodu Wybranego, do ludzi a w efekcie i do samego Jezusa Chrystusa. Proszę nie obrażać moich uczuć religijnych, gdyż Konstytucja RP daje mi do tego pełne prawo . Nadto tak krzyczycie o blokadach a mnie administrator również zablokował, dlaczego ? Jezus mówił ” Prawda was wyzwoli ” .. Amen. Pan Jacek Międlar, był współbratem wspaniałego dogmatyka ks dr Pawła Holc, jakoś temu misjonarzowi, wiernemu kapłanowi, głosicielowi Jezusa wierzę bardziej niż nauce opartej na nienawiści. Zło dobrem zwyciężaj. Modlę się za Pana i za innych pogrążonych w bólu zranionego serca , gdyż tylko serce zranione nie potrafi kochać ludzi, Boga i Kościoła. Pozdrawiam Pana serdecznie

  1. Zbulwersowany mówi

   Naród wybrany skończył się z ustanowieniem przez Pana Jezusa Chrystusa Nowego Przymierza, Nowego Testamentu 2000 lat temu. To tradycyjny Kościół katolicki z Jego wiernymi są od tamtej chwili narodem wybranym i każdy kto uzna czystą naukę Kościoła może nim się stać. Żydzi zaś tylko i wyłącznie jeśli się nawróca na katolicyzm, co się u nich bardzo rzadko zdarza, więc niech Pan nie sieje fermentu i nie utożsamia wyłącznie ich z narodem wybranym, bo to perfidne kłamstwo. Jeśli Pan tak uważa, to o Pana nawrócenie należy się modlić, a co gorsze sieje Pan świadomie lub nieświadomie zgorszenie, gdyż utrwala Pan Żydów w wiarolomstwie. Proszę to na spokojnie przemyśleć.

  2. Andrzej Józef mówi

   Po co ta złośc?
   Z jakim spokojem Pan Adaś odpowiadał.
   Po co te wyzwiska, obrazy ect.
   Chrystus też powiedział.
   Zadna litera,kropka,zdanie nie może być zmienione ani dodane do Starego “Pierwszego”Testamentu.
   Bez Starego Testamentu nie byłoby Nowego Testamentu.
   Jajko chce być modrzejsze od kury.
   Papież mówioc o Starszych braciach w wierze wzioł pod uwagę Dwa Testamenty.
   Dlatego jak jakiś podrzędny pisarz literacko onanizuje się nad wyrazem wypowiedzianym w kontekscie całego zdania.Zawsze wybiorę odpowiedz Papieża.
   Starsi Bracia tz so Starszymi Bracmi w wierze.

  3. Ania mówi

   Jak najbardziej należy zło dobrem zwyciężać, ale to dobro nie należy mylić z sianem herezji jak to czynią modernisci, bo staje się to tzw dobro najgorszym złem, gdyż jest prostą drogą do piekła.

 13. Normalny mówi

  Panie Adaś ! Dziękuję za modlitwę. Zapewniam, że moje zranione serce potrafi kochać Pana Boga w Trójcy Przenajświętszej Jedynego, Kościół Święty i ludzi. Pomodlę się również za Pana, aby Pan nie ulegał wpływom szatana,heretyków i innowierców. Z Panem Bogiem !
  Interesujący wykład Księdza Romana Kneblewskiego ( tylko 5 minut ) o nadstawianiu drugiego policzka.

  https://gloria.tv/video/LBkJx1D7Afdn6VxJudpQNqETV

 14. Ignacy mówi

  Jacek…obiektywnie…zawsze mowisz szczeze i wprost…chociaz nie zgadzam sie z toba co do tej calej katolickiej zmyslonej przez zydkow wiary ale pominmy to…szanuje twoj patriotyzm i odwage i zawsze za to wlasnie bede cie popieral !!!…UK to kraj ktorym rzdzadzi od 1812 roku chazarska podla wszawa rodzina Rothschild…falszywi niby to zydzi z pogranicza i rubierzy Ukrainy i przdmurza Azji !!!…To scierwo powinno byc wyeliminowane z tej Planety…to oni stoja za wszystkim ZLYM co sie dzieje LUDZKOSCI na tej ZIEMI …zawsze byli sa i beda …WROGAMI CALEJ LUDZKOSCI !!!…to sa DEMONY ktore trzeba ZNISZCZYC !!!.. AZ DO 10 SPRAWDZANEJ PROBAMI DNA GENERACJI !!!…INACZEJ ONI ZNISZCZ RODZAJ LUDZKI NA TEJ PLANECIE,,JUZ W OSTATNICH 70 LATACH PO IIWW OSIAGNELI STRASZNA DOMINACJE NAD LUDZMI NASZEJ ZIEMI !!! JUZ KONTROLUJA 90%…W S Z Y S T K I E G O !!!…TAK…TAK…WSZYSTKIEGO NA NASZEJ PLANECIE ZIEMI !!!…CZAS PDJAC DZIALANIA i ZALOZYC ORGANIZACJE…GLOBALNY HOLOCAUST DLA FALSZYWYCH ZYDOW-CHAZARSKIECH WROGOW LUDZKOSCI !!!…Jacku w glebi serca i w inteligenci swojej wiesz ze mam RACJE !!!
  Pozdro i do przodu jestes potrzenby tej zdegenerowanei i upadle Polskiej Nacji ktora w 90 % wciaz trzyma glowy w dupie chazarskiej i wierzy w te falszywe partie NIE POLSKIE jak PiS = Partia Interesow Syionistycznych czy PO = Popluczyny Od trockistowskiej chazarskiej uni ewropejskiej tez kurewskie podle scierwa chazarsko-banderowskie…reszty smieci tak zwanych niby to PARTI !!!… juz niechce mi sie nawet wymieniac to wszystko sa… WROGOWIE SMIERTELNI NARODU POLSKIEGO i POLSKIEJ RACJI STANU
  !!!…jaka ta racja w tej chwili jest lub ma byc !!!
  Trzymaj sie zdrowo i naprawde…naprawde…UWAZAJ NA SIEBIE !!!…Badz czujny jak dobry madry pies lesniczego w sroga Zime !!!…Jeszcze Polska Nie Zginela !!!…Chociaz Jej Narod Stal sie Zombie w 90% !!!
  :-)

 15. alka mówi

  Bardzo proszę o prawidłowe wymawianie nazwy „Polonia” jako „polońja”, a nie „polonia” (jak „niania”) !
  „Polonia” to łacińska nazwa Polski, więc nie wypada wymawiać jej tak trywialnie ! W języku polskim nie ma słowa wymawianego jako „polonia”, proszę więc nie zmieniać starych nazw historycznych i geograficznych, na litość Boską !
  Chyba wszyscy znają patriotyczną pieśń „Marsz, marsz, Polonia, nasz dzielny narodzie !” i chyba wszyscy śpiewają „polońja”, a nie „polonia”, bo byłoby to żenujące, gdyby sami Polacy nie wiedzieli, jak należy wymawiać tę znaną nazwę swojego kraju !
  Analogicznie, oczywiście, mówimy „judeopolońja”, a nie „judeopolonia”.
  A w odmianie : „polońji”, a nie „w poloni” !

  1. Donald mówi

   Alka ty jesteś nawalona ,czy naćpana?

 16. Janusz I mówi

  judeochrześcijaństwo albo śmierć!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.