Jonathan „Jonny” Daniels i ludobójstwo w okupowanej Palestynie

Jacek Międlar / Fot. wPrawo.pl
30

W dzisiejszym filmie demaskuję hipokryzję i manipulacje Jonathana „Jonny” Danielsa, którego życiorys dziwnym trafem urywa się na 2014 roku. Co robił wcześniej? Jaki nosił mundur? I dlaczego idealnie wkomponowuje się w scenariusz agentów służb specjalnych? Obejrzyjcie Państwo sami. Film dla osób o mocnych nerwach!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– Wsparcie finansowe: http://paypal.me/jacekmiedlar https://wprawo.pl/wsparcie http://jacekmiedlar.pl/wsparcie
– BLUZY, KOSZULKI, KALENDARZE I CZAPKI: https://wprawo.pl/sklep
– Kanał na CDA: http://CDA.pl/Jacek_Miedlar
– Portal: http://wPrawo.pl
– Blog: http://jacekmiedlar.pl
– Twitter: http://twitter.com/jacekmiedlar  http://twitter.com/wprawopl
– Tekst o Jonathanie Danielsie i jego „walce” z nienawiścią: https://wprawo.pl/2018/02/23/j-miedlar…

Ponadto zachęcam do lektury publikacji:

J. Międlar: Od służby w armii zbrodniarzy do walki z „mową nienawiści”. Tajemnicza droga „trędowatego” Jonny Danielsa

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Piotr mówi

   wg tego indywiduum byłoby to „najlepsze dla Polski”. ciekawe jakie jakie inne scenariusze – te „nienajlepsze” – są opracowywane

 1. Teresa mówi

  Jak to Kaczyński nigdy nie był filosemitą?Przecież on sam jest Żydem,jego brat Lech pokazywał się w jarmułce,czyli był zydem,to i Jarosław nim jest

 2. Normalny mówi

  Czy tego nauczają w szkołach, na uczelniach, na konferencjach, na sympozjach, na zbiórkach harcerskich ?!

  Henryk Pająk – najwybitniejszy światowy historyk, dokumentalista i badacz relacji polsko – żydowskich w swojej przedostatniej książce pt. „ Apokalipsa bliżej niż sądzicie” , wydawnictwo Retro, 2016 rok podaje m.in. :
  „ Pomiot Kaina wytracił w ostatnim stuleciu ponad 120 milionów chrześcijańskich Słowian, w tym 80 mln Rosjan i ponad 10 mln Polaków…Od 1939 roku wymordowali na różne sposoby dwa kolejne pokolenia elit narodu polskiego. Zastąpiła je pofolwarczna i popegerowska hołota i wielkomiejskie szumowiny z KPP, PPR i syjonistycznego Bundu… Ich trzypokoleniowa okupacja trwa nieprzerwanie od 1939 roku …” ( str. 5 ).

  Z kolei w jednym ze swoich bestsellerów pt. ” Dyktatura nietykalnych ” wyd ” Retro” , 2006 r. ten wybitny pisarz – historyk artykułuje m.in znamienne zdanie :
  „Pół – Żyd Hitler i jego żydowska szajka ( m.in. Himmler, Heydrich, Eichmann, Goering, Gebbels, Milch, H. Frank i inni ) zadbali o to , aby radykalnie zmniejszyć ilość wrogów polskich Żydów…. ” ( str. 237 )
  Kto nie zna bestsellerów Pająka, nie zna historii relacji żydowsko – polskich.

  1. Andrzej Józef mówi

   Dodam tylko ze w bardzo poważnym tygodniku
   Star magazine majo zdięcia zaginionych Amerykanskich samolotów z|| wojny światowej.
   Wylodowali na Marsie?

 3. Zbulwersowany mówi

  Żydzi dokonali historycznego ludobójstwa na Polakach. Palestyńczyków traktują z porównywalnym bestialstwem.

 4. Pan Kracy mówi

  Niedawno ks. Jacek Międlar zadeklarował, że „jak chcecie wojny, to będzie wojna”. Ten film zrobił nie gościu z białą flagą, a prawdziwy wojownik. I takich wojowników warto popierać!

  Ks. Jacek trafnie opisał „naszą” śmietankę polityczną jako sfermentowaną śmietankę. Co się robi ze sfermentowaną śmietanką? Dosładza, zbiera część do ocalenia, czy wyrzuca w całości? Każdy powinien sobie odpowiedzieć na to pytanie, stojąc nad urną wyborczą…

  A poniższy tekst – oby proroczy:
  Wyobraź sobie świat bez Izraela
  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/wyobraz-sobie-swiat-bez-izraela-2018-02

 5. J@rek mówi

  W świetle tego co sie obecnie dzieje na linii Polska Izrael warto może ponownie przemyśleć i przeanalizować wydarzenie z przed niemal 8 lat i zastanowić się, czy rzeczywiście w Polsce syjoniści ograniczają się tylko do osiągania korzyści materialnych w przeciwieństwie do tego co dzieje się w Palestynie. Poniżej fragmenty artykułu „Tajemnicza śmierć dr. Dariusza Ratajczaka – Morderstwo polityczne w państwie Tuska-Komorowskiego?” z 2010-06-16 i link do niego.
  „Znalezione w ubiegłym tygodniu w samochodzie zaparkowanym na jednym z parkingów w Opolu rozkładające się zwłoki 48-letniego mężczyzny, zostały zidentyfikowane: ofiarą jest dr Dariusz Ratajczak, były pracownik Uniwersytetu Opolskiego, znany z głoszenia niezależnych poglądów.

  Dariusz Ratajczak, doktor historii został zaszczuty przez filosemickie lobby, reprezentowane głównie przez Gazetę Wyborczą, oraz przez inne środowiska wrogo ustosunkowane do odkłamywania historii i odważnego prezentowania faktów. Za publikację i jedynie przytoczenie w swojej książce niektórych opinii rewizjonistów historycznych, Ratajczakowi przylepiono łatkę “antysemity” i “kłamcy oświęcimskiego”, co spowodowało utratę pracy na uczelni, szykany i wydanie konsekwentnie przestrzeganego “wilczego biletu” uniemożliwiającego zdobycie pracy. Ratajczak zmuszony został do utrzymywania się pracując jako palacz w kotłowni c.o. oraz jako pomoc przy zmywaniu naczyń.

  Zwłoki ś.p. dr. Ratajczaka znaleziono w pozostawionym na parkingu przy opolskiej Karolince samochodzie Renault Kangoo, który miał stać tam od 28 maja br. Niektórzy świadkowie zaprzeczają jednak tej wersji mówiąc, że samochód nie stał tam tak długo i był tam podrzucony później.(…)
  W wielu krajach świata, w tym i w Polsce, obowiązuje penalizacja głoszenia poglądów sprzecznych z obowiązującą wersją wydarzeń określanych mianem Holokaustu. Przepisy o tzw. kłamstwie oświęcimskim wprowadzono pod wpływem lobby żydowskiego, które boi się otwartej dyskusji na tematy dotyczące niektórych aspektów II Wojny Światowej, w tym m.in. funkcjonowania komór gazowych w niemieckich obozach koncentracyjnych, liczby ofiar żydowskich czy też decyzji władz III Rzeszy o tzw. ostatecznym rozwiązaniu kwestii żydowskiej. Niezależni historycy i badacze domagają się otwartej i nieskrępowanej debaty historycznej, w której będą mogli swobodnie przedstawiać swoje argumenty poparte konkretnymi faktami historycznymi i dokumentami.” http://www.bibula.com/?p=22973
  Sądząc po materiałach dostepnych w internecie, sprawa śmierci dr Ratajczaka została zgrabnie zamieciona pod dywan i zapomniana – moża warto by ją odświeżyć i przypomnieć opinii publicznej?
  Historia doktora Ratajczaka świadczy o tym jak ryzykowna jest walka o prawdę historyczną, gdy za przeciwnika ma się uzbrojony w miliardy dolarów, silne lobby, spec służby i paragrafy przemysł Holocaustu. Z tym większym szacunkiem należy się odnosić do ludzi, którzy tą walkę podejmują takich jak Pan Grzegorz Braun, Pan Leszek Żebrowski, prof Stanisław Michalkiewicz, dr Ewa Kurek czy też Pan Jacek Międlar i wielu innych, którzy się w tą walkę angażują i mogą liczyć jedynie na kłody rzucane pod nogi, szykany, oskarżenia ale i wielki szacunek Polaków.

 6. Robert mówi

  Ani kroku w tył przed światowym terrorystą i samozwańczym hegemonem,usraelskim dupochronem.Wydymali świat na dwie wieże,wciągając tzw.zachód w orgię przemocy,krwi,walki z islamem,krajami arabskimi,zbrodnię ludobójstwa,jak w Syrii,Iraku,Afganistanie.Kiedy w latach 90tych świat zachwycał się serialem Przystanek Alaska,cały Izrael śledził shietcom Kolejna Laska Dynamitu Na Przystanku produkcji rodzimej,palestyńskiej.Ponieważ aktorzy stwierdzili,że skoro zostali Wybrani do tej roli,stwierdzili że cały świat powinien chodzić do kina i mieć taką samą rozrywkę jak mieszkańcy Palestyny.Hollywood!!!Oscary rozdane

 7. Constancja mówi

  Nigdy nie liczylam na PIS, ale jednej rzeczy myslalam, ze moge sie spodziewac, ze Kaczynski wyjasni katastrofe smolenska, ze wzgledu na swojego brata. Nie moze tego zrobic, bo sluzy tej samej „niewidocznej sile”, ktora to zrobila.
  To sluzby specjalne kontroluja calosc sytuacji w Polsce (kto im dal taka wladze?), a sa to psychopaci i mordercy. Jonny jest wsrod „swoich”.

 8. Robert mówi

  Przytulnam się do Constancji!Niech to zobaczy Światowid na placu musztry w Alt Kieykuth i niech se wsadzi w wystrugane dupsko palec boży odlany przez CIA,zwany przez nadzorców Remote Neural Monitoring

  1. Constancja mówi

   Zapewniam Cie Robercie, ze nikt nie ma szans przytulenia sie do mnie oprocz mojego meza i dziecka.
   Napisz lepiej czym sie dokladnie zajmowales, jak pracowales w tych sluzbach specjalnych na calym swiecie. Moze sie okazac, ze bylam Twoja ofiara, ale spokojnie ja” im” wybaczylam,malo tego moja jakosc zycia wewnetrznego jest na wyzszym poziomie, niz byla przed zaatakowaniem mnie. Paradoksalnie zblizyli mnie do Boga.
   Snil mi sie dzisiaj ten „Jonny”, chodzil po Polsce z wielkim workiem na plecach, z ktorego wychodzily jadowite zmije z trzema glowami.
   Polacy moga przejsc przez ta pustynie tylko patrzac sie w Gore, z rozancem w reku, wtedy zapewniam wszystkich, zadne sluzby bezpieczenstwa, zadna zmija ich nie ukasi.

 9. Przebiśnieg mówi

  UWAGA ! 10 marca A.D. 2018 o godzinie 10 na cmentarzu Powązkowskim na tzw. Łączce zostanie odprawiona tradycyjna Msza Święta Żałobna w intencji Żołnierzy Wyklętych !

 10. Zbulwersowany mówi

  Inwazja żydostwa na Polskę nasila się ! Zabierają Polakom dalsze miejsca pracy ! Polacy – out, Żydzi – in !

  „Gabriel Kayzer: W 2013 roku Ambasada Rzeczpospolitej Polskiej w Tel Awiwie wydała łącznie 2727 dokumentów paszportowych, w 2014 roku 2611, w 2015 roku 3305, w 2016r. 2665, a w 2017r. 3530”. Gdzie są ci NOWI obywatele RP?, gdzie pracują?, z czego żyją? Przecież tylko kilka procent (albo i mniej) z nich mówi po polsku.

 11. Zdzisław mówi

  Terroryzm à la Izrael czyli tragedia USS Liberty – Dr Dariusz Ratajczak
  Aktualizacja: 2011-06-8 10:49 am
  8 czerwca 2011 roku, mija 44 rocznica terrorystycznego ataku Izraela na amerykański okręt wojenny USS Liberty. Przez wszystkie te lata, aż do dnia dzisiejszego obowiązuje cenzuralny zapis na przypominanie tej tragedii, tym bardziej na domaganie się ukarania winnych.

  Czerwiec 1967 roku, Bliski Wschód. Wojna sześciodniowa. Armia izraelska gromi Egipcjan i Jordańczyków oraz przygotowuje się do rozprawy z Syrią. Typowy ,,blitzkrieg”. W jego cieniu rozgrywa się jeszcze jeden dramat – dzisiaj niemal zapomniany, zjedzony przez mole historii. Przypomnijmy go w imię prawdy i w zgodzie z naszą nieugiętą postawą wobec terroryzmu. Również tego najnikczemniejszego – państwowego.

  W dniu 8 czerwca 1967 r. należący do VI Floty ,,U.S.S. Liberty” wykonywał rutynowy rejs na Morzu Śródziemnym. Ta supernowoczesna jednostka, wyposażona w specjalistyczny sprzęt zwiadowczy, była właściwie nieuzbrojona. 300 osobowa załoga dysponowała jedynie lekkimi karabinami maszynowymi. Na morzu panowały niemal idealne warunki. Stała bryza podkreślała walory flagi amerykańskiej. Naprawdę nie można było jej nie zauważyć. Zresztą tożsamość okrętu potwierdzał stosowny, wykonany dużymi literami, napis na rufie.

  O godzinie 6 rano, gdy ,,Liberty” znajdował się kilkanaście mil na zachód od Półwyspu Synajskiego, uwagę załogi przykuł izraelski samolot wolno okrążający jednostkę. Czynność tę, ujętą w schemat: obserwacja – odlot, wykonywał wielokrotnie. Cztery godziny później na niebie pojawiły się 2 odrzutowce uzbrojone w rakiety. Trzykrotnie okrążyły ,,Liberty” i rozpłynęły się w przestworzach. Marynarze wyraźnie widzieli ,,Gwiazdy Dawida” wymalowane na kadłubach. Jeden z powietrznych obserwatorów pojawiał się w pobliżu ,,Liberty” przez 2 godziny.

  O godzinie 14. rozpętało się piekło. Nadlatujące 3 izraelskie ,,Mirage” zniszczyły antenę statku, a towarzyszące im myśliwce bombardujące ,,Mystere” zrzuciły napalm na mostek i pokład. Atak kontynuowano przez 20 minut. W jego wyniku ,,U.S.S. Liberty” wyglądał jak pływający ser szwajcarski. Naliczono 821 dziur po bokach i w pokładzie, z tego więcej niż 100 było smętną pamiątką po rakietach.

  Pomoc dla USS Liberty zawrócono do baz za aprobatą prezydenta Lyndona Johnsona

  Gdy samoloty odleciały, do akcji przystąpiły 3 łodzie torpedowe. Ich załogi wystrzeliły 5 torped. Jedna z nich rozorała szeroką na 40 stóp dziurę w kadłubie, zabijając 25 amerykańskich marynarzy. ,,Liberty”, obecnie skrzyżowanie szpitala z kostnicą, płonął i nabierał wody. Ranny w nogę, ale twardo stojący na mostku dzielny potomek Celtów – kapitan William L. Mc Gonagle, dał rozkaz do opuszczenia statku. Spuszczono na wodę łodzie ratunkowe. Na próżno. Izraelczycy celnym ogniem roznieśli je na strzępy. Podobnie postąpiono z ostatnią łodzią, która jeszcze pozostawała na pokładzie. Jak słusznie twierdził później podoficer z ,,Liberty”, Charles Rowley: ,,oni (Izraelczycy – DR) nie chcieli aby ktokolwiek przeżył”. Kilkanaście minut po godzinie 3., po niemal 70-minutowej ogniowej nawałnicy, strzały umilkły. Napastnicy odlecieli lub odpłynęli. Na skutek terrorystycznego ataku zginęło 34, a zostało rannych 171 marynarzy.

  Sytuacja ,,Liberty” była dramatyczna. Dryfująca jednostka walczyła o przeżycie. Niestety, apele o pomoc (wysyłane również tuż po rozpoczęciu izraelskiego ataku) nie przynosiły efektu. A przecież myśliwce z ,,U.S.S. Saratoga” już w kilkanaście minut po rozpoczęciu ostrzału były w powietrzu z zadaniem ,,zniszczenia lub przepędzenia atakujących”. Zawrócono je jednak do baz za aprobatą prezydenta Lyndona Johnsona. Przyzwolenie na akcję ratowniczą dano dopiero bezpośrednio po terrorystycznym ataku, ale i ten rozkaz szybko odwołano. W tym samym bowiem czasie rząd izraelski poinformował amerykańskiego dyplomatę w Tel-Aviwie, że siły zbrojne Izraela ,,przez pomyłkę” zaatakowały statek amerykański, biorąc go za… jednostkę egipską. Wyrażono także stosowne ubolewania.

  Prezydent Johnson z izraelskimi przeprosinami w kieszeni zwlekał z decyzją co do losów ,,Liberty” (zapomniany, amerykański wariant ,,Kurska”?!), a jego załoga na płonącym pokładzie walczyła o życie rannych kolegów. Jedynym ratunkiem w tych dramatycznych okolicznościach mógł się okazać mały… sowiecki okręt wojenny. Pomocowej oferty ze strony Rosjan wprawdzie nie przyjęto (wywiad!!!), ale ci, jak na ludzi morza przystało, trwali w pogotowiu ,,w razie potrzeby”. Amerykańska pomoc przyszła dopiero 15 godzin po izraelskim ataku…

  Jak już wspomniałem, ,,mataczenie” w sprawie ,,U.S.S. Liberty” Waszyngton i Tel-Aviw rozpoczęły bezpośrednio po zakończeniu ataku. Czynniki decyzyjne sojuszników zdawały się mówić: ,,ciszej nad tą trumną – to był wypadek; zresztą Izraelczycy przeprosili”. Pentagon wszczął wprawdzie oficjalne dochodzenie, ale jego wyniki, przedstawione przez admirała Isaaca Kidd, delikatnie pisząc rozmijały się z prawdą. Admirał nie zauważył bowiem, że statek był pod lotniczym nadzorem Izraelczyków przez kilka godzin przed atakiem oraz że podczas poprzedzającej zdarzenie doby Izrael kilkakrotnie ostrzegał Stany Zjednoczone by przemieściły ,,Liberty”. Kidd nadto błędnie założył, że atak trwał… 6 minut i ustał w momencie gdy izraelskie łodzie torpedowe zauważyły amerykańską flagę. Nie zwrócił również uwagi na użycie przez napastników napalmu i ostrzelanie łodzi ratunkowych.

  Rozkaz zniszczenia amerykańskiego okrętu wydał Mosze Dajan, pomimo protestów innego izraelskiego generała, który powiedział: 'to jest czyste morderstwo’

  Kidd w swym łgarstwie nie musiał się specjalnie wysilać. Większość Amerykanów, tak czułych na krzywdy ,,naszych chłopców”, tym razem kupiła przedstawioną wersję wydarzeń ,,w ciemno”. Euforia po zwycięstwie nad brudnymi (z definicji) i lewicującymi Arabami była zbyt wielka by zaprzątać sobie głowę ,,Liberty”.

  Znalazł się jednak człowiek, który postanowił rzecz całą przebadać. Był nim James M. Ennes junior, oficer (ranny w czasie ataku) z ,,Liberty”. Udało mu się zebrać relacje kolegów – marynarzy oraz dotrzeć do raportu C.I.A., który po 9 latach przestał być ,,top secret”. W rezultacie opublikował w 1980 r. książkę ,,Assault on the Liberty”, w której obalił oficjalną wersję wydarzeń.

  Pomijając opisywane wyżej sprawy związane z identyfikacją statku (pomylenie podczas dobrej pogody właściwie oznakowanej jednostki amerykańskiej ze statkiem egipskim zakrawało na kpinę; to tak jakby pomylić Biały Dom z Kremlem, Ennes podał nowe, szokujące szczegóły. Okazało się, że raport C.I.A. wskazywał na Mosze Dajana jako oficera osobiście odpowiedzialnego za atak na ,,Liberty”. Podług dokumentu Dajan wydał rozkaz pomimo protestów innego izraelskiego generała, który powiedział: ,,to jest czyste morderstwo”.

  Koncentrując się natomiast na motywach ataku, autor stwierdził, że Izraelczycy zdecydowali się zniszczyć statek ponieważ obawiali się, że jego czułe urządzenia mogłyby wykryć izraelskie plany inwazji syryjskich Wzgórz Golan. Przypomnę tylko, że 8 czerwca 1967 r. Egipt i Jordania były już praktycznie pokonane, natomiast Syria stawiała zaskakująco twardy opór. Izraelczycy ruszyli do natarcia na tym froncie już po wyeliminowaniu ,,Liberty”…

  Książka Ennesa, chociaż chwalona w kilku specjalistycznych recenzjach, napotkała ogromne trudności na rynku wydawniczym. Autora stłamsiła przede wszystkim wszechpotężna ,,Liga Antydefamacyjna B’nai B’rith”. Okrzyknięto go antysemitą i zamknięto w żelaznej puszce. Cóż, nie on pierwszy – nie ostatni.

  Przerażająca zaś ,,wyższość” kłamstwa nad prawdą polega na tym, że do dnia dzisiejszego Waszyngton akceptuje izraelski punkt widzenia: ,,to była pomyłka”. Widocznie są lepsi i gorsi terroryści. Słuszni i niesłuszni. A tak w ogóle i raz jeszcze: ,,ciszej nad tą trumną”.

  Dr Dariusz Ratajczak

  Za: koreywo.com/Ratajczak/tragedia__uss_liberty.htm

  USS Liberty Memorial website
  whatreallyhappened.com/WRHARTICLES/ussliberty.html

 12. Janusz I mówi

  Oglądałem dzisiaj w tv uroczystości z okazji Święta Wyklętych. Jakoś nie zauważyłem przyjaciela Dudy, Morawieckiego, Kaczyńskiego i Rydzyka. Może chował się za plecami?

 13. Mr. ?? mówi

  PiS, PO, Nowoczesna, SLD na kolanach przed Izraelem faszystowskim państwem Rotschildów które urządza żeż w Palestynie USA które wspiera Izrael oraz Ukrainą gdzie rozwija się kult UPA, OUN, Bandery …
  Żydzi to nie Semici tylko Chazarowie.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.